Forum Dragon Ball Nao

» Slayers: Magiczni wojownicy

Strony: 1, 2, 3  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kiedyś te anime leciało na RTL7. Według mnie świetne, dobra zabawa była oglądajac to, wspaniały świat trolii, smoków, magii i innych cudownych rzeczy Zawsze lubiałem tego blondyna z wielkim mieczem

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 06.04.2007, 16:45
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dla mnie te Anime tez jest spoko! Bardzo czesto ogladalem, jak obok DB lecialo...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
szczerze mowiac to ja mialem nawet strone poswieconą slayersom.. w sumie moj debiut w sieci.. php sqle java mega wypas... duza baza danych... niestety cos mi strzeliło w banie i skasowałem

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Jedno z moich ulubionych anime ze względu na świat jaki jest w nim przedstawiony - pełen magii, smoków, trolii i innych potworków. Czyli to co zwierzaczki lubią najbardziej. Poza tym jest to historia wciągająca jak dla mnie. Anime jest naładowane humorem, ale nie brakuje również scen np. wzruszających i dających do myślenia.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Te anime szło nawet na TVN7 ale na tym programie zawiesili już emitowanie anime , po prostu [ ort! ] chamski program, wracając do tematu to oczywiście to jedna z moich ulubionych anime, nie licząc hellsinga, db oraz VHD:BL. Spoko jest, walka z potworami, magia :, to co lubię

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ciekawe anime lecące swego czasu na RTL7/TVN7. Interesująca kreska i niemniej intersujące postacie. Z tego co pamiętam z powodu szkoły ominąłem sporo odcinków zwłaszcza późniejszych serii. Jednak widziałem wystarczająco dużo by spokojnie stwierdzić, że anime Slayer przebija swoją mangową wersje.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
z amine zawodowo ogladalem tylko DB, ale jak to gotenks powiedzial szlo po czy tam przed db, to zaczalem ogladac tak dla zabicia czasu. Co sie okazalo spodobalo mi sie anime gosciu z wywalonym mieczem byl the best. Ale nie wciagnelo mnie az tak zeby sie zaczac nim na serio interesowac

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
tak,slayers to świetne anime...jest pełne humoru a zarazem dramatyzmu hihi.Oglądałem to anime zawsze!RTL7 miało kiedyś świetny zbiór anime.
Gohan-kun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.777
Posty: 13
Popieram. Slayers przyciagalo mnie w niewiele mniejszym stopniu co DB. Jadnak nie wiem dllaczego ale oststnia seria yla najmniej udana.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Slayers to jedna z moich ulubionych Anime. Fabula choć prosta byla
( wedlug mnie) piękna. Pomysl z pięcioma brońmi też niezly. Pamiętam dwie nazwy. Najsilniejszy byl luk świetlny Galwaya, miecz byl chyba najslabszy. Rennuzagis (czy jakoś tak ) byl też niezly. A o tamtych dwóch [ ort! ] nie wiele wiem bo w anime to nie wiele o nich bylo. Aha czy ma ktoś mangę I czy mógl by udostępnić choć odcinek Jesli to oczywiście nie przeztęstwo. Aha a jak będzie gdzieś anime to czy muglby mnie ktoś powiadomić.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Fajne anime i jeszacze lepsze czary Świetnie się oglądało(fabuła bardz owciągała). Chyba sobie poszukam za odcinkami ))

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Zarąbiste bylo to anime na mojej liście zajmuje drugie miejsce po dragon ballu
a co sie oziałem oglądając to anime Gaurii i Lina żądzą hahahaha

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Bardzo wciągająca opowieść w świecie fantasy... Jedna z naj-faj mangi/anime jakie widziałem. Postacie też są nieziemskie, naprawdę bardzo cool
Tak w ogóle [ ort! ] to zwą się (poprawnie- bo niektórzy źle pisali...):
Lina Inverse (ach ten temperament )
Gorry Gabriev (nad "o" w jego imieniu powinna być jeszcze kreska)
Zelgadis Greywords (jeden z fajniejszych ziomków- ma niebieską skórę )
Amelia Will Tesla Sailune (ma odwagę jak nic...)

Bardzo fajne anime- świetna animacja. Jedno z naj.

Pozdro

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Ja bym poleciła MANGĘ Slayers, którą swego czasu wydało JPF.
Oprócz wymienionych wyżej postaci na uwagę zasługuje również Naga The Serpent (nie było w anime), czarodziejka wody, będąca pod względem wyglądu przeciwieństwem Liny.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Songoku SSJ3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songoku SSJ3
Wiek: 34
Dni na forum: 6.691
Posty: 24
Skąd: Katowice
bardzo dobre anime czesto go ogladalem...coz tu bede sie rozpisywac zobaczcie (czy ktorzy nie widzieli) ze to prawda...chetnie bym zobaczyl jeszcze raz chociazby urywki z tego anime
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Tez lubie te anieme, mam nawed wszystkie komiksy z tej serii i znam je na pamięc
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Zelgadis Greywords (jeden z fajniejszych ziomków- ma niebieską skórę Smile
i posiada fajne elementy "czegoś" na twarzy

Bardzo fajna seria, lubiłem ją, jest zaraz po DB. Niestety nie oglądałem wszystkich odcinków, bo jednak DB to był priorytet. Z chęcią zapoznał bym się z mangą.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Muszę przyznać że Slayers było pierwszym anime, które wedle mego uznania potarło sie o Dragon Ball. Nieco lepsza animacja i grafika, świetne czary i humor, doskonały świat, fabuła, postacie. To wszystko scierało się na moich oczach na ekranie telewizora. Byłem w dołku. Gdzies na zagranicznym kanale puszcali DB, a na RTL7 slayersów. Wybór był ciężk, jednakże wybrałem Slayersów, ze względu na nowe odrycie, DB oglądałem w końcy już dwa razy ITen wybór okazał się świeny i dobitny. To anime jest wspaniałe i dzięki za linka Bejita!

PS: Ale to DRAGON BALL rządzi!!!
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Anime bardzo mi się podobało...
Ale na mandze odrobine sie zawiodłem... Chyba spodziewałem się czegos lepszego. Ale trzeba przyznać, że polskie wydanie JPF jest bardzo dobre.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Uwazam tak samo jak Dai Kaiosama (pozdro ) ze na mangach sie troche tez zawiodlem. Sam mam okolo 3 tomow mangi (dokladnie nie pamietam bo widzialem je po raz ostatni z rok temu w mojej piwnicy z innymi rupieciami ), ale anime bylo spoko

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Slayers: Magiczni wojownicy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook