Forum Dragon Ball Nao

» Tolerancja

Strony: 1, 2, 3  

W jakim stopniu jesteś tolerancyjny

W jakim stopniu jesteś tolerancyjny
Uważam że powinno się pozwolić wszystkim na wszystko 5,00% 2 5,00%
Akceptuje większość ludzkich zachowań 45,00% 18 45,00%
dopóty [ ort! ] nie włazi mi to w tyłek 35,00% 14 35,00%
Wkurzają mnie zachowania które powszechnie powinno się akceptować 0,00% 0 0,00%
Jestem tolerancyjny dopoki nie wyjdę na miasto z kałaszem 10,00% 4 10,00%
Nie jestem tolerancyjny 5,00% 2 5,00%
Wszystkich głosów: 40
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Co sądzicie o tak powszechnym temacie w mediach jakim jest tolerancja. Po pierwsze kto do bladej dupy ustala co powinno być tolerowane a co nie. Chciałbym poznać również wasz stosunek do tolerancji , razto jak definiujecie to słowo , gdyż wg. mnie w tym tkwi największy problem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Potrafie zachowywać się tolerancyjnie, aczkolwiek, czasami są osoby, które ostro na mnie włażą, chcą coś ciągle i nie dają mi spokoju. Tego nie ścierpie, wtedy staram się uprzejmnie ich wyprosić, jak nie działa to wtedy ta druga metoda

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Wszystko luz, dopóki właśnie ktoś nie zacznie mnie jechać, lub coś w tym stylu .
Dla mnie tolerancja to po prostu okazywanie pewnego szacunku ludziom.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 14.12.2008, 23:53
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Z. łac. tolero - znosić . Z tego wniosek że okazywanie szacunku nie ma żadnego zwązku z tolerancją. Ja jestem tolerancyjny dopóki [ ort! ] nie wybije przeciwników. Na przykład czuje wstrent do pedałów , ale jestem tolerancyjny dopóki [ ort! ] pozwalam im żyć. Tak więc tolerancja nie ma nic wspólnego z akceptacją ani tym bardziej dawaniem jakichkolwiek praw pewnej grópie społecznej. Mogę ją traktować jak smród w kiblu , który też muszę znosić mieszkając w akademiku

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.753
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Tak więc tolerancja nie ma nic wspólnego z akceptacją ani tym bardziej dawaniem jakichkolwiek praw pewnej grópie społecznej
Tak akceptacja nie ma niczego wspólnego z tolerancją zgadzam się w zupełności.Jeżeli taki pedał nie będzie bezpośrednio mnie denerwował(np. swoim pedalski rzucającym sie w oczy zachowaniem) to spoko.
Ale jeżeli chodzi o prawa pedałów to powinni mieć takie same prawa jak wszyscy ludzie (bo w końcu pedał też człowiek nie ?) oprócz zawierania małżeństw i adopcji(tego chyba nie musze uzasadniać)

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ale jeżeli chodzi o prawa pedałów to powinni mieć takie same prawa jak wszyscy ludzie (bo w końcu pedał też człowiek nie ?)
W gruncie rzeczy już mają te prawa , a domagają się właśnie takich przywilejów jak małżeństwo czy adopcja.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
ludziom nie wytlumaczy sie wielu zeczy... to podobno wolny kraj i kazdy moze robic co chce, no ale coz... Tolerancja jest różna. Możno tolerować lub nie tolerować murzynów (nic do nich nie mam) Mozna tolerować lub nie tolerować żydów, bądź arabów... (tych drugich nienawidze) ale kazdy ma prawo do życia, nokomu nie można tego zabronić. Można nie tolerować lesbijek i gejów, ale wg mnie to oni nic zlego nie robią serce nie sluga... Moze to denerowować ale to WOLNY KRAJ! Ta... no i można nie tolerować skinów,skatów, metali... itp itd ja np luibie metal i lubie czarny kolor, podobają mi się glanyale jestem normalną dziewcyzną toż sie nie tne zycie mi miłe, nie chodzę na cmentarz na spotkania sekty bo to mnie ne rajcuje... Nieudaję osoby którą nie jestem... A jestem jaka jestem Ale denerwuje mnie jak chodzę ubrana na ciemno jak jakieś dziwne osobykrzyczą rzeczy typu: "brudas" a starsze osoby co słuchają radia Maryja mówią do mnie per"demon" i nie pozwalają nawet na mnie patrzeć swim wnukom.... To jest po p;rosru żalosne... W życiu denerwuje mnie tylko jeden człowiek i tylko go nie toleruje: pie... rydzyk... A do reszty nic nie mam

Ten post jest chyba troszkie przydlugi i troche bez sensu ale cuż...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Co do tolerancji...
Jak zareagowalibyście, gdyby wasz brat(ew, siostra) oświadczył/a że jest homoseksualistą/tka i że przeprowadzxa się do partnera, a potem pojada do Holandii i zalegalizuja związek...?
Sytuacja oczywiśce czysto teoretyczna, ale jak wtedy wyglądałaby tolerancja w waszym wydaniu?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
bratu bym .... wyttłuaczył , a siostrze wyjaśnił i uwierzz w oobu przypadkach skutecznie. Teoreyczznie oczywiściee , bo mmam mmądre rodzeństwo.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
bratu bym .... wyttłuaczył , a siostrze wyjaśnił i uwierzz w oobu przypadkach skutecznie. Teoreyczznie oczywiściee , bo mmam mmądre rodzeństwo.
Ta wypowiedź doskonale ilustruje pewną znana prawdę- czesto tolerujemy to, co nas nie dotyczy. Jeśli jednak zmniejsza sie dystans społeczny kontrowersyjnej sytuacji, tomwówczas, reguły [ ort! ], na tolerancje nie mam miejsca.
Pytanie brzmi czy słusznie...
Bo przeciez tolerowac to nie to samo co akceptować...
Poza tym wolnośc jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolnośc drugiego...
Ja nie wiem jakbym zareagował, ale możliwe, że podobnie.
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
racja. o tolerancji mówi się dużo i pieknie ale w zasadzie mało ją widać w codziennym życiu. I piszę to z doswiadczenia - co zresztą pewnie potwierdzicie.
osobiscie staram się być tolerancyjna, nie wtrącać w życie drugiego człowieka bo przecież to JEGO życie. do homo też nic nie mam


Poza tym wolnośc jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolnośc drugiego...
popieram, zgadzam się i rozgłaszam wszem i wobec

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Pintcher Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Pintcher
Wiek: 43
Dni na forum: 6.612
Posty: 10
Skąd: Międzygórze
Trudny temat.
Wydaje mi się, że jestem tolerancyjny - czyli do czasu aż ktoś nie uzna że moze sobie zmieniac moje życie bez mojej wiedzy i zgody (dlatego omijam wojsko szerokim łukiem - studia). Ale np nie toleruję i nie mam zamiaru tego u siebie zmienic - chamstwa wobec kobiet i przemocy. Uważam, że jeżeli ktos zabiera sie do rękoczynów to znaczy, że brakuje mu argumentów słownych - czyli jest matoł. Co nie znaczy, że nigdy nikomu nie przywaliłem - czasem nie ma innych argumentów (czytaj zrozumiałych dla drugiej strony). Ale na szczęście nieczęsto mi się to zdarza [ ort! ].
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Oczywiscie ze jestem nietolerancyjny. nie toleruje innych kazdy o tym wie , Czesto Panny Mowia Ze Jestem Chamem ,po prostu [ ort! ] tak mnie wychowano;p Jestem Hooliganem i juz sie niezmienie ;d.toleruje tylko zipow

pulkarecordzz.phorum.pl
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja jestem tolerancyjny do czasu kiedy ktos nie przesadza np. z gadanina czy z odzywkami albo jak mnie ktos jedzie Wtedy sam potrafie dopiec tej osobie

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
tolerancja, mysle, ze chodzi o szacunek dla drugiej osobyi jej zachowan, aczkolwiek, nie wszystko mozna akceptowac,
zauwazmy taki wstyd dla Polski, jak byla niedawno parada gejow i lesbijek pokazana a Anglii w telewizji o zlegazliwowanie zwiazkow i adopcje dzieci!!jaki dla nas wstyd, bo tu rzadko kiedy pokazuja inne kraje no i tu nagle taka Polska z paradokslana parada...

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Xell Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Xell
Dni na forum: 6.486
Posty: 37
Tolerancja na przestrzeni lat zmieniała swoje oblicze. Coraz częściej niestety oznacza aprobowanie wszystkiego, co na pozór nie niesie zagrożenia. Co więcej, stała się swoistym orężem w walce o prawa mniejszości, szczególnie jeśli chodzi o mniejszości seksualne. Pozwolę sobie więc ugryźć temat z nieco innej strony, bo dziś tolerancję najczęściej odnosi się właśnie do nich. Zresztą, poruszono tu ich sprawę.

Powszechnie mawia się, że pochody, marsze, wiece urządzane przez homoseksualistów nie mają na celu promocji, tylko walkę o zwykłą tolerancję. Błąd. Podobne opinie artykułowano w innych krajach, w których obecnie zalegalizowano małżeństwa homoseksualne i umożliwiono im adopcję dzieci. U nas geje i lesbijki pomni doświadczeń „pobratymców” zza granicy skrupulatnie dążą do realizacji pieczołowicie nakreślonego planu. Trzeba podkreślić, iż bardzo mały odsetek ingeruje w ich prywatne życie. Oponuje się przeciwko uzurpowaniu przezeń praw przysługujących rodzinom oraz ogólnemu propagowaniu. Obecnie priorytet stanowi wmówienie opinii publicznej, że homoseksualizm jest całkowicie normalny, zaś oni są okropnie ciemiężeni. Głoszą hasła akceptacji i każdego, kogo mierzi ich postępowanie, zwą nietolerancyjnym. Gdy społeczeństwo zaaprobuje ich postulaty, zainicjują kolejne działania. Tym razem rozpocznie się batalia o usankcjonowanie ich związków. Odniesienie triumfu już automatycznie zobliguje ich do roszczenia sobie praw do adopcji dzieci. Urojona historia? Nie. Wystarczy rzucić okiem na, np. Hiszpanię, Holandię lub Szwecję.

W Szwecji postępowania homoseksualistów pierwotnie nazywano miałkimi. Lobby homoseksualne rosło jednak w siłę, toteż w pełni wykorzystywali oni pobłażliwość i bierność parlamentarzystów. Dziś zyskali takie prawa, o jakich śnią geje i lesbijki na całym świecie. Droga do tego wiodła poprzez uderzenie w instytucję rodziny. Deprecjonowanie jej wartości stało się pokłosiem ich sukcesu. Zawsze bowiem uderza się w to, co zdaje się być najsilniejsze. W połączeniu z mocnym naciskiem środowisk lewicowych próba zanegowania zasadności tradycyjnego związku pomiędzy kobietą a mężczyzną powiodła się. Teraz zaś zmierza się do usankcjonowania poligamii, czyli małżeństw wieloosobowych, przy jednoczesnym zniesieniu instytucji rodziny. Na razie spokojnie, bez wielkich nacisków, podobnie jak rzecz się miała pierwotnie z homoseksualizmem.

Jego aprobata wywołała lawinę. Homoseksualiści i ich orędownicy postulowali jedynie walkę o tolerancję, która bez cienia wątpliwości nie zaszkodzi nikomu ani nie stanie się pochodną jakiegokolwiek upadku moralnego. Równość – w imię tego walczono. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc jeśli skonstatowali, iż przywala im się na nieco więcej, zażądali przyznania niezależnych im praw. Ich śladem podążają inni. Znany chyba szerszemu audytorium Robert Biedroń, homoseksualista, polityk SLD, już dziś, choć to odległa przyszłość, składa jasną deklarację, że po batalii o prawa homoseksualistów nastąpi czas upomnienia się o transseksualistów oraz transwestytów. Nieprawdopodobne? Małżeństwa homoseksualistów, adopcja przez nich dzieci, dyskredytowanie rodziny oraz poligamia w przeszłości także jawiło się jako coś, co na pewno się nie ziści.

Ten sam Biedroń stroi się w piórka obrońcy tolerancji, sam zaś szykanuje tych, którzy śmieją oponować przeciwko postulatom homoseksualistów. Za przykład niech posłuży wyrok - sąd skazał go za szkalowanie katolików. Ot, obrońca tolerancji. Ludzi jego pokroju jest znacznie więcej, to jedynie przykład z brzegu.

Ktoś powie, że to samo robią przeciwnicy homoseksualistów. Sęk w tym, że oponenci homoseksualistów odrzucają fałszywą ideę tolerancji, zaś Biedroń i jego kamraci ją gloryfikują. Powiadają, że wolność poglądów i akceptacja to rzecz pryncypialna. Tymczasem Biedroń publicznie dokleił katolikom łatkę nacjonalistów i faszystów. Tak wygląda tolerancja dla ludzi, którzy nad drodze dialogu sprzeciwiają się temu, co on głosi?

I mała dygresja – spostrzegliście, że duża część tych, co opowiadają się za prawami homoseksualistów, lubi mienić się nowoczesnymi? Mogą odetchnąć z ulgą, bo uchodzą za postępowych. Taki trend zresztą przyjmuje się w Europie. Ten zaś, kto sprzeniewierza się temu zjawisku, to przedstawiciel ciemnogrodu. Wciąż egzystuje w zaścianku i nie chce nawet dostrzec, że świat idzie do przodu. Co śmieszniejsze, ta retoryka przyjmuje i skrajniejsze formy - nie stroni się od porównań z homofobami oraz, o zgrozo, faszytami. Oto probierzem postępu stało się odcięcie od moralności, rodziny i tradycji. Dziś więc szczególnie cenię myślenie samodzielne, bo ludzie bywają podatni na bodźce środowiska. Opinia innych jest w stanie zrewidować ich przekonania. A wartości przecież nie hołubi się do momentu znalezienia się pod pręgierzem.

Tym, na co nie wolno się godzić, jest relatywizm moralny. Błędnie wyrokuje się, iż moralność można interpretować dowolnie, co w konsekwencji wiedzie do zatarcia granicy między dobrem a złem. Relatywizm często zaś idzie w patrze z tolerancją. Tyle, że ona nie oznacza już tego, co powinna.
Szalkie Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Szalkie
Dni na forum: 6.682
Posty: 54
Skąd: ::Gdańsk::
Tolerncja rasowa jest dla mnie oczywista. Zawsze gdy przechodzi obok mnie ciemnoskóry uśmiecham się a czasem zagaduje. Jednak często widzę ludzi (szczególnie we Wrzeszczu!) którzy jak przechodzi ciemnoskóry buczą, naśladują małpy etc. Na takich ludzi pluje (w przenośni) uważam ich za margines społeczeństwa który jest zbyt głupi na to aby zrozumieć iż każdy człowiek jest taki jaki jest.

Po prostu
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Jednak często widzę ludzi (szczególnie we Wrzeszczu!) którzy jak przechodzi ciemnoskóry buczą, naśladują małpy etc. Na takich ludzi pluje (w przenośni) uważam ich za margines społeczeństwa który jest zbyt głupi na to aby zrozumieć iż każdy człowiek jest taki jaki jest.
Są cofnięci w rozwoju... Czarna rasa najczęściej znacznie przewyższa białą, zarówno pod względem intelektualnym jak i fizycznym, pomimo tego, że to słabsi zostali złapani, wystarczy obejżeć "chłopaki nie płaczą" gdzie u Bolca wypowiada się gangster (Pazura) na temat czarnuchów i dokładnie się z tym zgadzam.
Zauważcie, że największe sukcesy w sportach wytrzymałościowych czy też kondycyjnych osiągają w większości czarni. Intelektualnie, ile jest czarnych, którzy zrobili kariere w show biznesie? Mimo iż próbowano temu zapobiec ze względu na ich kolor skóry... na szczęście w innych państwach już mają lżej, choć nie tak jak by im się należało.

A co do gejów/pedałów.. wszystko ok jeżeli z mojej obecności nie będzie się zachowywał jak typowy pedałek i nie będzie próbował coś do mnie ten...
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ciesze sie franku że dałeś taki madry temat. Toleruje większość ludzi, nawet tych co mi w dupe wchodzą. Lubie czarnych (czekoladowych) żółtych nawet czerwonych, bo nieoceniam zanim nie poznam.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Ja myśle że jestem tolerancyjny (przynajmniej chce taki być), pare razy tylko ludzi o czarnej (ee brązowej) karnacji skóry widziałem (gadac nie gadałem) ale w każdym razie nic do nich nie mam do czerwonosórcyh też nic nie mam. A Geje (nie "pedały" jak niektóre chamy piszą) to takze ludzi tylko po prostu ciągnie ich do tej samej płci (co poradza na to mają sie powiesić z tego powodu) ale jak zacznie taki do mnie narywać .. .no to nie wiem co zrobie, tak samo z lesbijkami (poza fragmentem o podrywaniu o mnie, wiadomo ). Chociaż szczerze mówiąc nigdy nie miałem bliższego kontaktu z takimi grupami społecznymi które zostały znienawidzone przez dużą grupe chamów.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Tolerancja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook