Forum Dragon Ball Nao

» SurVIvor userski - propozycja

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Już mi obojętne, możemy zaczynać wcześniej : )

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
* sesję?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja zadałem tylko pytanie dotyczące głosowań w weekendy, a uwzględniono mnie, no spox .. xD .
Ciekawe, w której części skonczę xd .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shounen napisał(a):
niech Hako zdecyduje
I?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
No ja mogę liczyć głosy gdyby co.

[ Dodano: 11.02.2011, 23:22 (po 52 sekundach) ]
To znaczy średnio. Mogę wybyć na tydzień, mogę nie mieć internetu. Więc sam nie wiem teraz.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To niech solidny zastępca się zgłosi i będzie OK, ja akurat jestem niedyspozycyjny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
to ja jestem chyba najbardziej solidny i obiektywny, jeśli w tym obiektywizm, potrzebny

Obraz
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Mateusz. napisał(a):
to ja jestem chyba najbardziej solidny i obiektywny, jeśli w tym obiektywizm, potrzebny

nie potrzebny

to chyba już można zaczynac jeśli Mateusz się zgłosił ?

PS. jeśli się zgłosiłes to chyba potrafisz to poproawadzić ?
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Pewnie , że potrafię, jak Naoista potrafi to ja mam nie umieć?

Myślę, że to nic trudnego Amelio ma

P.S. Przyjedz do mnie napijemy co

Obraz
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Mateusz. napisał(a):
Pewnie , że potrafię, jak Naoista potrafi to ja mam nie umieć?

Myślę, że to nic trudnego Amelio ma


no to lecisz z koksem ;p


Mateusz. napisał(a):
P.S. Przyjedz do mnie napijemy co
zdrówko kolego
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja mogę się tym zająć. Jako przedstawiciel rasy białej mam dostateczne kwalifikacje umysłowe.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Słuchajcie, osobiście mam w dupie kto zajmie się tym survem, nawet nie zalezy mi na nim tak naprawde (aczkolwiek może i rozbidzić forum) , ale wkurza mnie to ze przykładamy się do czegoś od długiego czasu i zrobić tego nie umiemy, jeśli do jutra wieczora ktoś z zainteresowanych go nie rozpocznie, to ja to zrobie ...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jako że Joe pokpił sprawę, a ja nie mam stałego dostępu do okna na świat, pozostawiam SurVIvora w rękach Haka. Naturalnie, nie ma sensu go kontynuować, niech Hako rozpocznie go od nowa (Focus może być jego solidnym zastępcą, skoro zaczął się udzielać). Niech się ludzie zgłaszają od nowa, gdy Hako tak zadecyduje. Poza tym głosy z kont użytkowników, którzy zasadniczo nigdy nie byli aktywni na forum, nie będą brane pod uwagę w żadnej sytuacji. I proszę aby nikt się nie zrażał poczynaniami Joego, on już został ukarany.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Postaram się to liczyć, ale zastępca jest konieczny, bo będę musiał wybywać w pewnym momencie. Jakieś reguły określi się po zgłoszeniach, zobaczymy ile ludzi się zgłosi. Możecie się zacząć zgłaszać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jeżeli nikomu nie przeszkadza, to mogę prowadzić surva i jednocześnie nie brać w nim udziału. Myślę, że będzie to w miarę sprawiedliwe wyjście z sytuacji, ale oczywiście zgadzam się na kandydaturę Haka

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pogadaj o tym z Hakiem nie w tym temacie i sami zdecydujcie. Skoro ma go nie być ileś tam czasu, to równie dobrze Ty możesz go prowadzić od początku, ale on pierwszy się zgłosił, więc to z nim gadaj.

Ja się zgłaszam.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ja rzeknę tyle, że jak są drobne problemy z prowadzeniem tzn. nieobecność Haka, to mogę na jakiś czas przejąc kontrolę. Siedzę tu codziennie, do tego nie mam problemów z bezstronnością i nie muszę sobie nic udowadniać. Wystarczy wszak tylko tutaj liczyć do góra trzydziestu, prawda?

Co na razie proponuję to jasno i konkretnie ustalić zasady. Przykad tego jak wygląda syf mieliśmy wczoraj. Pomysłami podzielę się później.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zaproponowałbym coś takiego w regulaminie:

1) Głosować mogą wyłącznie osoby, które biorą czynny udział w Survivorze. Spowodowane jest to tym, że wczoraj mieliśmy doskonały przykład z obu stron konfliktu, jak to można ściągać na forum osoby, które blisko rok nie egzystowały na nim, by nabić głos.

2) W Survivorze nie mogą brać udział subkonta/multikonta. Tutaj chyba wyjaśniać nie trzeba.

3) Formą oddania głosu może być opowiadanie, o ile nie będzie zawierać treści, które są zabronione przez regulamin forum.

4) Zabrania się wyzywania oraz bluzgania podczas oddawania głosu. Nie zabrania się za to pewnych form uszczypliwości i złośliwości, które mają na celu dodanie pikanterii do zabawy.

5) Na oddanie głosu każdy użytkownik będzie miał 24 h od godziny rozpoczęcia nowej tury. Z racji, iż czasem sędziowie będą niedostępni, nie ustala się konkretnej godziny zakończenia głosowania. Jednakże podanie wyniku nie może nastąpić później niż w terminie 1 h od czasu zakończenia tury.

6) Głosując możemy podawać skróty nicków, byłe nicki użytkownika, zdrobnienia oraz inne wyrażenia, które są powszechnie używane do określenia konkretnego użytkownika. Wyjątek stanowią treści obraźliwe.

7) W przypadku remisu, zostaję wprowadzona dogrywka 4 h od momentu zamieszczenia wyników przez sędziego.

Osoby łamiące wyżej wymieniony regulamin, spamujące i przeszkadzające w rozgrywce, otrzymają ostrzeżenie od moderatorów. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, zostanie przyznany ban tymczasowy.

9) Punkty niniejszego regulaminu, dotyczące treści pisanych przez użytkowników, obowiązują także w temacie Survivor - Komentarze.

10) Wszelkiego rodzaju niezadowolenia, obiekcje do sędziów, innych użytkowników, działania Survivora, proszę zamiesczać w sposób kulturalny w temacie Survivor - Komentarze.

11) Udział w Survivorze dotyczyć może osób, które mają na swym koncie napisane przynajmniej 300 postów. Wykluczy to przypadkowe osoby z rozgrywki.

To tyle z moich pomysłów.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ad 11: zwiększyć można nawet do 400. Jeszcze mniej przypału.

Ad 1: nawet ok, ale jak mało się zgłosi to i mało strzela, a zabawa traci na dynamice. Inną sprawą jest też mięso armatnie do odstrzału, a inną Ci, którzy chcą postrzelać. Mam pomysł by prawo do strzelania nadać tym, którzy mają określony limit postów, gdzieś w okolicach 400, co samo w sobie jest świadectwem znajomości poszczególnych jednostek i sytuacji na forum oraz średnia obecność na forum gdzieś tak co 2 - 3 tygodnie. Minimum pół roku. Można by zrobić taką listę uprawnionych do strzału.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Myślę, że to dobry pomysł, z tym, że stworzenie tej listy trochę jednak zajmie ... No ale mogę spróbowac.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » SurVIvor userski - propozycja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook