Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball GT ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  

Czy DBGT Ci się podobał?

Czy DBGT Ci się podobał?
Tak 43,59% 68 43,59%
Nie 42,95% 67 42,95%
Nie mam zdania 13,46% 21 13,46%
Wszystkich głosów: 156
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.744
Posty: 34
Skąd: Toruń
DB GT było loozik, powiedzmy nie odbiegało od normy, chociaż po pewnym czaie nudzi troche "bezmyślna" naparzanka. Oczywiście nie można ująć tu Dragonballowi (całej serii od Dragon ball przez Z do GT) niewątpliwie ciekawej fabuły, a raczej sposobu w jaki zbudowana jest psychika poszczególnych przeciwników, niektórzy, szczegolnie zapadł mi w pamięć jeden ze smoków mimo tego że miał powstać ze skumulowanej złej energii znalazł w sobie choć by tyle odwagi żeby walczyć fair-play. Nie mamy tu do czynienia z "liniowym" zachowaniem się bochaterów, zawsze znajdzie sie coś co zaskakuje, mały szegół który zmienia więcej niż mogło by się wydawać . Mimo tych wszystkich ciekawostek w DB GT i innych seriach moim ulubionym odcinkiem (pełnometrażowym) jest DB GT specjal, jakaś odmiana nie ciągle Kame.... itd. wszystko zaczyna sie i konczy na tym, uwazam ze GT specjal to była miła odmiana.

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.746
Posty: 103
Skąd: Japonia
Dziwisz sie?? Każdy przecież [ ort! ] woli np. Goku i Vegete i chce go oglądać jako 1 wojownika a nie w fuzji.
Ale to i tak koniec serii i całego DB. Więc czemu nie?

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.742
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
POWIEM TAK DB JEST NAJLEPSZY I WSZYSTKO CO ZWIAZANE JEST Z DB JEST FAJNE !!!

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.677
Posty: 227
Skąd: Z piekła
No własnie czy uważacie czy byl sens powstania, jeśli tak to co wam się w nim nie podobało??Uważam, że ten DB był bardzo słaby. Poziomy mocy SSJ4 i Golden Ozaru mi się bardzo nie podobały. Przeciwnicy też jacys dziwni , może oprócz smoków. Jedyne co mi się podobało to 3 ostatnie smoki i Gogeta SSJ4. Na początku jak latali za tym kulami to byłem zdegustowany. Lord Lude to mega przeciwnik nawet Yamcha by go pokonał.pff.

Pozdrawiam
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.835
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Jak już wszyscy zauważyliśmy GT powstało tylko dlatego by odciąć kolejne kupony od marki DB. Autorzy albo się nie przygotowali wystarczająco lub też mieli zbyt duże ambicje i wyszło to co wyszło. Seria z kiepską fabułą, dziwnymi przeciwnikami i ogólnie słabą jakością...wszystkiego. SSJ 4 zostało dane na przyczepkę, by zachęcić widzów nowym poziomem SSJ, dla mnie to jednak nie wypał, tak jak i całe GT.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.743
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Zapewne był sens. Na począku. Przecież twórcy GT chcieli dobrz, chcieli kontynuować serię z należytym jej kultem. Jednakże zapomnieli o jednym. Fani, za zasłoną anime dostrzegli również jego autora, Akirę. W końcu dowiedzieli się że to on SAM (prawie:)) wszystko zrobił. Niestety, nie zauważyli tego twórcy GT, może myśleli że wiedza lepiej od Akiry? Ja nie wiem, ale znam swoje zdanie.

Dla mnie GT miało ciekawy sens. Dodało DB nowoczesności. Ujrzeliśmy bardziej dopracowana animację i ciekawe moim zdaniem postacie. Główne plusy, które przekonuja mnie za TAK:

Goku SSJ4 i Vegeta SSJ4
Seven Dragons
Return of the Pilaf
Bebi Vegeta
Super 17
potężny i tajemniczy Ubub
Li Shen Ron vs. Gogeta SSJ4
Fajny Opening i Ending oraz muzyka w tle

Oto główne atuty tejże serii, jednakże nie ukrywam że posiadała również minusy.
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.676
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Może i to miało jakiś sens, ale wyszło beznadziejne. Dla mnie to nie wypał popieram SzpaneraPL.

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.837
Posty: 91
Skąd: Lublin
Wybrałem opcję Tak. Lubię GT, bo ma ciekawą fabułę, ładną kreskę i moim zdaniem świetnie się sprawdza jako deser po solidnym daniu jakim jest Z. Jedyne co mi się nie podobało w GT to:
- pierwsi przeciwnicy (dopóki nie pojawił się Bebi ta seria była wprost dziecinna)
- wygląd Trunksa (bez komentarza...)
- wygląd Dr.Myuu (nie żeby był zły, ale to totalne zerżnięcie z Gero)
- dziwna tępota Super #17 i niektóre jego miny (mimo iż lubię tego przeciwnika muszę przyznać, że zachowywał się jakby żył we własnym świecie)
- dwa smoki - ten fioletowy, który wchłonął Pan i ten różowy, który władał elektrycznością
Ta seria nie ma samych minusów, ma też swoje plusy.

Bomba di luce!!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.050
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
sens zawsze jakis jest. wiecej odcinkow, ktore nawet najgorsi krytycy pewnie obejrzeli, chociaz raz (jak nie dwa) razy duzo nowych postaci, nowych poziomow i ogolem mi nie przeszkadza dbgt.
SSJ3Goku Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SSJ3Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.654
Posty: 9
Skąd: Pingwinówek;)
Mam takie pytanko: czy w GT było w ogóle jakoś wytłumaczone czemu SSJ4 nie zabierał energii? Bo w Z było tak, że na SSJ3 nie można się było długo utrzymać, bo traciło się energię i nie dało się jej zregenerować przez odpoczynek. GT nie oglądałem i nie zamierzam, bo to jak zdrada mistrza Akiry
Jak już wszyscy zauważyliśmy GT powstało tylko dlatego by odciąć kolejne kupony od marki DB.
I z tym się w pełni zgadzam...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.651
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Dla mnie GT było bez sensowne...
1 Nie oddawało klimatu DB i DBZ
2 SSJ 4 ( D N O )
3 Golden Ozaru ( Ozauru był jeden brązowy i sajain przemieniał sie w niego kiedy widział księżyc lub światełko wymyślone przez Bardocka )

Po czwarte wyszszośc Goku nad Vegetą... Praktycznie Vegeta osiągnał tylko SSJ bo osiągnąć SSJ 2 pomógł mu Babidi ale z Gokiem się mierzył jako SSJ 2... a tutaj jakies "dodawacze fal ki ala Bulma " i jest SSJ 4... w DBZ on by sie na to nie zgodził... wolałby trenować!

No i ta beznadziejna i dziecinna fabuła. To idzie tak - Mały Goku razem z przyjaciółmi wyruszają w kosmos zdobyć Smocze Kule gdyż inaczej cała Ziemia wybuchnie. Po drodze napotykają złego goscia mieszkanca Plant który chce sie zemścić za czyny prodzdków, potem złego androida 17 a gdy zdobywają Smocze Kule i wypowiadają formułe wystrzela w niebo wielki smok z fajką w ustach i tenże smok rodzi siedem złych smoków które chcą zniszcyc któryś raz świat a Goku wszystkich ratuje i wchłania w sibie Dragon balls
DBGT jest BEZNADZIEJNe

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.651
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ja uważam że to Vice najlepsza część DB a naj naj najlepsza jest DBZ i nikt oraz nic jej nie pobije

Obraz
PALATIAL REGALIA
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.698
Posty: 109
Hmmm DBgt nie jest tak dobre jak poprzednie serie... no ale prawdziwy fan chętnie oglądnął by dragon balla GT chociaż jego poziom jest bardzo niski...

NIEPODOBAŁO MI SIE:

Vegeta niebył juz taki dumny jak w DB i DBZ.
w DBZ on by sie na to nie zgodził... wolałby trenować!
Tak w 100% sie zgadzam on nigdy by niechciał osiągnąc tego poziomu w ten sposób, do tego na pewno [ ort! ] by nie PROSIŁ (!!) Goku o scalenie!

Zbieranie kul na innych planetach było bardzo wielką kopią Dragon Balla zwykłego!! Podam przykład: Gdy spodkali doktora Miu (nie wiem [ ort! ] czy tak sie pisze...) był on wielką kopią doktora żygago (też nie wiem [ ort! ] czy dobrze napisałem:P) Miał według mnie duzo wspólnych cech doktora. Albo kolejny przykład: była taka planeta w Dbgt co przychodził (niepamietam jak sie nazywał ) do wioski taki gosc co ruszał wąsami i wywoływał trzęsienie ziemi i żądał różnych zeczy. Według mnie bardzo to przypominało Oolonga który sie zmieniał i przychodził po różne rzeczy do wioski, nawet tą samą taktyke zastosowali przeciwko jemu! otóż [ ort! ] przebrali małego Son Goku na dziewczynke po którą on przychodził (mały wyjątek ze w GT przebrali trunksa)

Poziom ssj4 nie był taki najgorszy... ale według mnie do bani...

Lektor był po prostu [ ort! ] żałosny.. ! denerwowały mnie teksty w stylu ,,dziesięc razy fala niszcząca/uderzeniowa!'' albo ,,super wojownik czwartego poziom'' czy tłumaczenie Kakarotto na ,,pajac".... to to juz była przesada...


PODOBAŁO MI SIE:

podobała mi sie bardzo walka z 1 gwiezdnym smokiem vs Gogeta ssj4. Miał bardzo fajną aure i ogromną moc

Podobała mi sie saga z Bebim początek jak go spodkali był fajny, później też mi sie bardzo podobało jak przyleciał na ziemie.. Walka z Vegetą była średnia ale mi sie podobała

TO JUZ WSZYSTKO NA TEMAT DRAGON BALL GT
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.652
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
To akira nie stworzył DBGT? Ja myslalam ze tak... o masz... I jakie niedociągnięcia wychodząż.... I ja sie uważam za fanke:D

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.044
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mimo tego iż DBGT szczysci się małą popularnością i raczej jest niechętnie widywana przez ludzi(fanów DB) uważam, że jednak wniosła ta część coś nowego do fabuły całej serii, może nie była tak emocjonująca i konkretna jak jej dwie poprzedniczki, jednak uważam że spełniła role w sobie pokładane(czyt. zarobienie kasy i pokazanie dalszych losów przyjaciół, drużyny Z w nowym innym wcieleniu).

Shiro pisze napisał(a):
+/-
- Goku i Vegeta SSJ4
- pomysł ze smokami
- kreska i dopracowanie
- muzyka

--------

- Super 18 i Pan
- zbyt dużo walki na energie KI
- intro(wejściówka DBGT)
- rozesłanie kul smoka po wszechświecie
Za pierwszym razem jak oglądałem tą część, podobała mi się i nadal będzie podobać się(jednak zwykłe Dragon Ball > all).

Tak brzmi moje zdanie.

Pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.651
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
ech ja tam się może zgadzam z Shiro ale mam trochę inny układzik +/- :

+

Muzyka,
Dopracowanie postaci,
Siedem smoków,
SSJ 4 u Goku i Vegety,
Bebi,
Giru,

-

Trunks (wygląd ),
Android 17,
Rozesłanie Smoczych Kul po Wszechświecie,
Chibi Son Goku (niepotrzebnie go ''skurczyli'' )


I to by było na tyle!!!

Pozdro Son-Goten!!!

Obraz
PALATIAL REGALIA
Pacior Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pacior
Wiek: 35
Dni na forum: 6.653
Posty: 31
Jeśli chodzi o kreske to najlepsza ze wszystkich serii, ale jeżeli chodzi o przeciwników to do bani. Według mnie przeciwnicy zostali jakby to powiedzieć na siłe wrzuceni bez ładu i składu. Możliwe ze pomysl byl dobry ale wykonanie nie najlepsze
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.683
Posty: 87
Ja tam Gt lubie.
Ciekawy pomysł z ssj4. SSJ3 było moim zdaniem lekką przesadą i niebyłą zbytnich problemów z transformacją.(Jedyne co mi się w ssj3 podobało to wygląd postaci po transwormacji) A w ssj4 trzeba było najpierw zamienić się w Super (ZŁOTĄ) Wielką Małpę i zacząć panować nad sobą. Ciekawa fabuła.
Największy minus to chyba nie mała idość błędów.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.635
Plusy: 2
Posty: 1.408
i właśnie konieczność przemiany w Oozaru, a więc również odpowiedniego poziomu promieniowania fal emitowanych przez księżyc i osiągnięcie nowego poziomu Oozaru- Golden<co można byłoby chyba uznac za poziom Super Oozaru> wyklucza transformację w SSJ4 z tego rodzaju transformacji.
Chodzi o to, że w gruncie rzeczy SSJ4 to nie kolejny poziom SSJ, tylko zupełnie nowy typ tranformacji Saiyan.
w ogóle [ ort! ] DBGT ma bardzo dużo wad, a największa jest chyba brak oryginalności- wszystkie wątki zostały zaczerpnięte z poprzednich dwóch serii i odpowiednio zmodyfikowane i rozbudowane na potrzeby nowej. Przykład? Android saga- Super C#17 saga; Podróż na Nameck w poszukiwaniu DB- podróż po wszechświecie w tym samym celu. I jeszcze jedna bardzo duża wada- fatalne kreacje nowych jak i starych bohaterów. Szczwgólnie Gohana, Trunksa, młego wnerwiającego robota, Pan i Uububa.
A co do plusów- animacja i muzyka.
Poza tym był to krok w dobra stronę
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.645
Posty: 325
Skąd: Mokotow
db gt dla mnie zmula ;p Poprzez vegete i jego krotkie wlosy

pulkarecordzz.phorum.pl
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball GT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook