Forum Dragon Ball Nao

» Merzbow

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No i kolejny artysta Kraju Kwitnącej Wiśni odwiedzi nasz kraj.Jak podaje JaME:

"Projekt noise Merzbow, którego frontmanem jest Masami Akita, zapowiedział trasy koncertowe po Europie i Kanadzie.

Europejska trasa rozpocznie się 12 kwietnia. W jej ramach artysta zawita m.in. do Belgii i Szwajcarii, a także do Polski - wystąpi 16 kwietnia w Katowicach w ramach OFF Festival Club Katowice. 20 maja Merzbow przeniesie się do Kanady, gdzie zagra m.in. w Victoriaville, Winnipeg, Toronto i Moncton."

Coś coraz częściej Japończycy do nas wpadają koncertować

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.828
Plusy: 2
Posty: 70
Merzbow w Polsce?

no to się rychło w czas dowiedziałam........10 Miyavi, 12 Merzbow a 16tego Magnificon.....

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez kmwss4: 15.03.2011, 16:45
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.828
Plusy: 2
Posty: 70
Shounen napisał(a):
Hayato, słyszałeś kiedyś jego muzykę (jeśli to można nazwać muzyką)?
Skoro coś takiego jak to co piszą dla Justina Biebera nazywają muzyką, a przy Merzbow ktoś ma obiekcje, to ja już nie wiem co jest muzyka......
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Szczerze powiedziawszy moje głośniczki komputerowe (chiński shit) nie dają rady przy takiej muzie, i z obawy, że się rozpierdzą po chwili musiałem wyłączyć. Cóż...koleś na pewno jest oryginalny, a ponieważ w JaME figuruje jako muzyk, przyjmuje, że nim jest. Gusta są różne i nie mnie osądzać.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Merzbow to elektronik, bawi ie nia i zarabia o dziwo jest u nas popularny, gdyż za pośrednictwem naszej wytwórni - Vivo Records wydał 3 albumy ;p Ponadto Merzbow fakcjonuje sie fotografiką i malarstwem, oraz hoduje koguty.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Bo jest jednym z najlepszych w swoim gatunku i jego polscy fani to w większości na pewno nie są fani j-rocka, podobnie jak np. poniekąd znany zespół Boris.

Ale dla mnie to taka muzyka, jak np. jakieś szuranie butem. W końcu opiera się na szumie i innych tego typu niemelodyjnych zjawiskach. Ja bym na dłuższą metę tego słuchać nie mógł. I nie sugeruj, że słucham Biebera, nawet jeśli robisz to nieświadomie.

Pozwoliłem sobie temat odłączyć.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.828
Plusy: 2
Posty: 70
Shounen napisał(a):
I nie sugeruj, że słucham Biebera, nawet jeśli robisz to nieświadomie.
Ależ ja nic nie sugeruję. Przeczytaj dokładnie co napisałam. 'Nazywają' ONI nazywają, co sugeruję większą ilość osób, nie kierowałam tego broń mnie Pudzianie do Ciebie!

Co do Merzbow na dłuższą metę.......może to dziwne, ale dopiero po jakimś czasie docenia się dopiero piękno tej muzyki, jej uspokajające aspekty......mnie osobiście Merzbow relaksuje.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Merzbow
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook