Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] Dragon Ball Fan Manga - Bez tytulu (chwilowo)

Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Witam was fanów Dragon Balla!
Pracuję właśnie nad fanowską kontynuacją mangi Dragon Ball Akiry. Zostałem zainspirowany fan mangą Dragon Ball Multverse.
Fabuła jest umiejscowiona zaraz po zakończeniu Buu Sagi i przed Ostatnim turniejem.
Nie chce więcej nic mówić, bo nie chcę psuć zabawy ze spoilerami
Stworzyłem już około 25 stron. Chciałbym podzielić się z wami kilkoma w ramach takiej próbki (testu) jak się przyjmie itp.
Jedynym problemem stojącym na drodze jest brak funduszy na skaner Nie proszę was o donacje (o nie, nie) sam sobie sfinansuje, tylko to trochę potrwa(jestem biednym studentem )
W każdym bądź razie, zamiast skanów zrobiłem zdjęcia, a dialogi dodałem do oddzielnego pliku manga.doc.
Wyjaśnienie czytania dialogów:
"-" oznacza , że dialog rozpoczyna się w następnym okienku
I to w sumie tyle do wyjaśniania
Następna sprawa, po zeskanowaniu oczywiście wszystko popoprawiam (tj dodam dialogi, poprawię kratki, pousuwam niedoćiągłości)
To chyba tyle
Pozdrawiam i czekam na wasze opinie!

Link
http://www.mediafire.com/?965m9xulkw1a60w
Link
abes
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.767
Posty: 3
nie wiem co tu jest z db multiverse no ale

ale tak serio, to czekam na dalsza czesc!!
naprawde bardzo mi sie podoba, troszke sie doszlifujesz i robisz wlasna mange, nie mowie tego ironicznie, z niecierpliwoscia czekam na dalsza czesc, mam nadzieje ze juz z normalnymi dialogami , co do rysunkow to moze troszke za gruba kreska, ale swojego stylu raczej sie nie staraj zmieniac...tylko go exponowac , powodzenia!!

no a do tego biedny student... witaj w klubie
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
abes napisał(a):
nie wiem co tu jest z db multiverse no ale
Nic nie mówił tu o podobieństwu Dragon Ball Multiverse do jego autorskiej mangi, ale powiedział że kontynuacja ta zainspirowała go do zrobienia własnej pracy.


Co do samej kreski, radziłbym ci trochę jeszcze poćwiczyć lub bardziej się do tego przykładać, bo moim zdaniem jest zbyt koślawa. Jeśli to może zainwestuj w tablet i rysuj komputerowo lub po prostu obrabiaj to w komputerze.

Co do samej treści to moim zdaniem za mało dialogu za dużo narracji. Po za tym jakim cudem mógł ktoś w piekle zginąć jak oni już nie żyją ? Następna zabawa z fuzją i ze starymi bohaterami może czas wprowadzić nowych przewodników i nowe historie ? Przekształcić losy starych bohaterów i dodać nowych ? Nikt nie będzie czytał czegoś co już było kute przez wielu, wielu innych osób.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dragon Ball Multiverse jest o tyle dobre, że kreskę ma w miarę zbliżoną do oryginalnej, no i strony są zasadniczo ładnie wykonane, czego nie można powiedzieć o Twoim komiksie. I robisz zdecydowanie za duże obramowania. Czyli, generalnie tak jak napisał poprzednik. I jeszcze teł brakuje. Nad kreską byś popracował.

Tekstu nie czytałem, bo to zbyt niewygodne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] Dragon Ball Fan Manga - Bez tytulu (chwilowo)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook