Forum Dragon Ball Nao

» Broli vs ...

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam i pozdrawiam, ostatnią ściągnąłem sobie poprzez Torrenta intro pewnej gry o DB na PS2, a mianowicie ozłacanej DB Budokai 3. jak jest gra, nie wiem, wiem tylko że intro jest świetne. Ale wracając do tematu, w intrze pokzany jest urywek walki Gogety SSJ2 vs. Brolly bodajże SSJ. Jest to narysowane świetnie, i takie wrażenie się odnosi oglądając urywek. A co wy myślicie o tej walce. Czy mogłaby się udać, kto by wygrał, napiszcie proszę.

Ps: Gościu pisze że jest to zwiastun AF, dobre sobie
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
Nie musze sciagac bo widzialem juz tyle zapowiedzi i filmikow DBB3 ze moge to sobie wyobrazic. Ale naprawde moglby byc gites. Vegetto jest moja ulubiona postacia z DB wiec wiesz. Ale mam strasznie malo informacji i w ogole na temat Brolly'ego. Byl on ukazany w bajce czy tylko w pelnometrazowych(z tego co wiem to byl w trzech)???

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
filmik widzialem z rok temu, i jest najlepszym openingiem jaki widzialem, jezeli chodzi o gry. co do walki, moglaby byc interesujaca, az zanadto
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Moim zdaniem vegetto rozwalił by brolliego zanim on by palcem kiwnoł .Ta walka niemogła by istniec poniewaz brolli pojawia sie o wiele wcześniej niz zachodzi fuzja goku i vegety.
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
Ja filmik widzialem u kumpla, robi wrazenie, ale nnie rozumiem tego :


Ta walka niemogła by istniec poniewaz brolli pojawia sie o wiele wcześniej niz zachodzi fuzja goku i vegety.

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Brolli pojawia sie w wersjii kinowej chyba raczej po walce z cellem i przed buu. Więc ta walka niemogła by zaistniec bo gogeta/ vegetto łączy sie aby zniszczyc buu
Broly Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Broly
Wiek: 32
Dni na forum: 6.660
Posty: 11
Broly by zniszczyl goget ssj to jest pewne...
Gogete Ssj2 by dopiero mogl cos zrobi..
Broly gdy sie denerwuje no to osiaga wielka moc..
juz po urodzeniu mial 10000 tyiescy jednostek siły.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hehehe, chyba masz namieszane we łbie. Gogeta w mgnieniu oka rozprawił by się z Brolkiem, a jako SSJ2 zmiótłby go w proch chyba
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
No ja też uważam, że Brolly nie miałby żadnych szans.
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Co dwie siły to nie jedna, Brolly by szybko padł.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Brolly by padł gdyż był za słaby na Vegetto. Jeżeli jednak brolly by osiągnoł SSJ2(gdyby dożył), to zapewne walka była by wyrównana, lub nawet przewagę miał by Brolly.
Brolly osiągając ultra SSJ, osiągał siłę jaką reprezentował Goku ssj3
Wnioskując na ssj2 był by już znacznie silniejszy od goku sjj3...a to mniej więcej tyle ile miał vegetto ssj

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Broly Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Broly
Wiek: 32
Dni na forum: 6.660
Posty: 11
Variu ma racje... brolly by sie nie poddał tak łatwo..
By było cos tak jak Goku z Frezerem wkurzyl sie i mial ssj ;p

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Broly: 03.01.2006, 22:02
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Właśnie - gdyby dożył. Na Vegetta trudniej było podziałać, niż na Goku. Więc taki Brolly po prostu nie zdążyłby się odpowiednio wzmocnić.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Taaak, troche tu niektórzy namotali mówiąc o walce Brolliego z Vegetto choć temat wyraźnie mówi o Gogecie. Przechodząc do sedna, fuzyjny taniec Goku i Vegety był w stanie przejść do SSJ2 (mowa oczywiście o DBZ bo w GT na całe szczęście "Legendarny" tłok już nie wraca [bo czy można bardziej skopać i tak już nędzną serie? Okazuje się, że tak, wstawić tam Brolliego. No proszę, do jakich ciekawych wniosków doszedłem dzięki temu topicowi]), a przepakowana Brokułka do USSJ także wynik jest z góry jasny... Zresztą, widać to nawet na intro DBZ Budokai 3, które spowodowało całą debate. Brolli potężnym ciosem odrzuca Gogete by po chwili zamienić się w atomy w jego ataku Kamehameha.
Właściwie, możemy także zastanowić się, co by się stało, gdyby Vegetto stanął do walki z "Legendarnym" (który dodatkowo szczycił się IQ poniżej 70). Jako że fuzja przez potary jest o wiele skuteczniejsza od zwykłej, Brolli, miałby tym bardziej przechlapane. Mógłby sobie osiągać nawet SSJ2 bo Vegetto SSJ2 (tak, tak, to był ten poziom. No chyba, że ktoś spostrzegawczy nie widział wyładowań choćby przy przemianie) był silniejszy od Majin Buu, posiadającego do tego w sobie Mistic Gohana, Piccolo, Trunksa i Gotena (a był potężniejszy o, mówiąc delikatnie, DUŻO).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Więc tak, czytając sobie ten topic troche zaciekawiłmy mnie niektóre wypowiedzi, wiec też dodam coś od siebie.
Brolly, nawet Jako USSJ był na tyle potężny, aby bez problemu bić Goku, Vegete, Trunksa i Gohana na poziomach SSJ (powiedzmy ze Każdy SSJ to 5) Oraz Piccolo który mógł byc połaczony z Kami-Samą (to4,patrząc na Gohana SSJ). Tak więc
Brolly = Goku,Vegeta,Gohan,Trunks,Piccolo
X = 5+5+5+5+4
x= 29
(moc wszystkich skumulowana w Goku).Czyli Brolly musiał posiadać tyle siły co połaczone siły Wszystkich wojowników (no moze trochę mniej, bo przegrał).
W tym parcie Brolly był górą.
W następnym filmie Brolly (znów X) bity jest przez potencjalnie słabszych Gotena i Trunksa SSJ (powiedzmy 6) i Gohana SSJ2 (12). Po jego ataku Energii nawet Krillin przeżył (co prawda stracił przytomność, ale przeżył).
Więc i tu
X < 6+6+12
x < 24
Wyglądało by to tak, jakby Brolly osłabł albo przeciwnicy urośli w siłę.....
Goku, Wtedy juz prawdopodobnie osiągający już SSJ2 dałby radę na równi walczyć z Brollym (przez co widac ogrom siły Goku).
No to przechodzimy do sedna
Goku SSJ2 (powidzmy 15) i Vegeta SSJ2 (14) łączą się w jedną postać przez co siła jest jeszcze zwiekszana (na przykład o 8 )
14 + 15= 29 + 8 = 37(czyli tu juz widac ze mają tyle siły co Brolly w 1 filmie a siła zwiększona daje im doładowanie takie, że Brolly nie ma szans).
X < 37
ak więc Brolly Nie miaby szans pokonać Gogety, gdyż byłby po prostu za słaby, nawet osiągając SSJ2 nie byłby w stanie im dorównać.

Ps. Sorry za te durne jednostki, ale chciałem to zobrazować na swój sposób tak żeby każdy rozumiał , i jeszcze 1: nie sugerujcie się jednostkami ze stron itp. bo to bzdury.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Ludzie skończcie z tym gogetą... jacyśDEBILE wymyślili go w serii GT(no bo jak nazwać ich inaczej) i wszyscy zachwalają się nad tą postacią, bo osiągneła SSJ4.
Kto powiedział do jasnej ciasnej, że po scaleniu potalami wychodz iinna fuzja, niż przez fuzion dance?? Boshe to jest głupie!

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Variu, a idąc dalej Twoim rozumowaniem, dlaczego mamy zastanawiać się nad siłą Brolliego (i innymi tematami z nim związanymi)? Przecież to (tu pozwolę sobie na cytat) "jacyś DEBILE" wymyślili go w kinówkach. Był kolejnym przeciwnikiem na potrzeby komercyjnej machiny. Krótki opis Brolliego? Wielki, przypakowany, silny i bez charakteru oraz z kwestiami mówionymi na kilka linijek (przykłady: "Aaaaa!", "Kakarotto!"). Gogeta również pojawia się najpierw w kinówce, na krócej i tylko raz, a mimo to moim zdaniem i tak pozostawia lepsze wrażenie (może dlatego, że jest połączeniem dwójki głównych bohaterów?). Co by nie było, wyciągając wnioski z wypowiedzi Variu, cały ten temat jest niepotrzebny bo mówi o postaciach zmyślonych przez grupe scenarzystów, a nie Akire T. Mam go więc zamknąć? Nie ma sprawy, ale przyda mi się popracie w tej kwestii.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Broly Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Broly
Wiek: 32
Dni na forum: 6.660
Posty: 11
Chce cos dodać..
Brolly by nigdy nie wygrał z gogetą ani z innymi no bo zawsze wygrywa goku i jego paczka..
A tak po 2 no to gdyby trenował tyle co Goku to by na pewno [ ort! ] dał by gogecie rade..
magdassj Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
magdassj
Wiek: 32
Dni na forum: 6.661
Posty: 4
Skąd: tg
gdyby walczyli goget badzz vegetto z brollym na pewno by wygral gogeta poniewaz jest to fuzja a poza tym by mieli poziom ssj2
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jezusiek! Popieram Kamzo w kilku kwestiach w 100 %, al nie poprę zamknięcia tego tematu tylko dlatego, że Broliego nie stworzył Akira. Rozumiam że Akira jest masterem, ale to forum dotyczy akurat nie tylko jego ale przede wszystkim całego Dragon Balla o ile się nie mylę....

Wracając do tematu... DOBRZE! Przyjmijmy że Gogeta i Vegetto to jedna i ta sama osoba i nie kłóćmy sie więcej, choć faktycznie jeśli chodzi o rękę mistrza, to Vegetto dominuje. W sferze GT zaś Gogeta niszczy konkurencję.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Broli vs ...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook