Forum Dragon Ball Nao

» Dlaczego ja? / Trudne sprawy / Pamiętniki z wakacji / Nieprawdopodobne, a jednak...

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
"Dlaczego Ja?" jest to dokument fabularyzowany Polsatu puszczany od poniedziałku do piątku o 17.00, opowiadający historię ludzi/rodziny u których została zaburzona "harmonia" i zmagają się z pewnymi problemami, w głównej mierze patrząc na dotychczasowe sezony są to: zdrady, niechciane ciąże, nepewna przyszłość, obcy ludzie siedzący w czyjejś wannie itp. Wszystkie odcinki w większości kończą się happy endem, a gra castingowych aktorów + fabuła+ wrażenie odbiorców czyni z niego marną komedię

"Trudne Sprawy" to jest właściwie to samo (nawet są ci sami aktorzy) z tym, że nadawane są o godz 14:50 bodajże.

Co o nich sądzicie, jakie są wsze ulubione odcinki? ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Katz: 30.08.2012, 18:34
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja znam tylko z TV, szczególnie Trudne sprawy. Nie wiem, skąd od jakiegoś czasu taka moda na ten serial ;p
A oglądać odcinki na YouTube, to już dla mnie przesada.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Głupi serial, wciągający, ale głupi. Staram się tego nie oglądać. Najgorsze jest to, że nic z tych rzeczy nie działo się naprawdę.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Na wiki piszą, że historie są autentyczne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Chyba najgorszy serial jaki kiedykolwiek powstał . Widziałem parę odcinków tego , ponieważ moja mama jest "fanką" tego serialu.

Ale pisze tak tylko przy "Trudnych Sprawach" . W "Dlaczego Ja" wszystko jest wymyślone .
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Może i są prawdziwe, nie wiem. To jednak nie zmienia faktu, że tego shitu nie cierpię. Irytuje mnie nawet podkład dźwiękowy, szczególnie ten przerywnik i wejsciówka w Trudnych sprawach.
Dziwi mnie to, że aż tylu ludzi to ogląda, ale może to ja jestem jakimś odmieńcem, whatever:/
Tak czy inaczej, obejrzałem to może z 2 razy w całości, więcej już nie dam się skrzywdzić

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
A ja to nawet lubię od czasu do czasu oglądać. Parę odcinków oglądałam i mi się to spodobało. Nie powiem ,że to uwielbiam czy jakoś tak, ale traktuję to jak normalny serial i powiem, że nawet ciekawią mnie poruszane tam sprawy.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Czasem oglądnę, ale dla mnie te seriale to strata czasu. Śmiać mi się chce, gdy patrzę na swoich rodziców, jak to oglądają i z biegiem akcji emocjonują się tak, jakby to było prawdziwe.Te dialogi są takie amatorskie, że aż momentami płakać się chce, a podobno reżyserem jest ten, co kiedyś robił odcinki Świat Według Kiepskich.

[ Dodano: 17.09.2011, 9:30 (po 11 minutach) ]
"Trudnych Spraw".
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
W Kiepskich scenariusz też nie powalał...

Obraz
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
ej to wcale nie jest komedia, to powazny serial , w ktorym rozwazne sa problemy, zwyklych przecietnych polakow, nie rozumiem dlaczego sie niesmiewacie z tego!
zartuje, ej te wariaty sa mistrzami swaita, teksty czasami po prostu powalaja z nog, mam tam zamiar rozpoczac miedzynarodowa kariere aktorska. od czegos przeceiz trzeba zaczac
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Kiedyś koleżanka puściła mi na youtube pierwszy odcinek „trudnych spraw”, zaśmiewałam się do rozpuku. Postanowiłyśmy więc obejrzeć następne odcinki.
Przy drugim powoli przestało mnie to bawić, a zaczęło irytować.
Trzeci obejrzałam tylko w połowie, bo limit idiotyzmu, który jestem w stanie zaakceptować w programach telewizyjnych został przekroczony z nadwyżką na następne 10 lat.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Kiedy pierwszy raz to widziałem, sądziłem, że to coś w stylu Uwagi - prawdziwi ludzie i ich prawdziwe problemy. Toż to się mocno dziwiłem, jak mogą o swoich problemach pozwalać robić program...

Dopiero po chwili zostałem poinformowany przez rodzicielkę, że przecież oni "grają".

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Znam (wiem, że istnieje) to tylko dlatego, że jest to pasmo na moje nieszczęście pory obiadu gdzie muszę obejść się bez TV - Trudne Sprawy/Detektywi/Wesołowska czy Rozmowy w Toku.

Mnie nawet nie bawi to co tam jest, bo gra aktorska to bardziej jest widoczna w przedszkolnym przedstawieniu, gdy dziecko zapomni tekstu.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jak do tej pory oglądałam tylko "Dlaczego ja?". Dobry odmóżdżacz xD Zgadzam się z pewnym stwierdzeniem, które widziałam w Internecie: "W wypowiadane kwestie są tak sztuczne, że między słowami słychać znaki interpunkcyjne". Poziom aktorstwa jest żenujący.

Przedstawiane historie może i nie mają szokującej fabuły, ale przeciętny człowiek i tak jest ciekawy, co to w końcu z tego wyjdzie

Jeśli chodzi o "Trudne sprawy", to oglądałam 3/4 odcinka o gościu, który został oskarżony o obmacywanie koleżanek. Ale nie obejrzałam do końca i nie wiem, jak to się skończyło

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jeden kolo namawia mnie na Pamiętniki, ale nie mam czasu. Obejrzałem wszystkie epy TS i wybrane epy DJ - drugiemu serialowi brakuje tego polotu, natomiast Dariusz i Renata to miszcze. Jestem zachwycony tym serialem.

Tego nie oglądałem, ale intro zajebiste: http://www.youtube.com/watch?v=nGvTZnWkcJo.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
Oglądał ktoś tą alternatywę weekendową "Pamiętniki z wakacji"?
O żal. Tego, co tam się dzieje, nie da się opisać słowami. Dzisiaj przypadkiem obejrzałem prawie cały 3 odcinek. Trudne sprawy przy tym to pikuś.
A ile to ma odcinków?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ten koleś od bidetu grał ojca-alkoholika, co synu znalazł robotę na budowie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Dlaczego ja? / Trudne sprawy / Pamiętniki z wakacji / Nieprawdopodobne, a jednak...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook