Forum Dragon Ball Nao

» [Cześć!] East_Kaioshin

Strony: 1, 2, 3, 4  
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
Wypadałoby napisać o sobie parę słów, tak więc na co dzień mieszkam w Szczecinie (tutaj studiuję), choć pochodzę z Dolnego Śląska;)
Mam 22 lata i tematyką DB interesuję się od samego początku emisji tego anime w RTL7, czyli jakieś 12 lat już będzie:O (jak ten czas leci;) )
Moje zainteresowania są dość szerokie- uwielbiam poczytać dobrą książkę (zwłaszcza literaturę iberyjską), obejrzeć film, pograć na gitarze. Moje ulubione kapele to Iron Maiden, Pink Floyd, Black Sabbath Led Zeppelin, Alice Cooper, Genesis, Guns'n Roses itp. a ulubieni gitarzyści to Neil Young, Jimi Hendrix i Slash:)
Ponad to trochę rysuję, fotografuję, interesuje mnie biologia i tematyka ludzkiego organizmu:)
Jeśli chodzi o ulubioną postać Dragon Balla, to nie będę oryginalna, jest nią Goku;P na 2.miejscu plasuje się Piccolo
Na forum to trafiłam szukając napisów do jednego z odcinków DBZ. Ktoś pochwalił się, że korektorem przetłumaczonych przez niego napisów jest administrator forum dbnao.net, więc z ciekawości tutaj zajrzałam:)
Pamiętam, że w czasach kiedy emitowane były odcinki DB w telewizji, nikt o niczym innym nie mówił, Kawaii poświęcało 1/3 ilości materiału na tą mangę, wszędzie były gadżety z tym związane, a potem wszystko troszkę przycichło
Dlatego bardzo się cieszę mogąc tu być i dzielić swoje zainteresowania związane z najbardziej zaje*istą mangą/anime na świecie z innymi ludźmi!
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Witaj na Nao. Baw sie dobrze i zostan z nami jak najdluzej.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
East_Kaioshin napisał(a):
Dlatego bardzo się cieszę mogąc tu być i dzielić swoje zainteresowania związane z najbardziej zaje*istą mangą/anime na świecie z innymi ludźmi!
Sama jesteś inna.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Witaj baw się dobrze. Mam pytanko: Jak masz na imię?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Siema. Trochę nie w porę trafiłaś, bo tutaj się nic nie dzieje.

Ogromny plus za muzykę, brakuje tylko AC/DC i Stonesów : )

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Witaj miło poznać kolejną fankę DB:) taka odmiana , co Cię interesuje poza DB i muzyką? Interesujesz się może polityką, bądź oglądasz może Tajemnice Smallvile? Pytanie może dziwne, ale zadane celowo, bo nie znalazłem nikogo, kto by prócz mnie interesował się przygodami Clarka Kenta
Pozdrawiam.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Hayato dzięki, mam taki zamiar:)
franqey no pewnie, schizofrenia paranoidalna i te sprawy:)
Byczusia Marysia, a Ty?
Marimo oba te zespoły również uwielbiam, wymieniłam tylko parę, żeby zbyt nie wydłużać wypowiedzi;) liczę na to, że forum jeszcze odżyje....
Darkpolityką tak, ale co do Tajemnic Smallvile, to muszę Cię zmartwić nie byłam nigdy wielką fanką co do innych zainteresowań, to już większość wymieniłam:P mogłabym jeszcze wymienić zdobywanie górskich szczytów
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Co do muzyki to widzę, iż podobnie.
Natomiast jedno z zastrzeżeń na początek to kulejąca interpunkcja. I ostrożnie z emotikonami.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
ok

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Cze Marysia witaj i baw się dobrze no i jak już zechciałaś się przywitać to zostań jak najdłużej, bo ludzi ostatnio nam ubywa... A lubisz/uprawiasz jakieś sporty? i jaki masz kolor włosów

Pozdrawiam i miłego pobytu życzę!

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Witaj Skąd pomysł na nick? Pewnie dlatego, że East Kaioshin była kobietą?

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Yasiek napisał(a):
Witaj Skąd pomysł na nick? Pewnie dlatego, że East Kaioshin była kobietą?
To była West Kaioshin.

Również witam i zapraszam do pisania, bo jak na razie, to poza ten temat nie wyszłaś ;p
Możesz jeszcze napisać, co studiujesz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Katz uwielbiam grać w siatkę, poza tym regularnie biegam:) mam długie ciemnobrązowe włosy, sięgają pasa i jakoś nie potrafię ich ściąć, za bardzo się do nich przyzwyczaiłam. Kurcze, dopiero odkryłam to forum, a tu się okazuje, że troszkę podupada... trzeba to zmienić
Yasiek Jak już napisał Shounen, to West Kaioshin była kobietą. Wybrałam sobie East Kaioshina jako nick, bo po prostu go lubię (choć nie tak bardzo jak Goku rzecz jasna)
Shounen jak na razie jeszcze się nigdzie nie udzielam, bo jestem w trakcie przeglądania forum:) studiuję medycynę (biedni pacjenci...)
dziękuję za miłe powitanie!
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Ehh pomyliło mi się z East Kaio Powiadasz, że przeglądasz forum, mam nadzieję że znajdziesz coś dla siebie Co do pacjentów, to ja jestem wiecznym pacjentem xD

Grupa Mirai
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Co do pacjentów, to ja jestem wiecznym pacjentem xD
Mówiłem! Nie pozasadzaj z narkotykami!

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
U mnie akurat problem polega na czymś innym i niestety muszę z tym jakoś żyć...
Mówisz, że pochodzisz z Dolnego Śląska, a dokładnie?

Grupa Mirai
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Oj... mam nadzieję, że to nic poważnego...
Mieszkam w niewielkiej miejscowości pod Wałbrzychem:)
Widzę, że Ty jesteś z Wrocławia- wciąż planuję się tam przenieść, bo przyjazdy do domu stanowią problem, ale jakoś ciężko mi się zdecydować, bardzo polubiłam Szczecin

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Póki co to chyba i tak nie masz wyboru, skoro studiujesz w Szczecinie Wrocław ostatnio taki rozkopany, że bania mała, wszystko przez zbliżające się EURO. Dojechać gdzieś MPK to zgroza.

Zdrowiem nie chcę się chwalić publicznie, prędzej na pw powiem, ot bywam skromny

Grupa Mirai
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Mam wybór jeśli chcę, mogę się przenieść na wrocławską AM, nie robią z tym większych problemow.
Mam nadzieję, że skończą wkrótce remont dworca, bo trwa to już sporo czasu, ciekawa jestem końcowego efektu;)
A skromność to bardzo pozytywna cecha:P

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
A to nie wiedziałem, że tak można, fajna sprawa A jaki konkretny kierunek wybrałaś?
O ile dobrze pamiętam, to remont dworca skończy się na wiosnę 2012, również jestem ciekaw jak to wyjdzie. Na tej stronce: http://wroclawnowyglowny.pl/galeria znajduje się galeria ze zdjęciami, a także art'ami przedstawiającymi właśnie przyszły wygląd.

Grupa Mirai
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » [Cześć!] East_Kaioshin
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook