Forum Dragon Ball Nao

» Need for Speed: Underground 2

Strony: 1, 2  
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Co myslicie o tej wymiatajacej samochodówce?? Mnie ona rzuciła na kolana

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
co tu duzo gadac, gra wywalona w kosmos. Grafika idealna przy full detalach samochody super realistyczne ze juz nie powiem o miescie.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Hmm powiem krótko... taka grafika + podkład muzyczny + prędkosc.... jazzzddaaa chyba najlepsza gra roku
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ja nie gralam w NFS underground 2, a bardzo bym chciala . No coz na razie [ ort! ] to sobie pogralam jednynie w NFS HP i NFS Porshe Unlashed. Tez sa swietne
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja tam za wyścigówkami nie przepadam Ale w NFSU 2 razem z bratem na kierownicach się woziliśmy, naprawdę fajna zabawa
Ps. Oczywiście zawsze przegrywałem
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
co powiem to powiem ale NFS U2 jest jak dla mnie oczywiscie dzielem sztuki. Tak to prawda sa tam bledy takie jak rozmazywanie sie obrazu w momencie gry sie wcisnie nos (wiecej nie znalazlem ) ale ogolnie gre mozna przechodzic kilka razy i za kazdym tuningowac inna bryke

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
doszedłem do wniosku, po kolejnej instalce tego czegoś, te ta gra jest dla osob pokroju tego pana 2 posty wyzej... czyli biedna, zadnego wysiłku włozonego w wyscig.. zawsze 1 miejsce..

END
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Dla mnie jedynka była lepsza. Miała zajebistą muzykę, a w dwójce ją skaszanili. Nie próbuje się ulepszać doskonałości bo się ją na pewno *zepsuje* .
Noon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.805
Posty: 18
Skąd: z krainy normalnych inaczej...
Jak dla mnie seria gier Underground mogła by się w ogóle [ ort! ] nie ukazać...gra nie ma jakiegokolwiek realizmu...fizyka jazdy-brak (strzałka do przodu i tyle z prowadzenia wozu...czasem zdaży sie jakiś zakręt...no ale przy 230KM/h wchodzić w ostre zakręty bez hamowania to gruuuba przesada)...ten caly tuning to po prostu [ ort! ] Viejski Tuning jak nic...żeby zyskać respekt w tej grze musisz ją jak najbardziej obkleić jakimiś wiejskimi naklejkami i zrobić z niego jeżdżącą choinkę poobwieszaną badziewnymi świecidełkami...seria gier NeedForSpeed skończyła sie dla mnie po grze NFS:Porsche...dalej jest tylko coraz gorzej.

Najwięcej w świecie który brudzi nam ręce
Ufam w ludzkie dobro i ponosze klęskę...
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
NFSU 2 jest dużo lepszą grą od poprzedniczek swojego typu, ale jedyne co bym zmienił to dał bym muzyke z NFSU 1.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Super gierka, to rozmazywanie podczas używania N2O (czyt. podtlenek zaotu ) oraz dynamika gry po prostu przytłacza......
Ogólnie bardzo tą grę lubię i polecam.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
No własnie...ciekawi mnie podtlenek azotu...szczerze mówiąc,szkoda ze nie ma tego w realnym swiecie.W grze pod tytułem Gran Turismo 4,też istnieje N2O.Ogólnie o grze:Super wymiatanka samochodowa,która dominuje w wyścigowkach.Świetna graficznie...szczególnie się wyróżnia od innych.Moja ocena to 9,5/10.

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
A mnei jedyna gra któr przypadła do gustu, gdzie jeździ się samochodami, to GTA
Wyścigówki i gry sportowe da mnei osbiście są do .... Jedyne co się w nich poprawia, to z części na część grafika- nic więcej.
Ja lubię gry które z każdą klejną częścią wprowadzają coś nowego

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
HM...ja samochodówek specialnie nie lubię,ale miałem sporo z nimi doświadczeń. Kiedy zagrałem w NFS 2 po przygodach z symulatorami nie mogłem normalnie prowadzić...było zbyt łatwo. Ale gierka spoko, dobra grafa, opróćz tego asfaltu wyglądajacego jak mokry, ciagle on mnie rozpraszał. Nie grałem za dużo, bo jak zwykle, u kumpla.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Bardzo fajna gra grafika po prostu [ ort! ] genialna nie moge sie po prostu [ ort! ] doczekac następnej cześci NFS!!!!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Dla mnie przygoda z NFS-dami zaczęła się od Hot Persuit II, było fajne. Po nim nastąpiła pora na UNDERGROUNDA, był doskonały, ae niestety zdobyłem go równo z premierą dwójki, którą dostałem w swoje raczki dwa tygodnie później. Z rozżaleniem a jednocześnie nadzieja na więcej pożegnałem sie z jedynką na cześć dwójki. I wiecie co? Nie zdziwiłem się, gra to cudo!

PLUSY:
Grafika
Klimat
Mrok
Miasto
Dziewczyny
Drag i Drift
Jeszcze więcej części do tuningu!
Nowe bryki
Muza
Moc tych potworów pod koniec gry!

MINUSY:
Brak zniszczeń
Brak glin
Brak radia w samochodzie
Brak możliwości tuningu wnętrza (siedzenia, kierownica itp.)

Według mego skromnego zdania, wszystkie wymienione powyżej minusy powinny być zaakceptowane w UNDERGROUNDZIE3, wtedy ta gra byłaby cudem!
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.594
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
Nie ma co się rozpisywać. NFS ROX! Zresztą nad tym miastem to oni musieli naprawde długo pracować.

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Gra jest bardzo fajna lecz jeden minus-twórcy zrobili ją tak że troche sie pogra i odrzuca:/ledwo co przeszedłem całe ponieważ już nie mogłem z nudów ale ogólnie może być

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Gra jest swietna ale ja i tak goraco polecam Need for Speed: Most Wanted. Ona wymiata

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Songoku ssj4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Songoku ssj4
Wiek: 32
Dni na forum: 6.541
Posty: 31
Skąd: Planeta Vegeta
to jest bardzo fajna gra żeczywiście chyba najfajniejsza gra z samochodowych także ma ładną graficzke
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Need for Speed: Underground 2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook