Forum Dragon Ball Nao

» Anime Gakure

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Anime Gakure, nowa strona naszego autorstwa, poświęcona przede wszystkim recenzjom anime i mang, wspomniana w ostatnim newsie, uruchomiona 31.07.2009.

Temat do komentarzy, propozycji, zgłaszania ewentualnych błędów itp.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 06.04.2011, 16:11
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
"Ostatnie posty na forum"
Wyświetlają się tylko posty dotyczące działów: "Dragon Ball", "Naruto" oraz "M&A". Nie wyświetlają się ostatnie posty działu: "Bleach".
Ech Ty mój deshi, będziesz dobrym handlarzem

Edit:
Podziękowałbyś chociaż

Obraz
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Pozwolę sobie skomentować, w końcu po to ten temat jest.
Deczko ubogo graficznie, ale podoba mi się to, że szata zmienia się wraz z odświeżaniem- chciało Wam się
Co do zawartości, nawet nie spodziewałam się, że Nao jest w pospadaniu tylu, może czasem zbyt pochlebnych(ale to moje zdanie), recenzji. Duże, pozytywne zaskoczenie.
Merytorycznie strona miażdży system. Nie da się zamieścić wszystkiego, ale da się prawie wszystko. I prawie wszystko tam jest.
Adaś i reszta zaangażowanych - pokazaliście klasę, jak zwykle.
Haku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Haku
Wiek: 31
Dni na forum: 5.491
Plusy: 1
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Bardzo fajna stronka! Super recenzje, ładnie wszystko się prezentuje. Świetna robota.

~~ Nigdy się nie poddawaj ~~
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Teraz recenzji jest 59, czyli myślę, że dużo nie przybyło. Zachęcam do komentowania i oceniania, żeby trochę zwiększyć ruch. Przybyło trzech nowych autorów recenzji: clio, Thorik i Kiper.

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Dodałbym na AG newsy dotyczące A&M i może japońskiej muzyki. Przyciągałoby więcej ludzi. Na stronie głównej jest jeszcze na to miejsce. Proponuję jakby zamianę w newsa, to co piszą użytkownicy forum z odesłaniem właśnie do postu na forum. Czyli np. ostatnio Thorik napisał o nowościach wydawniczych, myślę, że to na newsa się nadaje. Można by też jakiś post tych co japońskiej muzyki słuchają, umieścić jako news, bo chyba coś tam piszą, co aktualnie się dzieje w j-music.

Może zachęciłoby to ludzi ku odwiedzaniu AG i forum.

Ewentualnie to samo można by wprowadzić na AP, choć tam trzeba by było znaleźć pierw miejsce.

Jeśli Ci to nie odpowiada Naoista, to chociaż napisz czemu.

Obecnie recenzji jest 68. Tylko 9 w praktycznie cały rok, myślę że to mało.
Zachęcam do komentowania, oceniania anime, tworzenia swojej listy ulubionych anime/openingów/mang. I do pisania recenzji

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mateusz. napisał(a):
Jeśli Ci to nie odpowiada Naoista, to chociaż napisz czemu.
Bo jeśli miałoby to być na poziomie, to wymagałoby wielkiego nakładu codziennej pracy.

A oni piszą posty i zapewne by nie chcieli, by robić z tego jakieś newsy, w ogóle pomysł niby prosty, a przekombinowany. AG to nie strona nastawiona na wiadomości, i nie ma sensu dodawać czegoś takiego tylko po to, żeby było, bo to i tak nie zda rezultatu. Najważniejsze są recenzje, a jak ich nie ma, to pozostałe elementy strony nic nie pomogą.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Anime Gakure, hmm
Od pewnego czasu namiętnie je komentuję. W sumie co do recenzji przeczytałam wiele i mogę śmiało stwierdzić, że są one na bardzo wysokim poziomie, mimo iż się z niektórymi nie zgodzę(cóż, nie da się zgodzić się z wszystkimi recenzjami, każdy ma w sumie inny gust, to się rozumie). Nie, nie podlizuję się tu nikomu, po prostu tak jest. I też często oceniam anime. Co prawda mało jest tam pozycji i mało komentowane, ale i tak lubię tę witrynę.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
farou Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.950
Posty: 6
Bardzo dobra , ciekawa strona. ciekawy pomysł i w miarę przejrzyste przeglądanie
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Anime Gakure
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook