Forum Dragon Ball Nao

» Bulma i Vegeta ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 4.995
Ostrzeżenia: 3
Posty: 140
East_Kaioshin napisał(a):
florion2 napisał(a):
Jest dokładnie na odwrót. Wszystkie narzekają, że są bite i że nie ma prawdziwych mężczyzn na tym świecie i płaczą i sie użalają
Skoro tak narzekają, to oznacza, że jednak wybrały tego drania, a po czasie zorientowały się, że nie udało im się go zmienić.
Na pocieszenie dodam, że nie wszystkie dziewczyny takie są. Jeśli o mnie chodzi, to jak ognia wystrzegam się tego typu mężczyzn, przyznam, jest w nich coś pociągającego, ale wiem, że taki związek przyniesie mi tylko łzy. Wszyscy moi byli chłopacy, byli sympatycznymi, miłymi i ułożonymi facetami, a że nie wyszło, no cóż, z pewnością nie była to wina ich podłych charakterów, bo wszyscy trzej traktowali mnie z szacunkiem i miłością.
Także nie ma co marudzić, każda kobieta jest inna i lubi inny typ mężczyzn:)
A Ty Mateusz nie masz co narzekać, bo z tego co wiem, masz dziewczynę, po co Ci dodatkowe branie? xD

Żeby nie było OT dodam jeszcze, że nigdy nie przepadałam za Vegetą, niezmiernie mnie irytował i na miejscu Bulmy dawno kopnęłabym go w zadek;p

Czysta prawda, piękna wypowiedź Ciesze sie, że są tacy ludzie na świecie, którzy myślą podobnie do mnie:) Pozdrawiam cieplutko
Szymon-kun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Szymon-kun
Wiek: 27
Dni na forum: 4.521
Plusy: 1
Posty: 22
Skąd: Kotlin/Jarocin
Czy Vegeta kochał Bulmę ?
Zdecydowanie tak, po prostu tego nie okazywał, był przekonany, że wielki wojownik nie może okazywać czułości, jednak zmienił się, z czasem można było po nim poznać znamiona miłości do swej rodziny. Mnie np. poruszyła ( nie wiem czy to dobre określenie, ale inne nie przychodzi mi na myśl) scena kiedy w trakcie walki z Komórczakiem ginie Trunks. Vegeta wcześniej go wręcz olewał, nie przejmował się nim zbytnio, a jednak uderzył go widok martwego syna, nasz Księciu wpadł w szał i zaatakował przeciwnika. Wydaje mi się, że to był taki moment, w którym Vegeta zaczął się naprawdę zmieniać, później w trakcie gdy ciężko już ranny Gohan walczył z odrodzonym Komórczakiem, Vegeta go przeprosił, co wręcz do niego nie pasowało, stąd mój wniosek, że to walka z Komórczakiem miała na niego taki wpływ i strata syn w walce z nim.

Pozdrawiam:
Szymon-kun
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Bulma pewnie chciała zdobyć faceta pozornie nie do zdobycia, a Vegeta, zdrowy, młody facet miał swoje potrzeby. Uczucie zrodziło się z czasem wspólnego mieszkania, przywiązanie i reszta. kochał ją, wkurzał się jak działa jej się krzywda, kochał syna, kazał im się ratować w Sadze Złych Smoków w GT, wkurzył się na Goku, gdy ten zaproponował Kaioshinowi randkę z Bulmą, na Beerusa jak ja uderzył.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez konto usunięte: 07.03.2016, 11:03
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
To była miłość od pierwszego wejrzenia

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Citrel napisał(a):
młody facet miał swoje potrzeby
Ale jakie potrzeby?

Dla mnie to fajny związek w przeciwieństwie do ChiChi i Goku. Bulma jest dość ostra i z jednej strony wywiera wpływ na Vegetę, a z drugiej wie, że nie może przesadzać i pozwala mu trenować. Poza tym Bulma jest na pewno bezpośrednia w łóżku, tak jak i Vegeta.

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Potrzeby seksualne, kobiety też mają, ale w związku Vegeta Bulma, ona jest bardziej otwarta na te sprawy, czy Vegeta jest otwarty? Tego nie wiem, on raczej się tym nie interesował jak Goku, ale instynkt miał, to bardzo silny popęd w przyrodzie Związek Goku i Chichi, to taki, w którym zona bije męża, który jest taki misiowaty, nie umie się postawić.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum DB Nao » » » Bulma i Vegeta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook