Forum Dragon Ball Nao

» Toriko

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Nowe anime emitowane zamiast DBKai, przed One Piece. Mangi nie czytałem, ale chyba zapowiada się na długi shonen, choć może niekoniecznie, bo to w końcu tyko komedia.

Generalnie mam wrażenie, że to parodia OP, jakaś Era Smakoszy, "w której każdy goni za nieodkrytymi jeszcze smakami", a sam Toriko w pomarańczowym wdzianku kątem oka przypomina Goku. W każdym razie seria opowiada o Toriko poszukującym rzadkich okazów smaków i zwierząt (zawierających dane składniki), a zwierzęta mają różne "poziomy upolowania" itd.

Zobaczymy, jak się rozwinie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Zapowiada się dobrze. Mnie też skojarzyło się z One Piece, ale raczej pozytywnie. Co ciekawe główny bohater już na początku jest bardzo silny. W drugim odcinku nawiązują do jakiś kapłanów, dlatego myślę, że ta seria będzie nawet długa.

Mangi nie czytałem, nie znalazłem po polsku.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Obraz

Już takie "nawiązania" do OP to mogliby sobie chyba darować. Od razu przychodzi na myśl wiadoma scena, a śmierć na stojąco to nie jest zbyt powszechna rzecz, wręcz przeciwnie, bo nigdzie indziej się z tym nie spotkałem.

Obejrzałem jeszcze kilka odcinków i wciągnęło na tyle, że musiałem włączyć kolejny przez pójściem spać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.789
Plusy: 1
Posty: 219
Po 32 odcinkach Toriko nabrał rozpędu i o ile pierwsze odcinki nie biły aurą zajebistości to ostatnie epizody nadrabiają z nawiązką. Obecny arc przedstawia ciekawe walki, nowych bohaterów z rozbudowanymi historiami i kilku złych koksów. Żałuję że podobnych walk nie zaprezentowało w koledze z ramówki jakim jest "Beelzebub". Naprawdę dobrej klasy shounen. Oczywiście czekamy na Zebre, ale jeszcze minie sporo odcinków zanim wkroczy na antenę.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
15

Obraz

Nie wiem, jak inni, ale ja takie sceny uwielbiam.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Toriko
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook