Forum Dragon Ball Nao

» Saiyanin+Człowiek dlaczego silniejszy

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
TrojanKel
Ziemianin
Ziemianin
TrojanKel
Wiek: 31
Dni na forum: 5.986
Posty: 2
Jak widzę to co piszecie to o krwi o jednostkach mocy to mnie krew nagła zalewa bo jeszcze dojdziecie do wniosku jak kiedyś że komórczak był "kosmicznym wojownikiem"(tłumaczenie lektora ). Ludzie w każdym świecie Akiry bo to ludzie mają emocje silniejsze niż wszystkie inne istoty w "galaktykach". A synowie Goku i Vegety są silniejsi od nich bo mają najlepsze strony Saiyanin i ludzi, ludzie w świecie DB są okrutni (strzelają się i cały czas biją się ze sobą) ale to nie jedyny przykład jeśli w Bleachu widzieliście że Ichigo był silniejszy nawet od Shimigami. To wyjaśnia dlaczego ludzie są tacy silni bo tak sobie wymyślił twórca.
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Freeman napisał(a):
acha
chodziło mi o przykład silniejszego pół sajanina od 100% sajanina.
Moim zdaniem krzużówka sajanina z człowiekiem nie ma wpływu na moc, a to że gohan szybciej osiągnoł poziom ssj od Goku wynikało z tego że trening Gohana był o wiele cięższy od treningu Goku, nie zapominajmy jak dostał w kość od Picollo potem był epizod z kosmicznymi wojownikami , kolejny epizod na Namek i walka z Frezerem, trening w Spirit Room i niewątpliwy atut złość dodawała mu sił
Jeżeli sądzisz że Gohan osiągnął szybciej poziom Super Saiyajina to się mylisz, ponieważ Goten prawie wcale nie trenował a bardzo szybko i bez problemów osiągnął ten poziom.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
To się nazywa fachowo ekspresja genów Widać mieszanka genetyczna przedstawicieli dwóch gatunków była bardziej korzystna ewolucyjnie niż geny tego samego gatunku

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Nighit
Wojownik
Wojownik
Nighit
Wiek: 25
Dni na forum: 4.856
Posty: 30
Skąd: Okolice Suwałk
Bo Akira tak sobie wymyślił xD

Moje życie to Dragon Ball.
szymexgoku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.842
Posty: 9
mysle, ze to zalezy od dziecka i rodziców np. gohan w walce z cellem był silniejszy od goku dzieki swojemu wkurzeniu wbił na wyzszy poziom.Lecz tak normalnie patrzeć na to dziecko czystej krwi syjanów jest moim zdaniem silniejsze.
Muzyk19 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.831
Posty: 3
Czy oprócz Pan była mowa o innych saiyankach ? Ciekawe jeżeli matka jest sayanką a ojciec ziemianinem to jaki dało by to efekt ?
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Taki sam efekt by był. Na pewno. Ta córka Vegety była 1/4 sayanką.
Muzyk19 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.831
Posty: 3
Jeżeli dało by ten sam efekt to jeszcze lepiej jak by ojcem również był sayian tylko że o taką partię ciężko bo większość to rodzina
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Hmmm. Dałeś mi do myślenia. Zauważ, że na płód ma większe znaczenie żeński hormon (Chromosom). Nie dało by rady. Spotkać pary Sayańskiej na ziemi.
Muzyk19 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.831
Posty: 3
W sumie oglądając db kai w jednym z odcinków Vegeta wypowiada się na temat syna son goku i padają słowa że to pół człowiek pół sayian jednak że jeżeli odbył by wszystkie treningi i regularnie ćwiczył to jego moc mogła by być o wiele większa niż ojca czy Vegety można to stwierdzić już po pierwszym ataku na Raditza gdzie pod wpływem nerwów posiadał większą moc niż Goku w tym samym wieku
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Z postaci żeńskich mających w sobie krew saiyan w serii występują: Pan (ćwierć saiyanka) córka Gohana i Videl oraz Bra (pół saiyanka) córka Vegety i Bulmy. W wspomnieniach w anime widać też kilka bez imiennych saiyanek, to z wspomnień o saiyanach. W specjalu o ojcu Goku pojawia się też saiyanka o imieniu Seripa.
AdrianC
Ziemianin
Ziemianin
AdrianC
Wiek: 36
Dni na forum: 4.783
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Songohan
Był w połowie Sayaninem i w połowie Ziemianinem. Od ojca odziedziczył siłę i możliwości Kosmicznych Wojowników. Od matki uczucia, a w szczególności wielką wrażliwość. To właśnie ona doprowadziła go do furii podczas walki z Komórczakiem, to ona pozwoliła mu w pełni wykorzystać zdolności i możliwości genów przekazanych przez ojca. Zresztą Songo wiedział co należy zrobić by osiągnąć poziom SSJ. Świadczą o tym jego słowa podczas treningu w Sali. Mówił Gohanowi jakie emocje musi w sobie rozbudzić by osiągnąć poziom SSJ 1. Wiedział również, że Gohan jest bardzo wrażliwy, ze ma wiele typowo ziemskich cech charakteru, że jest bardziej związany z rodziną i dlatego Goku zdawał sobie sprawę, że dzięki tym cechom Gohan jest w stanie osiągać kolejne stadia rozwoju. Dlaczego Gohan nie osiągnął SSJ3? Odpowiedź jest prosta. Śmierć Goku oznaczała koniec treningów i poświęcenie się całkowicie nauce. Zapewne gdyby Goku żył i ćwiczył z Gohanem, to właśnie Gohan jako pierwszy osiągnąłby poziom SSJ3.

Songoten
Z tym malcem jest problem. Jest kserokopią młodego Songa. Identyczna twarz, postura no i fryzura(włosy mu nie rosną). Z niewiadomych przyczyn nie miał ogona, Trunk zresztą też. Wydaje mi się, że Goten otrzymał jednak silniejsze geny od ojca - szybka przemiana w SSJ1, błyskawiczne postępy w nauce latania, strzelanie energią, włosy, które nie rosną itp. Brakowało jedynie ogona, by móc powiedzieć, że Goten jest zdecydowanie bardziej Sayaninem niż Ziemianinem. Mało tego, należy zwrócić uwagę na fakt, że Chi Chi ćwiczyła z Gotenem. Namawiała go do walki. Być może stąd też taki błyskawiczny rozwój.

Myślę, że to co dawało takie możliwości Gohanowi, Gotenowi i Trunkowi to właśnie ten Ziemski pierwiastek, to szersza gama uczuć i emocji. Sayianie tak na prawdę znali tylko dumę, agresję i nieustanną rządzę walki oraz chęć zemsty. W przypadku Vegety również zazdrość.
Goku zamienił się w SSJ, bo ogarnął go smutek, żal, rozpacz z powodu śmierci Vegety, ranienia Szatana i przede wszystkim śmierci Krilana, które spotęgowały jego wściekłość Goku, więc oprócz uczuć typowych dla Sayian wzbogacony był o ziemskie uczucia jak przyjaźń. Vegeta osiągnął SSJ1 głównie z powodu zazdrości, uczucia które poznał podczas pierwszego spotkania z Goku, to doprowadziło go do wybuchu. Można więc rzecz, to uczucia i emocje typowe dla Ziemian doprowadziły do pojawienia się poziomów SSJ.
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Ludzkie geny pozwalały pół saiyanom kompletnie tracić nad sobą równowagę, co wyzwalało ogromne pokłady energii, a co za tym idzie pozwalało im się rozwijać. Jak wiadomo w anime raz uzyskana moc nie znika, więc dzięki uczuciom mogli stawać się naprawdę silni. Po za tym z genów saiyanów posiedli to co najważniejsze czyli zwiększona moc po porażce i jak widać half saiyanie na początku padają jak muchy, a później stają się silniejszymi ^^

Po za tym uważam że ludzka rasa posiadała, więcej samozaparcia od zawsze trenowali i uważali że jest ktoś silniejszy, a saiyanie od zawsze uważała się za najsilniejszych co uniemożliwiało ich rozwój.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
NiusieK napisał(a):
Ludzkie geny pozwalały pół saiyanom kompletnie tracić nad sobą równowagę, co wyzwalało ogromne pokłady energii, a co za tym idzie pozwalało im się rozwijać. Jak wiadomo w anime raz uzyskana moc nie znika, więc dzięki uczuciom mogli stawać się naprawdę silni.
Tyyyy, dobre. Czyli Saiyanie z założenia nie ulegali tak silnym emocjom i nie mieli tak silnych uczuć, które wyzwalałyby w nich więcej siły... Podoba mi się ta teoria!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Bo nie mieli ... Ich agresja powodowało tylko to że tracili nad sobą panowanie i w chaotyczny sposób atakowali przeciwników, gdzie często rywal to wykorzystywał. Było to nie raz pokazane w DBZ, gdy Vegeta tracił nad sobą panowanie, a moc mu nie wzrastała jak w wypadku gdy Gohan się złościł.

Edit:

AdrianC napisał(a):
Hmm, czy ja aby nie napisałem tego samego, tyle że innymi słowami, co później napisał NiusieK?
Może i tak, nawet nie przeczytałem twojego postu, ale chciałem po prostu wyrazić swoją opinię nawet jeśli się ona powtarza, a raczej zgadza z tym coś ktoś wcześniej mówił.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Mugen: 23.02.2011, 21:00
AdrianC
Ziemianin
Ziemianin
AdrianC
Wiek: 36
Dni na forum: 4.783
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Hmm, czy ja aby nie napisałem tego samego, tyle że innymi słowami, co później napisał NiusieK?
Pride Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pride
Wiek: 25
Dni na forum: 4.774
Posty: 31
Skąd: Rzeszów
Ja uważam że tylko rodzina goku miała silniejsze krzyżówki rodów bo np Trunks nie był tak silny jak gohan powiem nawet więcej że to tylko Gohan był wyjątkiem bo trunks i gotten byli równi. Tak jak mówił Mlecor chyba że odłamki ras są często silnijsze!
Michał333
Wojownik
Wojownik
Michał333
Dni na forum: 4.720
Posty: 46
Goten z Trunksem osiągnęli SSJ jak byli młodsi od Gohana, i nie był bym taki pewien, czy byliby od niego słabsi, gdyby nie poziom Mystic. Poza tym byli po prostu od niego młodsi.
Pride Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pride
Wiek: 25
Dni na forum: 4.774
Posty: 31
Skąd: Rzeszów
No ale zauważ Michał333 że był taki moment jak się Trunks wkurzył i to kilka razy i nawet się do poziomu Gohana nie zbliżył a to że osiągnęli poziom ssj to może dlatego że jak Gohan był i ich wieku to o tym nie wiedział...
Michał333
Wojownik
Wojownik
Michał333
Dni na forum: 4.720
Posty: 46
A skąd wiesz, że Goten wiedział o istnieniu SSJ, zanim się nim stał? A nawet jak wiedział, to i tak by mu to nie pomogło.


Pride napisał(a):
był taki moment jak się Trunks wkurzył i to kilka razy i nawet się do poziomu Gohana nie zbliżył
Masz na myśli sagę Cell Games i to, co było przed nią? Trunks był wtedy dużo silniejszy od Gohana, dopiero jak ten osiągnął SSJ2, to nikt nie był mu równy, ale to nie powinno dziwić, bo w końcu nikt inny nie dysponował jeszcze tym poziomem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Saiyanin+Człowiek dlaczego silniejszy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook