Forum Dragon Ball Nao

» Hate DB

Strony: 1, 2, 3  
Kati Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.673
Posty: 4
Skąd: Kraków
Niektórzy ludzie gdy słyszą jak mówię DB to od razu [ ort! ] wyśmiewają, ponieważ twierdzą iż jest to bajeczka dla małych dzieci.Naprawdę mnie to dziwi, ponieważ nie sądzę że DB jest np. gorszy niż jakieś atomówki.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nom, masz rację, dosłownie wszyscy poza fanami uważają że to bajeczka, choc niektórzy tylko dlatego, by również ich nie wyśmiano. Nie uważam że to bajka, lecz pełna przemocy i humoru oraz przygód historia, jedynym atutem, z którego można sie śmiać, jest oczywiście sposób uwizualnienia... anime. Wszyscy kojarza anime z bajeczkami dla bahorów poniżej 7 lat,nie wiem czy to świadczy o ich niedorozwoju czy nie wiedzy o japońskim anime...
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
hehe
ja wiem ze moi koledzy mnie wysmiewali ze ogladam DB ale powiedzialem do nich "chcecie ogladnac db wszystkie odcinki bo mam na plytkach??" a oni "NIEE"
ale potem codziennie im o tym oppowiadalem co sie dzieje w tym DB i beka oni zaczeli sie mnie sami pytac i im pozyczalem po kolei dbz az w koncu wszyscy ogladneli i potem oni mi codziennie gadali o tym dbz co ogladneli i beke znich miale
jednak niektorzy jak sie im mowi o DB to sie smiieja a jak sami ogladna to wtedy im sie podoba
Kati Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.673
Posty: 4
Skąd: Kraków
Mój kolega nie lubi tego chociaż nawet nie zobaczył jednego odcinka.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
U mnie tez niema zadnego porządnego fana w mieście Chce sie komus wygadac co ostatnio widziałem/przeczytałem a tu niema komu!! Ale ostatnio mam juz z kim gadac. Denerwuje mnie tez jak ktos z rodzentwa mówi że dragon ball jest głupi i brutalny.
Nie uważam że to bajka, lecz pełna przemocy i humoru oraz przygód historia, jedynym atutem, z którego można sie śmiać, jest oczywiście sposób uwizualnienia... anime. Wszyscy kojarza anime z bajeczkami dla bahorów poniżej 7 lat,nie wiem czy to świadczy o ich niedorozwoju czy nie wiedzy o japońskim anime...
I tu sie z Calibrą zgadzam
perez Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.673
Posty: 6
a czy przejmujecie się tymi komentarzami? chociaż w sumie pl wersja anime była beznadziejna jeśli chodzi o tłumaczenie (wystarczy obejzeć pierwszy odcinek DB) i to moze przerazać tych co nieznają db i go nie lubią, ale gdy sie chwyta za mange pl łohohoho perfecto fantastico.. mojemu kumplowi spodobało sie db dopiero właśnie po przeczytanniu mangi
Kati Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.673
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wszyscy kojarza anime z bajeczkami dla bahorów poniżej 7 lat,nie wiem czy to świadczy o ich niedorozwoju czy nie wiedzy o japońskim anime...
I tu się zgadzam.Niektórzy po prostu [ ort! ] nie wiedzą co to jest japońskie anime i wyśmiewają się z niego,wyzywają tych co to oglądają od wieśniaków.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
A mnie mało obchodzi co inni o tym myslą. To podoba się mnie, i to jest najważniejsze. Oczywiście fajnie jest pogadać z kims kto tez się zna, ale od czego jest to forum
Warto wspomnieć, że wiele osób wyśmiewa DB już nie tyko za kreske, ale wyśmiewają tak jak niektórzy pokemony- za komercyjność. Anime to stało się bardzo popularne, i dlatego wielu ludzi myśli że musi być to niezły syf..

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Ja najbardziej nie lubie gdy o Dragon Ball się mówi, że to głupia bajka . Mój tata nawet mówi, że ja jestem trochę za stara na bajki i przezywa Vegete od Kucharków . A w szole nawet kilka osób zna i lubi Dragon Ball.
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
jak niekeiedy pogadamy o DB z kumplem (tez jest fanem) to zdarzy sie ze kolega powie a idzcie Ale wiem ze i tak lubia DB

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Matix Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.660
Posty: 12
Skąd: Pabianice
jak sie pytałem u mnie w klasie to prawie każdy widział DB
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
U mnie w klasie jest kilka osób ale to nie są fani. Im tylko podobały sie bajki emitowane w TV i nic więcej
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Zgadzam się. Jeśli tylko obejrzałeś odcinki w TV, to nie jesteś fanem. Prawdziwy fan zna wszystkie postacie, odcinki, błędy, problemy, umie narysować Goku no i ma jakiś gadżet w domu.

PS: Legendarni fani mają też wszystkie odcinki na kompie
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie mogę się zgodzić, jeżeli naprawde coś się ci podoba(jakaś saga itp.), to nie trzeba robić wszystkiego by być fanem, wszystko to robią "super maniakalni" fani, którz po za czymś co im się podoba, nie widzą innego świata...

U mnie w klasie raczej nie ma żadnego fana DB, bądź osoby, która to oglądała, za to mam dobrego kolege w mojej klatce(ruwieśnik), który lubi to Anime.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Matix Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.660
Posty: 12
Skąd: Pabianice
ja też nei jestem "super manikalnym" fanem kończe zassysac DB a oglądałem je ostatnio jak były emitowane na RTL7/TVN7 i wtedy strasznie mi sie podobało i moja "pasja" powróciła.
Swego czasu umiałem narysowac Goku i Vegete w czasie walki;D
SSJ3Goku Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SSJ3Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.627
Posty: 9
Skąd: Pingwinówek;)
Wybaczmy wszystkim niewiernym, bo nie wiedzą co czynią
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Pamiętam, że DB oglądali wszyscy- nawet rodzice
Ale jest taka stara senstencja- o gustach się nie dyskutuje. Jeśli komus DB się nie podoba- jego sprawa. Ale zastanawiam się, czy ta osoba miała kiedkolwiek doczynienia z DB na dłuższą metę czy tez wyrobiła sobie opinię na jego temat po obejrzeniu jednego odcinka...
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.609
Posty: 208
Skąd: Ziemia
a z moich qpli wszyscy prawie wszyscy oglądali DB, a wszyscy co oglądali to lubią to anime
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
zacznijmy od tego że dla 'niewtajemniczonych' każde anime to bajka dla dzieci, choć pewnych takich "bajek" to bym dzieciom raczej nie puszczała

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
manzdis_13 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.615
Posty: 20
Skąd: Ziemia
Ja niestety muszę się zgodzić z Kati. Sam mam o 2 lata starszego brata i jak tylko wspomnę mu o DB to zaraz:

-mówi mi żebym mu głowy nie zawracał bzdurnymi bajkami
-odwraca się i udaje że nie słyszy
-puszcza muzykę glośniej zeby mnie zagłuszyć
-i w ogóle uważa że to bajka dla siedmiolatków

Łączę wyrazy współczucia manzdis
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Hate DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook