Forum Dragon Ball Nao

» [Pomoc] Jaki to utwór, szukam motywu ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
kowal91
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.665
Posty: 1
Może ktoś wie jak nazywa się utwór z Dragon Balla?
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Utwór ten zaczyna się w 19:19. Strasznie mi się podoba i zależy mi na nazwie tego utworu.
keo25 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.959
Posty: 4
Witam.Szukam soundtracka DB/DBZ który grał podczas treningu, często był on grany w DB...tutaj macie odcinek w którym jest on grany * zaloguj się, aby zobaczyć link * - zaczyna się on ok.12 min.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów

Grupa Mirai
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Witam wszystkich;) Od dawna szukam utworu (taki dość smutny), który leciał w Majin Buu sadze, dokładnie w kilku momentach, kiedy Mister Satan razem z pieskiem przemierzali sami świat całkowicie pozbawiony zabitych wcześniej przez Buu ludzi. Puszczana była dosłownie tylko wtedy (łącznie może z 3-4 razy). Jednak można ja też było usłyszeć w filmie 10 np. w momencie gdzie Brolly trzyma Gohana w uścisku, pod sam koniec ich walki (Gohan wyrywa się widząc upadającą Videl i chwilę później robi ostateczne Kamehameha). Może ktoś potrafi mi pomóc? Z góry dzięki.

OK, już sobie poradziłem, chodziło mi dokładnie o ten utwór (zaczyna się w 0:40)
http://www.youtube.com/watch?v=QEgQ8Aq0z_E
keo25 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.959
Posty: 4
Witam. Szukam muzyki granej podczas przemiany Gohana w SSJ2 podczas Cell Game.Chodzi mi oczywiście o tą muzykę z orginalnego japońskiego odcinka. I podajcie mi koniecznie nazwę tej muzyki.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
keo25 napisał(a):
Witam. Szukam muzyki granej podczas przemiany Gohana w SSJ2 podczas Cell Game.Chodzi mi oczywiście o tą muzykę z orginalnego japońskiego odcinka. I podajcie mi koniecznie nazwę tej muzyki.
Hironobu Kageyama - Unmei no Hi - Tamashii vs Tamashii
http://www45.zippyshare.com/v/2927324/file.html

Grupa Mirai
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Witam
Szukam utworu ,ktory jest puszczony w DB kinoce 3 w 42 minucie jak to Goku rzuca kule do tej dziury zeby upachiego ojca wskrzesic:D
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Korzystam zawsze z tej strony: http://zapiska.pl/

Wklejasz adres linku z youtube, a następnie wybierasz opcję pobierz mp3

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Jakość audio na YT w tym przypadku jest niestety mierna, więc pobieranie z takiego źródła uznałbym za ostateczność. Przesłuchałem swoją kolekcję, jednak nie natknąłem się na ten kawałek, jedynie na coś podobnego. Może jakbyś znał dokładną japońską nazwę tego utworu, to można by zacząć poszukiwania

Grupa Mirai
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Jeśli nie ma go na płytach DRAGONBALL & DRAGON BALL Z COLLECTION (5 CD) lub KANZENTAI MOVIE SOUNDTRACKS (13 CD) to go nie znajdziesz w lepszej jakości niż na YT raczej.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów

Grupa Mirai
speakn3t Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.391
Posty: 25
Poszukuję piosenki z momentu, kiedy Bora walczy z oddziałami generała Żółtego (od 15:00 minuty odcinka). W soundtracku na YT nie znalazłem nigdzie tego.
Kuririn Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 4.351
Posty: 1
Skąd: Poznań
Cześć wam Szukam utworu z Dragon Ball GT , który znajduje się pod tym linkiem * zaloguj się, aby zobaczyć link * . Z tego co pamiętam jest też wersja ze słowami . Z góry dziękuje jakby ktoś odpisał tutaj bądź na GG 676718 .


Życzę Wam , abyście mieli zawsze tyle energii co Goku
makankosappo23
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.326
Posty: 1
Witam poszukuję muzyki, która w tym filmiku leci od 4:56 - 5:09 * zaloguj się, aby zobaczyć link * z góry wielkie dzięki
maciej12132 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 4.277
Posty: 1
Skąd: POLSKA
siemanko! :D mam tu link do filmiku z YT na którym jest dużo piosenek z DBZ najlepiej prosił bym o podanie tytułu każdej z nich ( może być link z youtuba z daną muzyczką w mp3) ale najbardziej interesuje mnie piosenka zaczynająca sie od 1:50 oraz ta z 2:03. z góry dziękuje za pomoc :)


link do filmiku: * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » [Pomoc] Jaki to utwór, szukam motywu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook