Forum Dragon Ball Nao

» Siłownia i kreatyna

Strony:   1, 2
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.179
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Szczerzę gratuluję....
Mi się udało 80 maksymalnie a do ćwiczeń seriami najlepiej mi 50.
A i tak n uboczu już nic nie biorę szkoda kasy mi na to.
Wolę naturalnie ćwiczyć. Brałem prawie pół roku noi nie powiem że nie widać efektów ale może to efekt treningu a nie kreatyny. Sam nie wiem [ ort! ]. Ale nadal ćwiczę.
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.807
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
siłownia nie jest najlepszym sposobem na mięśnie , zrobisz je ale nie nauczycz się pracy . Najlepiej weż jopate i pokop troche w ziemi , potem tą ziemie na taczke i mała rundka ........ i tak dalej . Narobisz mięśni i nauczysz sie pracować
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.759
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Goji55 napisał(a):
Najlepiej weż jopate i pokop troche w ziemi , potem tą ziemie na taczke i mała rundka ........ i tak dalej . Narobisz mięśni i nauczysz sie pracować
Lubię takie rady od doświadczonych Spartakusów.
Którą sekcję prowadzisz? Chętnie się przyłączę. Taczka we własnym zakresie?
Od razu sprostuję - ja himenem nie jestem, ale nie mam też klaty jak kanarek po ślubie.
Z własnego doświadczenia powiem - miałem okazję pracować na budowie i prawdą jest, że jest to ciężki kawał chleba. Adekwatnie wzrasta siła, a co najważniejsze wytrzymałość organizmu. Stajesz sie długodystansowcem.
Nie zmienia to jednak faktu, że my NIE chcemy tu rozmawiać o "nauce o pracy" a raczej o tężyźnie fizycznej.
Jeżeli ktoś na co dzień prowadzi zabiegany styl życia, uczy się, pracuje to siłownia okazuje się najbardziej skutecznym rozwiązaniem. Jest elegancka, prosta, w krótkim czasie otrzymasz pokaźne wyniki. Pamiętajmy ,że nie każdy ma warunki aby codziennie biegać z workami piachu na plecach, co jest nie tylko czasochłonne, ale co najmniej dziwne. No chyba ,że ktoś nam za to płaci, bądź pracujemy na "swoim" (dla przykładu działka).
Z drugiej strony większość z nas mieszka w miastach i miasteczkach. Opcje z taczkami czy bieganiem po górach z wiadrami wody całkowicie odpadają.
Żebyś mnie źle nie zrozumiał, ja jestem całkowicie ZA naturalnym treningiem. Jednakże to co przedstawiłeś jest mocno wyolbrzymione.
Cóż, siłownia kosztuje, ale co w dzisiejszych czasach jest za darmo...?
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.807
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
no wiesz ja mieszkam na wsi , mamy farme więc to z tą taczką to mam codziennie , zamiast kopać nabierasz gój i na taczke , potem jakieś 300 m na pole i trening z rana , potem jeszcze coś porobisz i jest git
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.850
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Len napisał(a):
Cze wam.
Co myślicie o siłowni, sam mam w domu siłownię dość często ćwiczę już od pół roku, efekty są, ale też i biorę Kreatyne. Ale nie jest szkodliwa dla zdrowia, nie uważam tego za nic złego. Wręcz przeciwnie, to mi pomaga osiągnąć wymarzone efekty no i piękną rzeźbę ciała.
Więc nie chciałem zakładać oddzielnego tematu więc napiszcie co myślicie o Siłowni i używkach np: Kreatyna, białko , CLA, itp...
Kreatyna (monohydrat) nie da ci rzeźby. Da ci masę. A jak już to mówmy o definicji. Suple są dobre (ale nie są złotym środkiem). Normalne zwykłe jedzenie. I ciężki trening. Oczywiście nie możesz wpadać w rutynę treningową. Kulturystyka to kombinacja genu talentu. Zawsze pozostają koksy. Pytanie co chcesz od tego wszystkiego ?

[ Dodano: 08.01.2011, 22:13 (po 2 minutach) ]
Massey napisał(a):
no wiesz ja mieszkam na wsi , mamy farme więc to z tą taczką to mam codziennie , zamiast kopać nabierasz gój i na taczke , potem jakieś 300 m na pole i trening z rana , potem jeszcze coś porobisz i jest git
Dobrze godasz. Pewnie masz łopate zamiast dłoni haha to taki żarcik. A przy tej robocie na wsi. To kondycje możesz sobie niezłą zrobić. I do tego masz jedzonko pod ręką.

[ Dodano: 08.01.2011, 22:17 (po 6 minutach) ]
Mistrzu napisał(a):
Goji55 napisał(a):
Najlepiej weż jopate i pokop troche w ziemi , potem tą ziemie na taczke i mała rundka ........ i tak dalej . Narobisz mięśni i nauczysz sie pracować
Lubię takie rady od doświadczonych Spartakusów.
Którą sekcję prowadzisz? Chętnie się przyłączę. Taczka we własnym zakresie?
Od razu sprostuję - ja himenem nie jestem, ale nie mam też klaty jak kanarek po ślubie.
Z własnego doświadczenia powiem - miałem okazję pracować na budowie i prawdą jest, że jest to ciężki kawał chleba. Adekwatnie wzrasta siła, a co najważniejsze wytrzymałość organizmu. Stajesz sie długodystansowcem.
Nie zmienia to jednak faktu, że my NIE chcemy tu rozmawiać o "nauce o pracy" a raczej o tężyźnie fizycznej.
Jeżeli ktoś na co dzień prowadzi zabiegany styl życia, uczy się, pracuje to siłownia okazuje się najbardziej skutecznym rozwiązaniem. Jest elegancka, prosta, w krótkim czasie otrzymasz pokaźne wyniki. Pamiętajmy ,że nie każdy ma warunki aby codziennie biegać z workami piachu na plecach, co jest nie tylko czasochłonne, ale co najmniej dziwne. No chyba ,że ktoś nam za to płaci, bądź pracujemy na "swoim" (dla przykładu działka).
Z drugiej strony większość z nas mieszka w miastach i miasteczkach. Opcje z taczkami czy bieganiem po górach z wiadrami wody całkowicie odpadają.
Żebyś mnie źle nie zrozumiał, ja jestem całkowicie ZA naturalnym treningiem. Jednakże to co przedstawiłeś jest mocno wyolbrzymione.
Cóż, siłownia kosztuje, ale co w dzisiejszych czasach jest za darmo...?
Pozdrawiać.
Kup se jakieś hantle do domu. Z obciążeniem regulowanym. 40 lub 60 kg. 3 pary hantel. W zupełności wystarczy by wykonać wszystko co się chce.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.179
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Temat do Zamknięcia.
z Odżywkami dawno skończyłem nie mam czasu teraz na siłownie, praca praca i praca xD

Przecież temat nie jest tylko dla Ciebie.
SoheiMajin Gotenks
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Siłownia i kreatyna
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook