Forum Dragon Ball Nao

» Seria GOTHIC

Strony: 1, 2, 3  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam! Czy ktokolwiek z Was grał kiedykolwiek w jedną z gier GOTHIC? Jeśli tak, to podyskutujmy, co Wam się w niej podobało, czego powinno być więcej, czy długo graliście? Odpowidzcie sobie na te pytania.

Moim zdaniem jest to najlepsza obok Morrowinda gra... no właśnie.... RPGTPP? No nie ważne. Istotna jest w niej doskonała wciągająca fabuła, ciągłąść zdarzeń, dobra grafika, oraz świetny osprzęt (miecze, łuki itp.) ora naturalnie muzyka. Jedyne czego mi brak to tarcz, zbroji, większej mroczności, odrobinkę lepszej grafiki, no i rzeczy jasna troszkę szybszej akcji.

PS: Zapomniałem dodać... brakuje mi też jakiegoś środka transportu, np. muła
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Grałem we wszystkie części i każdą ukończyłem
według mnie to ta gra jest super, duża przestrzeń, nieliniowość i praktycznie 100% interaktywność robią z tej gry (dl mnie) Number #1 wsród gier tego typu.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
gothic to jedna z najlepszych gier gralam w 2 czesci i obydwie przeszlam kazdym sposobem (bedac w karzdej gildi) w grze podoba mi sie grafika wiele ciekawych dialogów durza ilosc fajnych misji mozliwosc wybrania "grupy" ale podobnie jak calibrowi brakuje mi tam tarcz i srodkow transportu

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Taa Mag ognia jadący na ścierwojadzie albo na Zębaczu XD hehe chciałbym to zobaczyć
A co do tarcz, to też odczułem ten brak ale niedługo wyjdzie (albo już jest) Gothic III i mam nadzieje ze pobije poprzedniczki:)

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Gothic świetna sprawa. Rzadko która gierka mnie tak wciągnęła, że ciężko było się oderwać od komputera. Osobiście nie przechodziłem gry wszystkimi gildiami, bo za którymś tam razem jest okropnie nudno. Więc może za jakiś czas - spróbuje;).

Co mi w grze nie brakowało? Na pierwszym miejscu postawił bym fabułę, bo mimo wszystko nie jest ona wysokich lotów. Nie odczuwam braku tarcz, więc raczej byłoby mi bez różnicy w trzeciej części .
ale niedługo wyjdzie (albo już jest) Gothic III
Gothic III jest zapowiadany na drugi kwartał tego roku, więc zanim cdprojekt to przetłumaczy to sobie jeszcze poczekamy z pół roku/rok. Myślałem też nad wcześniejszym kupnem w Niemczech, ale na samą myśl, że bym musiał tłumaczyć sobie całą grę w słowo w słowo i wysłuchiwać tego dziwnie zbudowanego języka - to odechciewa mi się .
Widziałem też screeny z gry, to wyglądają w porządku - o wiele lepsza grafika, niż w dwóch poprzednich częściach. A niestety wiąże się to z wysokimi wymaganiami . Jakoś będzie .
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Mnie osobiście ta seria gier się nie podoba. Zbyt dużo jest elementów zręcznościowych. Z tego samego powodu nie lubie diablo. Myślę, że nie zasiąde do tej gry, nawet gdyby mi płacili.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Amidamaru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Amidamaru
Dni na forum: 6.619
Posty: 22
Skąd: Okolice Kielc
Kiedyś grałem w Gothica II fajna gra po prostu [ ort! ] świetna, tylko czasem się zacinała.

Obraz

www.amidamarudb.mojeforum.pl Zapraszam
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja mam Gothica I i II. Gra jest po prostu swietna i bardzo trudna (ja lubie takie gry). Meczylem sie nad nia kilka tygodni. Nie raz instaluje se ja i pogrywam od nowa. Najlepsza wedlug mnie jest Gothic I.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Moj komp trochu niewydalał.... ale i tak świetnie się grało... to była pierwsza gra w ktrej można się było włuczy gdzie popadnie ( jedynym ryzykiem była utrata głowy jak się wejdzie gdzieś gdzie nie wolno byle komu ... )
Ja ogólnie [ ort! ] mam jobla ciężkiego na punkcie RPG i jej podgatunkow... więc gdy tylko sie pojawił zaczeła się pogoń ale środek transportu faktycznie by sie przydał... osiodłac scierwojada i w siną dal... Urzekła mnie wolnośc w tej grze ( ale ironia w końcu to więzienie było )

Podobało mi sie też żę można miec własny kąt... wiecie mam skłonności do chomikowania gratow ( w Morrowindzie jak się zamelinowałam w jednej jaskini to po kilku dniach niedało się wejsc bo znosilam tam wszystko... zaczynając od widelcow konczac na unikatowych zbrojach... nawet niewolnika tam mialam:D ) więc bylam bardzo rada że w końcu mialam gdzie moje znaleźiska trzymac

Angrenereg Kali The Neftys
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
fajna gra tylko,ze w jedynce to troche grafike mieli zwalana, a w dwojce fabule, ale ogolnie jedne z najlepszych gier tego typu, potrafi wciagnac, nie podobalo mi sie tam tylko,ze za malo gadek mialy postacie i jak sie juz dlugo gralo to sie troche nudzilo szybko

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
JogiM_PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
JogiM_PL
Wiek: 31
Dni na forum: 6.756
Posty: 15
ja grałem we wszystkie gotiki i przeszłem ... ta gra jest po prostu [ ort! ] nie do opisania... "noc kruka" się troche nie udała tylko ... ja sie niemoge juz doczekac 3 tylko zastanawia mnie jedno czy mi pójdzie i nie będzie się ciąć xD

Obraz

Obraz
Dentrax Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Dentrax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.522
Posty: 4
Skąd: z piekła
Gothic to wspaniała gra zarówno I jak i II grałem w obydwie z czego I ciekawsza . W 2 nie wiem czy wiecie ale jest gildia złodzieji znaleźć ja nie jest trudno ale za to jakie łupu tam są .Grafika Ciekawa i muzyka nie najgorsza ,wszystko w najlepszym porządeczku.RPG i sa najlepsze
Kamcio1990 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.288
Posty: 15
Witam.. Gothic wymiata czesc I i II. Oby 2 przeszlem GI all gildiami a II tylko paladynem. Gra bardzo dobrze zrobiona nawet robilem recenzje jej do szkoly na ocene tak jak ta gra wymiata taka ocene dostalem 5
WG. mnie najlepsza czescia byla I czesc , Wszystko jest wypasione miecze , kusze itp.Zgadzam sie w % ze brakowalo tarcz i srodku transportu jakis fajny motor typu Cross nie no... joke ale kon bylby fajny srodek transportu.Powinni tez zrobic wiecej zbroi.Gra bardzo wciaga i mozna zimowe wieczory spedzac w swiecie Gothica ale mamy zime ze snieg tylko w gorach .POZDRO FOR ALL
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
maja napisał(a):
gothic to jedna z najlepszych gier gralam w 2 czesci i obydwie przeszlam kazdym sposobem (bedac w karzdej gildi) w grze podoba mi sie grafika wiele ciekawych dialogów durza ilosc fajnych misji mozliwosc wybrania "grupy" ale podobnie jak calibrowi brakuje mi tam tarcz i srodkow transportu
nie zmieniam co do tego zdania ale obecnie wole gry z gatunku "sims 2"

Pax napisał(a):
Taa Mag ognia jadący na ścierwojadzie albo na Zębaczu XD hehe chciałbym to zobaczyć
A co do tarcz, to też odczułem ten brak ale niedługo wyjdzie (albo już jest) Gothic III i mam nadzieje ze pobije poprzedniczki:)
pewnie pobije ale z tego co wiem to to jest dobra gra ale niedopracowana brakuje w niej dużo [ ort! ] zeczy i nie orzna powiedziec ze jest swietna bo nie jest

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Uriel Tuwor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Uriel Tuwor
Dni na forum: 6.211
Posty: 20
Skąd: się biorą dzieci??
Gothic super gierka. Najlepsza w niej jest ogromna przestrzeń fabuła. Świat i bohaterowie są bardzo realistyczni.

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Owszem ta gra na prawdę jest warta marnowania czasu. Nie miałem przyjemności grania w Gothica 1 i 3, ale postaram się nadrobić to w najbliższym czasie.

Teraz przechodzę sobie Gothica 2 Noc Kruka Ahh... świetna gra.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
w Gothic'a I i II grałem co prawda długo i namiętnie, ale nigdy nie udało mi się przejćś którejkolwiek części. Głównie z powodu zamiłowania mojego młodszego brata do c-RPG. Kiedy ja nie miałem czasu, lub ochoty, to on giercował (wcześniej- lamer zasrany- patrzył na moje postępy...) i zawsze wyprzedzał mnie o jeden krok, jedną misję, jeden rozdział... i jakoś straciłem werwę do Ghotica. Ale zabawa w Myrtanie niezła jest, nie powiem. Na pewno świat ciekawy, fabuła doskonale prowadzona. Co do środków transportu to są przecież teleporty, a świat jest sztucznie rozciągnięty, dlatego wydaje się duży. Tak naprawdę dodanie jakiegoś qnia spowodowałoby, że wyspa drastycznie by się "skurczyła" (3 farmy na krzyż, z czego tylko jedna dostarcza żywność do Korinis? Przecież to śmieszne! Skąd mają jakiekolwiek towary, chodżby nowe ubrania, skoro nie przypływają statki?). Tak czy inaczej na pewno Gothic'i to jedne z moich ulubionych RPG'ów.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
grałem w Ghotica 2 Noc Kruka , aczkolwiek to pierwszy i ostatni Ghotic w jaki grałem.Gra ogólnie mi sie nie podobała , a szczególnie sie wkurzyłem jak odkryłem że walić jakąś bronią możesz tylko w biegu. Jerzeli chodzi o RPG to nadal wole swoje stare poczciwe Diablo 2

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Diablo nigdy nie dorówna Gothicowi moim zdaniem ale to kwestia gustów...Szczególnie przypadła mi 2 do gustu fabuła genialna wrecz...to jedna z moich ulubionych ggier..ale co ja bede pisac zdaje mi sie ze juz sie wypowiadałam wiec sie nie rozpisze dalej...powiem tyle jedyna gra która może przebić Gothic to Sacred i tylko to
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Filippo napisał(a):
a szczególnie sie wkurzyłem jak odkryłem że walić jakąś bronią możesz tylko w biegu.
No to Filippo jesteś w błędzie, że tak ci to powiem.

Gothic ma swój klimat i na prawdę ciągnie. Jest jedną z tych gier, którą po jakimś czasie odkopuje się, instaluje i gra się od nowa.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Seria GOTHIC
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook