Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] Duel Jewel

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No tak, całkiem fajny utwór jak i PVka. Co natomiast rzuciło mi się w oczy, to fakt, że wizualnie DuelJewel zaczynają przypominać dziesiątki innych zespołów visual kei. Oczywiście w muzyce image nie ma aż tak dużego znaczenia, ale mam wrażenie, że kiedyś jednak wyróżniali się nieco bardziej.
Jeszcze jedno spostrzeżenie. Niektórzy często przyrównują wokal Hayato do Gackta, z czym się oczywiście nie zgadzam, ale na końcu teledysku wokalista DuelJewel z wyglądu bardzo go przypomina (do tego ta mina typu "Gackt w uniesieniu" xD).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Co natomiast rzuciło mi się w oczy, to fakt, że wizualnie DuelJewel zaczynają przypominać dziesiątki innych zespołów visual kei.
Fakt,to działa w moim mniemaniu na niekorzyść zespołu.


Kamzo napisał(a):
Niektórzy często przyrównują wokal Hayato do Gackta, z czym się oczywiście nie zgadzam,
Częściej jednak porównują Gackta z Klahą,na zasadzie;"który lepszy?"Co do naszego porównania to nie wiem jak Ty,ale ja zdecydowanie wolę wokal Hayato.Poza tym uważam,że muzycznie piosenki Duel Jewel wypadają zdecydowanie lepiej od kompozycji Gacka.No ale to moja osobista opinia i nie musisz się nią zgadzać.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Na JaME nie ma jeszcze o tym ani słowa, ale na oficjalnej stronie DuelJewel natrafiłem na informację, że już 20 lipca wydadzą kolejny singiel ^^ Póki co wiadomo, że będzie zatytułowany "Polaris" i zostanie wydany w dwóch wersjach. Pierwsza będzie zawierać dwa utwory plus DVD, a druga trzy nowe kawałki (Polaris, 62, sin).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No no...następny singiel. Jako,że Duel Jewel to mój drugi po Luna Sea ulubiony zespół,wiadomość ta bardzo mnie ucieszyła.Już nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
7 grudnia Duel Jewel wyda kolejny full album! Krazek zatytuowany bedzie "Luminous" i zawierac bedzie 11 utworow.Plyta ukaze sie w dwoch wersjach: regularnej z bonusowym utworem i limitowanej z DVD.Ponizej zamieszczam trackliste:

wersja limitowana

01.Eternal
02.Polaris
03.雪の波紋(yuki no hamon)
04. おつかれサマー(otsukare summer)
05. Vamp Ash
06. 朧月(oborozuki)
07. ASHTAROTH
08. Sweet Engage
09. 深淵のノクターン(shinen no nocturne)
10. Key-1145(SE)
11. Room-1145

[DVD track list]

01.sin (LIVE at Akasaka BLITZ at 2011/05/31)
02.月と戯れ(tsuki to tawamure) (LIVE at Akasaka BLITZ at 2011/05/31)

Wersja regularna

01.Eternal
02.Polaris
03.雪の波紋(yuki no hamon)
04.おつかれサマー(otsukare summer)
05.Vamp Ash
06.朧月(oborozuki)
07.ASHTAROTH
08.Sweet Engage
09.深淵のノクターン(shinen no nocturne)
10.Key-1145(SE)
11.Room-1145
12.暁(akatsuki)


Jezeli o mnie chodzi, to juz nie moge sie doczekac.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
To miła wiadomość. Widzę, że na wersji regularnej szykuje się nam nagrany no nowo kawałek "akatsuki". Może DJ zdecydowali się właśnie na ten utwór pod wpływem Naruto xD?

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kolejna dobra wiadomosc od Duel Jewel.9 listopada ukaze sie ich koncertowe DVD zatytulowane "Dear Lapidary". Ponizej lista utworow zawartych na tym krazku;

1. outsider
2. against
3. Liar Game
4. 華唄~桜華繚乱~
5. 「Life on...」
6. 朧月
7. アイオライト
8. es
9. Moon Struck
10. 「The Greed」
11. Vamp Ash
12. リインカネーション・フロウ
13. 「NIGHT WALKER」
14. マイノリティコンプレックス
15. Trust
16. Promise
17. Partytime!!
18. Will~andante~
19. azure
20. Tales

Nic tylko sie cieszyc.


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Przesluchalem singla "Polaris" i musze przyznac, ze calkiem niezly. Widac chlopaki sie staraja, co robi smaku na ich nowy album. Zarowno "Vamp Ash" jak i "Polaris" stoja na wysokim poziomie, i przyjemnie sie ich slucha. Oby tak dalej.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mam niestety zlego newsa odnosnie Duel Jewel. Wokalista grupy - Hayato, czasowo wstrzyma swoja dzialalnosc w zespole.Przerwa podyktowana jest problemami wokalisty z gardlem i czasem jego regeneracji.Pozostali czlonkowie nadal beda kontynuowac dzialalnosc i pozostaje tylko kwestia czasu, gdy Hayato do nich dolaczy.Tak wiec wokaliscie Duel Jewel zycze szybkiego powrotu do zdrowia i dalszej, owocnej kariery w Duel Jewel.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Przesluchalem album "Luminous" chlopakow i musze przyznac, ze bardzo mi sie podoba. Chlopaki bardzo sie postarali, az przyjemnie sie ich slucha. Szczerze wszystkim polecam. Na prawde jeden z lepszych albumow Duel Jewel.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Wyglada na to,ze Duel Jewel wznawia dzialalnosc. Mam co prawda bardzo szczatkowe informacje, ale chlopaki wypusili nowego singla "Dice". Podejrzewam,ze chodzi tu o digital realese.Podobno dostepny jest od 25 lipca na iTunes/mora.Z tego co wiem piosenke skomponowal gitarzysta Shun, a tekst napisal wokalista Hayato. Mam nadzieje, ze owo wydawnictwo jest zwiastunem konca klopotow zdrowotnych i powrotu na scene muzyczna Hayato.

Pozdrawiam

[ Dodano: 25.07.2012, 18:34 (po 21 minutach) ]
Poszperalem dalej, i znalazlem informacje,ze glos Hayato nie znajdzie sie na tej piosence.Jedynie tekst,bedacy wiadomoscia od wokalisty, jest jego autorstwa, i z tego co zrozumialem,pozostali czterej czlonkowie grupy zamiast niego "wyraza swe uczucia glosem".

Trzymam kciuki z szybki powrot do zdrowia Hayato, no i oczywiscie jego powrot do zespolu,a poki co singiel "Dice" traktuje,jako dobra wrozbe.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
19 września Duel Jewel wyda nowy album będący kolaboracją z koreańskim artystą Kimem Sehunem z rockowej grupy Eve. Album zatytułowany będzie "Fusion" i zawierać będzie popularne kawałki grupy Eve w aranżacji Duel Jewel. Krążek zawierać będzie 10 utworów, w tym zupełnie nową piosenke Duel Jewel - "Voice",i ukaże się w dwóch wersjach; limitowanej z DVD klipem do "Voice" i regularnej.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Na 6 lipca zapowiedziany jest koncert Duel Jewel w Nihon Seinenkan i powrot do zespolu wokalisty Hayato, ktory od przechodzil ponad roczna rekonwalescencje, wymuszana problemami z gardlem.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
11 wrzesnia po przeszlo rocznej przerwie wymuszonej choroba gardla wokalisty Hayato, Duel Jewel wyda nowego singla. Krazek zatytulowany bedzie "It's Just Love" i ukaze sie w dwoch wersjach: regularnej i limitowanej zaopatrzonej w bonusowe DVD z klipem do tytulowego utworu. Widac Hayato wrocil do pelnej formy i chlopaki ruszaja z nowym materialem. Zapowiada sie ciekawy wrzesien.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Tracklista do nowego singla Duel Jewel:

Wersja limitowana
01."It's Just Love"
02."Dice"
DVD
01."It's Just Love" PV

Wersja regularna
01."It's Just Love"
02."Dice"
03."One Shot One Kill"

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [J-rock] Duel Jewel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook