Forum Dragon Ball Nao

» Muzyka w Dragon Ball ocena: 8,20 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
A Zapomniałbym Oczywiście chodzi mi otę muzę w wykonaniu japończyków, a nie tą od amerykanów, bo amerykańska jest do kitu!

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Bez tej muzyki było by do bani całe DB! A muzyka w DB GT którą ściągnełem wzbudza duzo wspomnień!! Muzyka jest po prostu [ ort! ] wspaniała i buduje atmosfere w DB
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Zgadzam się z tym co napisał Bucyk ussj2. Gdyby nie muzyka to Dragon Ball by było do kitu.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Troszkę przesadzacie mówiąc że bez muzy DB byłoby zdymane! Choć faktem jest że muza to 50% sukcesu. Jest świetna, pobudzająca i optymistyczna, poza tym [ ort! ] przywołuje wiele wspomnień i jest w ogóle [ ort! ] mega!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
A jednak manga bez muzyki jakoś osciągnęła sukces. Oczywiście, inne wymagania są w stosunku do anime a inne do magii, lecz DB wybudowało własny specificzny klimat, hisotrię i atmosferę. Akira stworzył to bez muzyki, bez praktycznie żadnej pomocy (no ogólnie) i pokazał światu to cudo. DB i bez świetnej muzyki przyciągało by więc może nie wszystkich lecz na pewno mnie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.716
Posty: 43
Skąd: Poznań
A slyszal ktoś może Hikari no willpower? - bardzo doba, polecam. Nawet amerykanie się ostatnio postarali i zrobili niezlą piosenkę do openingu DBGT

Obraz
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
piosenki w db w wersji amerykańskiej są przynajmniej dlamnie żeczywiście do bani ale w wersji francuzkiej i japońskiej są wypasione.
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Polecam wam oryginalne wykonanie "Dan Dan Kokoro Hikareteku", śpiewa urocza pani o imieniu/ksywie Zard. Tyle słowem wstępu.

Dzięki Gokuśkowi jestem w posiadaniu dużej ilości rozmaitych utworów, które leciały sobie na początku, podczas i na końcu odcinków. Muszę przyznać, że w każdej wersji oprócz Amerykańskiej utwory są niesamowite.

Mój muzyczny dobroczyńca napisał(a):
Hikari no willpower
Czy to też jest na tej stronie, co mi zalinkowałeś w mailu? Jeśli nie - wysyłaj, wysyłaj

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.716
Posty: 43
Skąd: Poznań
Nie tego akurat nieznajdziesz, bo taka piosenka jest na plycie z koncertu Hironobu Kageyamy to Ci wyśle mailem Ale pozwolisz że zrobie to w weekend bo teraz mam sesje i muszę się uczyć.

Obraz
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Dlaczego mialabym nie pozwolić?

I przy okazji dopiszę jeszcze o muzyce w DB.
Muzyka z Dragon Ball ma w sobie pewien urok. Coś takiego, że nawet najbardziej banalne utwory aż się proszą o ponowne włączenie. Uzależniłam się?

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ekm... wiecie, istnieje takie coś jak eMule, tam można sobie spokojnie pobrać wszystkie pisoenki z DB, łączcznie z Theme poszególnych postaci. Wystarczy znać tyruł lub w przypadku theme wpisać np. "Cell theme". Polecam ten utwór, spodobał mi się. Od razu jednak mówię że wszelkie Theme mają do ok. 1 minuty.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Nie proponuje instalować eMule i eDonkey'a jak ktoś posiada neostradę. Mi osobiście neostrada się wyłączają po 10 min urzytkowania wymienionych programów. Musze włączyć ponownie kompa żeby się połączyć z internetem.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
emule to najlepszy progam do sciagania moim zdaniem, wszystko jest. nie trzeba szukac linkow i innych bzdetow

ostatnio bardzo mi sie spodobala muzyka z DBZ Tenkaichi Budokai, zachecam do sciagniecia soundtracku!
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Muzyka w Db jest super .Swietnie dopasowana i bardzo dobrze odgrywa to co sie dzieje na ekranie.Mówię tu o japońskiej wersjii.
A jeśli chodzi o amerykańską to jest dobra...ale nie do DB w ogóle nie pasuje w czasie walki kawałki nie są dynamiczne a gdy muzyka powinna być spokojna to tam jakieś kawałki rockowe.Po prostu Japończycy zrobili kawał dobrej roboty .Moim zdaniem japońska muzyka jest najlepsza
Pozdrawiam

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Szalkie Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Szalkie
Dni na forum: 6.682
Posty: 54
Skąd: ::Gdańsk::
Tak w DB jest bardzo fajna muzyka. Szczególnia ta z DBZ (będzie mi się dokońca kojarzyła z dzieciństwem ) W GT też była fana, ale...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Polecam wam oryginalne wykonanie "Dan Dan Kokoro Hikareteku", śpiewa urocza pani o imieniu/ksywie Zard. Tyle słowem wstępu.
Ten kawałek wykonuje zespół Field Of View. Nawet mam do tego oryginalny teledysk. Osobiście uważam, że najlepsza muza z DB jest oryginalna - japońska. Nienawidzę filmów kinowych z amerykańską ścieżką dźwiękową. Ta podła muza potrafi popsuć radochę z oglądania. To "Rock the Dragon" jest do bani.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Freezer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.487
Posty: 7
W calym DB jest zaje***** muza.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
W każdej wersji językowej muyka jest inna. Przyznam rację w francuskiej którą puszczali jest tragicznie. Ale w japońskiej. I odgłosy i muzyka jest SpoX. Jeden z moich ulubionych kawałków pochodzi z GT Don't you see (Zard)
goku_jr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
goku_jr
Dni na forum: 6.405
Posty: 15
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
hmm...mam muzyke z DB i porownujac ja do muzyki z np FMA to wypada duzo gorzej....ale nie jest taka zla:Pp najbardziej podoba mi sie muzyczka kiedy ktos umieral oraz z DBGT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Muzyka w Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook