Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Ostatnie odcinki Dragon Ball Kai

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Pisałem o tym już jakiś czas temu tylko ktoś usunął mój temat i dodał moją wypowiedź do opinii o Kai'u ...

Cóż szkoda że anime się kończy i raczej wątpię by dalej było kontynuowane.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
W sumie to się nie dziwie, seria na początku wywołała wiele dobrego, ale po paru odcinkach okazało się, że nie jest tak jak być powinno.

Obraz
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.631
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
No ja nie moge! Niczego nie potrafią do końca zrobić!?
Miała to być szansa dla nowszego pokolenia do poznania Dragon Balla! A oni przerywają to w połowie!? WTF?
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ojciec napisał(a):
No ja nie moge! Niczego nie potrafią do końca zrobić!?
Miała to być szansa dla nowszego pokolenia do poznania Dragon Balla! A oni przerywają to w połowie!? WTF?
Nie w połowie, kończą w jednym z momentów w których mogłoby się skończyć oczywiście szkoda, bo Buu saga jest bardzo dobra, ale nawet Toriyama chciał skończyć na Cellu.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ojciec napisał(a):
Miała to być szansa dla nowszego pokolenia do poznania Dragon Balla! A oni przerywają to w połowie!? WTF?
Ale oni leją na młodsze pokolenie, Dragon Ball/Z były kultowym anime, nie tylko w Japonii, ale to było kiedyś i wg. nich nie ma sensu do tego wracać. Są nowsze czasy i nowsze anime, choc bardziej wole DB aniżeli niektóre o mechach siejących rozpierduchę. Po za tym to najbardziej biali ludzie lamentują, że nie ma nowej serii. Osobiście podejrzewam, że liftingowi ala Kai poddanie zostanie w niedalekiej przyszłości oryginalne DB, gdyż ostatnio sporo szumu wokół pierwszej serii jest, wydany dla funu chapter Dragon Ball SD, a także gry DB: Origins.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
Ojciec napisał(a):
Miała to być szansa dla nowszego pokolenia do poznania Dragon Balla! A oni przerywają to w połowie!? WTF?
Ale oni leją na młodsze pokolenie, Dragon Ball/Z były kultowym anime, nie tylko w Japonii, ale to było kiedyś i wg. nich nie ma sensu do tego wracać.
Jeśli ktoś serii nie znał i DBKai go zaciekawił, to na 90% dokończy poprzez odcinki DBZ, więc swoją rolę spełniło.

Kathlar napisał(a):
nawet Toriyama chciał skończyć na Cellu
A gówno tam prawda. Tak samo jak i chciał skończyć po pierwszym wezwaniu Shen Longa i potem jeszcze po pokonaniu Freezy. Być może i chciał, ale nic sensownego z tego nie wynika.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Myślę, że wyemitowanie Buu Sagi jest tylko kwestią czasu. DB Kai'a puszczali w niedzielę, a to jeden z najlepszych czasów antenowych. Jeśli tylko zarobili pieniążki (w co nie wątpię) to spokojnie za pół roku, albo rok ujrzymy ciąg dalszy przygód Goku i spółki.

Ps. Po cichu liczę na potwierdzenie moich przeczuć w ostatnim odcinku, tak jak to miało miejsce w "Dragon Ball: Yo! Son Goku and His Friends Return!!", gdzie wymowne lecz tajemnicze "Do zobaczenia" było nieoficjalną zapowiedzią Kai'a.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Ostatnie odcinki Dragon Ball Kai
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook