Forum Dragon Ball Nao

» Matka Kakarotto

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
O, jedno ale, dlaczego uważasz że wszyscy byli źli? Po prostu spartańskie warunki na Vegecie zmieniły ich charakter, a może tylko n pozór tacy byli, nie wolno o to oskarżać wszystkich razem!
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
ssj4dawid nie zgodzę się z Tobą. Może faktycznie byli oni wojownikami, którzy brutalność, siłę, i charakter mieli zapisany juz w krwi, ale nei znaczy to że byli oni źli!
Gdyby na ziemi każdy kto się urodził, miał zapisane bycie wojownikiem, nikt o nikim nie mówił by "zły".
Taki sposób życia był na Vegecie normalką, ale mimo wszystko nie dochodziło do wojen mimo Saiyanami, więc znaczyć to musi, iż potrafili oni żyć w zgodzie... Coś jak PREDATOR z komiksów. Ciągły łowca, jednak mający "kręgosłup" moralny

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Tiak... ale z Lobo tez mają coś wspólnego XD rzadza krwi, krwi.. a czasem jeszcze krwi XD Bo nistety, czerwone oczka to już za duzo by było dobrego ;]


ssj4dawid, matka Goku wyglądała jak Raditz? Znaczy miała takie umiesnione łydki, złośliwy wyraz twarzy czy chodzi ci o tę bujną grzywę, godną reklam L'Oreal (Jestes tego warta! Znaczy... wart XD)?

Tasmowe produkowanie to moim zdaniem bzdura XD To nie miski emaliowane, tutaj trzeba dać coś od siebie. Szczególnie panów się to tyczy xD

Na Vegecie była inna kultura i my, wychowani w europejskich klimatach nie jestesmy i nigdy nie będziemy w stanie jej zrozumieć.

Och, mój Boże, naprodukowałam się tak rozumnie, że gotowa jestem sama we własne słowa uwierzyć XD Myslałby kto, że Vegeta naprawdę istnieje (a ta przyprawa to sproszkowana ziema z tej planety XD)

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Dawid Twoja teoria jest błędna.

Po pierwsze nie byli oni źli z natury. Ich naturą była walka. Byli wychowywani tak a nie inaczej, dlatego robili takie rzeczy, brak skrupółów itp.

Co do matki Goku. To ja rzuciłem hasło, że mogła mieć rysy Raditza. Ale na pewno tak nei wygladała! Chodzi mi o to, że on mógł mieć coś z niej - nos, oczy, włosy itp.

Po trzecie to nie pócie ale płcie.

A matką Goku nie była Seripa - skąd taki pomysł? To, że byłą jedyną kobietą na Vegecie? To moze była matką i Raditza, nappy i Vegety. Daj spokój. Poza tym, nigdy się nei dowiemy.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Raczej nie. Saiyanie rodzili się tak jak ludzie, więc Saiyanki (kobiety) musiały istnieć.
Co do matki Goku, heh no nigdzie nie jest powiedziane o takowej, jedynie pozostają domysły co mogło się z nią stać. Najprawdopodobniej umarła gdy Freezer zniszczył Vegetę, jednak mogła równierz umrzeć podczas porodu, albo na jakąś chorobę tuż po urodzeniu... Jest wiele mozliwości.
Matka Goku, jako prawdziwa Saiyanka nie chciała opiekować się Kakaroto ani nawet go oglądać, gdyż najprawdopodobnie wiedziała, że i tak zostanie on odesłany na jakąś planetę, dlatego nie chciała się przyzwyczajać, żeby nie czuć bólu ani straty. Bardock , ojciec Goku, równierz przypadkiem Go zobaczył, gdyby nie przypadek (TV Special 1 -Bardock, The Father of Son Goku) też nie widziałby nigdy swojego syna, i dla niego nie było w tym nic dziwneo. Tak też mogła postąpić jego matka, zaraz po narodzinach Goku mogła zostać wysłana na jakąś planetę albo po prostu zmarła.
Nie potrafię inaczej uzasadnić swoich przemysleń, więc myslę że wyraziłem się dość jasno

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Przeanalizowałem trochę tomików, i wywnioskowałem że:

Na Vegecie na pewno spoleczeństwo rozmnażalo się tak jak na ziemi- poprzez stosunki płciowe. Prawdopodobnie był to jednak temat tabu, o którym się nie mówiło. Wszystko to wywnioskować można z tego fragmentu tomiku:

http://www.dbz.neostrada.pl/db1.BMP

Widać stanowczo, iż mówienie otym typowo speszyło Vegetę, co znaczyć może, iż wie o co chodziło Bulmie, jednak mimo wszystko nie "lubi" o tym mówić.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Kidys sie zastanawialem na ten tema ale nie mam pojecia jak ona mogla wygladac .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
budyń Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
budyń
Wiek: 33
Dni na forum: 6.656
Posty: 7
Skąd: Demon
a może jedyna sayajka jest kobietą, która ma być matką dla wszystkich tak jak u mrówek
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Ja myśle że to może być Seripa była jedyną Saiya - jinką czystej krwi która pojawiła się w całym Dragon Ballu

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Nie róbmy z kobiety maszyny no produkowania całej ludności na Vegecie- przecież to nieralne. Pączkowanie, raczej tez nie wchodzi w grę

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Proponuje podział komórek XD Pantofelek potrafi, to Sayianie tez dadza radę XDDD

Może mieli po prostu mało kobiet, gdyż... styl zycia, ze tak to sie wyrażę, Sayian był nieco... wyczerpujący. A kobiety z natury delikatniejsze mogły nie wytrzymywac.

jest jeszcze taka opcja, że kobitki trzymane były w domach, wyzamykane i ogólnie traktowane gorzej niż muzułmańskie żony, gdyż były słabe, a Sayianie gardza tym, co słabe i bezbronne. Seripa mogła byc wyjątkiem/.


Albo tranwestytą XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Jak tak mówicie o serpi to żałuje że tego docinka nieoglądałem, napiszcie jakiś link albo nazwe kinówki to se ściągne
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
O! Tak sobie przeglądam forum i w temacie "ulubione cytaty" odkryłem następujący post Gohana :

Gohan do Nappy:
"twoja matka to czarownica! jest cała kostropata!"
A nappa na to:
"To prawda. Skąd wiesz?? Kto ci powiedział?? "

I to mi podsunęło pewną myśl, wielu uważa że to Seripa była reproduktorką Jendkaże nie była przecież czarownicą, co nie?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Fakt, że Seripa to jedyn Saiyanka, którą poznajemy, nie pznacza że nie było inych kobiet.
Ale teoria, że Sripa była matką Goku przypadła mi do gustu. Brzmi może trochę romantycznie, ale z drugiej strony bardzo prawdopodobnie.
Niestety, brak dowodów by ją udowodnić.
I jeszcze jedno- fakt że Kakarotto i Raditz byli braćmi w mandze dowodził tylko jednego- mieli wspólnego ojca. Kim zatem była matka Raditza?
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
widać, że w większości wypowiadają się tu panowie... przykład: jedna Saiyanka matką wszystkich??? ludzie.. jakbyscie nie zauważyli to powstaje tu problem natury.. hmmm.. technicznej. zwracam uwagę, że ciąża trwa jakieś 9 mcy i zazwyczaj rodzi się jeden dzieciak (no chyba że u saiyan idzie hurtem), no a poza tym to ta biedna kobieta całe życie nic innego by nie robiła, tylko była w stanie błogosławionym??
a teoria, że kobiety jako istotki delikatne siedziały grzecznie w domku niczym Spartanki.. a dlaczego miałyby być mniej wytrzymałe od mężczyzn? w końcu to SAIYANKI!!!!
ciekawe pomysły - zwłaszcza to z pączkowaniem
najbardziej do gustu przypadła mi odp Paxela
niemniej zwrócę tu uwagę na jeszcze jedną rzecz: dlaczego w całym db jest tak mało kobiet-wojowniczek???

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
słuszna uwaga- techniczna natura problemu chyba eliminuje teorie MATKI WSZYSTKICH SAIYAN
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Po trzecie jego matka mogła wyglądać jak Radiz
O moj boze i Bardock zrobił dziecko kobiecie ktora wyglada jak Raditz??? Chyba byl zdesperowany. Według mnie matka Kakarotto(moją ) jest Seripa i nie pytajcie mnie dlaczego tak sądzę bo sam nie wiem (takie przeczucie)

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ja też myśle że to Serpia była matką Kakarotto - to z nią Bardock spędzał najwięcej czasu, po drugie ona się pytała Bardocka w specjalnym filmie czy wie kiedy urodziło się jego dziecko.... wydaje mi się że zaden Sajan nie interesowałby się kogoś dzieckiem.... chyba że by go sama rodziła. A Serpia wiedziała .

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dzięki Szarak za poparcie Seripa rzeczywiście zainteresowała sie Kakarotto a przeciez wiemy że Sayjanie to ród okrutnych i bezwzglednych wojownikow więc to troche dziwne że zainteresowala sie malym Kakarotto

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.594
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
Na pewno nie był to nikt specjalny, ponieważ nie ma czasu w czymś tak genialnym jak DB na coś niepotrzebnego. Krótko i na temat.

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Matka Kakarotto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook