Forum Dragon Ball Nao

» Co lubicie w innych, a czego nie?

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak w temacie.
Jeśli chodzi o mnie:
Co lubię:
Prawdomówność- cenię osoby, które mi powiedzą prawdę choćby najgorszą, niżeli by barwnie kłamali.
Uczciwość i to, czy są przyjacielscy- osób nieuczciwych staram się unikać jak ognia. Chyba nie muszę tłumaczyć czemu.
Akceptacja w pewnym stopniu- żeby nie wyśmiewali kogoś, ze względu na to jak się ubiera, czego lubi słuchać/oglądać/czytać, etc.jakie ma zainteresowania.
Poczucie humoru
I takich co odważnie bronią swego zdania.
A czego nie lubię?
Hmm robienia z siebie ofiary i nieumiejętności przyznania się do winy i za swoje winy mienie pretensji do wszystkich wokoło.
Ważniactwa i zbytniej pewności siebie- bez komentarza.
A wy?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.453
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Nie lubię

Fałszywości. Osób, które uśmiechają się do Ciebie, udają przyjaciela a wystarczy, że znikniesz im z oczu to potrafią tak Cię obgadać z drugą osobą (na którą potem nadaje do mnie), a potem wraca i jakby nigdy nic dalej gra świętą.

Gdy ktoś czeka jak mówi mu się, co ma robić bo sam nie potrafi podjąć decyzji.

Taaaa ważniactwa, rozkazywania - jak przyjedzie pannica i myśli, że wszyscy będą jej służyć i będzie tak jak ona chce.

Kablowania - zrozumiem jeśli od tego zależy chociażby życie ale latanie i donoszenie na każdą rzecz, która komuś nie pasuje nie potrafię zrozumieć. Tym bardziej, jak ktoś nie ma odwagi powiedzieć tego wprost.

Szczególnie tych cech w panienkach, które myślą że są doskonałe a chłopak (na tle głupi) będzie jej marionetką i robił wszystko co mu karze włącznie z udawaniem kozaka.

Lubię

Szczerość - jak komuś coś nie pasi to nie owija w bawełnę tylko mówi od razu.

Uczciwość - nie cierpię jak ktoś mnie okłamuje

Bycia sobą - jak ktoś mimo różnych sytuacji i po spotkaniu różnych ludzi pozostaje sobą a nie udaje kogoś innego by zostać lubianym

Jak ktoś potrafi cieszyć się z życia a nie zawraca sobie głowy jakimiś błahostkami a jednocześnie potrafi zadbać o swoją przyszłość.

Pewnie znalazłoby się tego więcej ale już nie chce mi się myśleć, co by tu dopisać.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.748
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Ja lubię jak :

osoby mówią mi prawdę a nie jak farmazoni , jak ktoś jest prawdziwy a nie zmieniony bo np taka moda , Lubie oryginalne osoby


A nie lubię gdy osoba jest fałszywa , nie lubię osób które dla kasy pójdą do łóżka z innymi , nie lubię kłamców , nie lubię gdy ktoś papuguje np po mnie

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.667
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
W innych ludziach bardzo cenię sobie nietuzinkowe poczucie humoru oraz inteligencję.
Nie lubię osób bez zainteresowań, pozbawionych własnego zdania i zbyt podatnych na wpływy innych.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.832
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
W kobietach lubię duże cycki.

Ach, ten wyrafinowany humor.

Nie lubię tego, co każdy prawdziwy raper - kablowania i sprzedawczyków, z psami kolaborantów.

Lubię to co każdy prawdziwy romantyk, zachody morza i pola Elizejskie skąpane w promieniach księżyca, szczerość i piękno odbicia duszy w słowach.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Co lubicie w innych, a czego nie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook