Forum Dragon Ball Nao

» Ohayo zaplasam na pierwse zdjęcie :D

zaiko397 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.693
Posty: 2
Skąd: oj J do K :D
Kon'nichiva chciałbym zaprezentować fotke z ブロリー'm (Burorī) ssj2 1 fota narysowana w zeszycie na polskim w szkole xD 2 na Photoshop cs3 poprawiona chciałbym dodać że 2 takiego rysunku niema narysowałem od niczego no jedynie dłoń zrysowałem xD ale to szczegół za niedługo będzie Kaioken i jeszcze może Son Gohan ssj2 jak znajdę kartkę xD ps: miałem problemy z kolorowaniem włosów ; d bd widać


1: * zaloguj się, aby zobaczyć link *

2 : * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ten poprawiony zdecydowanie lepszy. Gdybym nie wiedział, że tam jest Broli, to nigdy bym go na pierwszym obrazku nie rozpoznał, ma dziwną twarz. A ogólnie trochę za chudy w pasie i włosy mu dziwnie zrobiłeś.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.861
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Shounen napisał(a):
A ogólnie trochę za chudy w pasie
Wgl jakiś taki chudy jest , nie proporcjonalny

Cóż by tu powiedzieć czekam na następne , może będą lepsze

Obraz
zaiko397 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.693
Posty: 2
Skąd: oj J do K :D
robiony był z pamięci xD włosy wiem że dziwne i jeszcze spłaszczony nos a w pasie zawsze mi za chudy wychodzi xD i ma chyba zakrutkie ręce tylko niema tych zlocidełek jak ktoś czytal dragon ball af mange to widzial jak go przywołali tam nie wiem [ ort! ] ssj4 czy co to go zrobilem ssj2 prosteee xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie wiem jak można robiąc coś takiego umieszczać to na forach. Mamy w internecie tyle artystów, którzy narysowali by coś takiego, zapewne lepiej nawet nogą. Jak dla mnie bardzo słabe, jedyne co daje radę to włosy. Reszta naprawdę kiepska, jakaś taka nieskładna, rządzi chaos. Właśnie dlatego nigdy nie umieszczę swoich prac, bo są jeszcze gorsze, ale odradzam to też Tobie.

Pozdrawiam.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Ohayo zaplasam na pierwse zdjęcie :D
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook