Forum Dragon Ball Nao

» Śmierć Rirudo

Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.833
Posty: 91
Skąd: Lublin
Zastanawia mnie jedna rzecz - w jakich okolicznościach zginął Generał Rirudo? Z tego co wiem, to po walce z Goku, Pan i Trunksem otoczył drużynę metalem i dostarczył ich Doktorowi Myuu, czyli jeszcze wtedy nie zginął. Ale później pojawił się na Ziemi, czyli jednak umarł. Nie oglądałem całego GT, a jestem ciekaw, więc wybaczcie.

Bomba di luce!!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
razem ze wszystkimi zlymi postaciami z piekla zaatakowal ziemie. i chyba zostal zgladzony przez son gohana poprzez kamehameha, nie pamietam dokladnie, ale na pewno walczyl z gohanem.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.762
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
razem ze wszystkimi zlymi postaciami z piekla zaatakowal ziemie. i chyba zostal zgladzony przez son gohana poprzez kamehameha, nie pamietam dokladnie, ale na pewno walczyl z gohanem.
Też mi się zdaje że z Gohanem. Rirudo chciał zaatakować Pan i Satana wtedy z nikąd wyskoczył Gohan, i odbił jego atak. Coś takiego było.

Zastanawia mnie jedna rzecz - w jakich okolicznościach zginął Generał Rirudo? Z tego co wiem, to po walce z Goku, Pan i Trunksem otoczył drużynę metalem i dostarczył ich Doktorowi Myuu, czyli jeszcze wtedy nie zginął. Ale później pojawił się na Ziemi, czyli jednak umarł.
O ile dobrze pamiętam zabił go Goku (chyba).
W Rirudo wszedł Bebi, a Goku zaatakował go nie wiedząc o "pasożycie". Chyba od kamehamehy zginął. Nie pamiętam dobrze.

Nie oglądałem całego GT, a jestem ciekaw, więc wybaczcie
Trochę info o odcinkach jest tu:
link

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.878
Posty: 549
Gohan walczył z nim, to prawda, ale Rirudo zamienił jego rękę w Metal, potem też i nogę i Gohan był w podbramkowej sytuacji, ale na szczęście zjawił się Ubb i Goten z Trunksem, i ten pierwszy zaatakował pociskiem KI Rirudo tym samym niszcząc go (wiem, bo obejrzałem sobie ten odcinek na kompie ).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.833
Posty: 91
Skąd: Lublin
Ok, już wszystko wiem. Dzięki

Bomba di luce!!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Śmierć Rirudo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook