Forum Dragon Ball Nao

» Mięśnie ;)

Strony: 1, 2, 3, 4  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam! Jakie umięśnienie bohaterów DB przypadło Wam do gustu, jaka sylwetka? Jak wiadomo w różnych sagach różni bohaterowie mieli różne ciała Przykładem może być Goku. Jako młody chłopiec miał tłuszczyk, w czasie walki z Vegetą przybrał już "mocne" kształty, miał podkreślone bicepsy, za w czasie walki z Frezerem jego ciało było już bardzo dobrze wyrzeźbione. Mi osobiście podobało się umięśnienie Majin Vegety, doskonałe proporcje i kreska mistrza Akiry! Najgorsze wydały mie się muły Brolliego, dlaczego? Ponieważ wyglądał jak świaniak napakowany metką Biceps miał większy od głowy i w ogóle [ ort! ] kosmicznie wielkie motyle i bary, nie wspominając o klacie (klata jak u pirata
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Najgorsze wydały mie się muły Brolliego, dlaczego? Ponieważ wyglądał jak świaniak napakowany metką Biceps miał większy od głowy i w ogóle [ ort! ] kosmicznie wielkie motyle i bary, nie wspominając o klacie (klata jak u pirata )
A mi one najbardziej sie podobały,no choć troszkę przeszadzili z ich wielkością.Jeszcze fajnie mięsnie miał Future Trunks ussj.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
son goku normal. nieraz jego miesnie byly tak wykonturowane, ze naprawde milo popatrzec
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Fajne mięśnie miał Super Vegeta podczas walki z Cellem. /takie ywostrzone, lekko powiękrzone i fajnie podświetlane przez aure.

Mam pewny dylemat jeżeli chodzi o mięśnie...Tak sobie myśle, Gohan gdy miał 5 lat i walczył z Saiyanami to mógł mieć w takim wieku już na tyle widoczne bicepsy jak to było przedstawione? Gdyby zwykły 5 latek zaczął pakować i w ogóle to miałby taki mięsień jak syn Goku?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Idealne umięśnienie w/g mnie miał Vegeta przy walce z Cell'em. Mięśnie wyrzeźbione i powiększone ale na szczęście nie aż tak jak u Broll'iego. Brolly wyglądał zupełnie jak Bogdan z osiedlowej siłowni Spartakus (stara reklama Heyah).


Mam pewny dylemat jeżeli chodzi o mięśnie...Tak sobie myśle, Gohan gdy miał 5 lat i walczył z Saiyanami to mógł mieć w takim wieku już na tyle widoczne bicepsy jak to było przedstawione? Gdyby zwykły 5 latek zaczął pakować i w ogóle to miałby taki mięsień jak syn Goku?
Uważaj Szpan. Nadchodzi nowa era. Nie wierzysz [ ort! ] w umięśnienie Gohana? To popatrzcie na tego 8 latka ( do końca bo najlepsze was ominie).


http://www.maxior.pl/?p=index&id=7231&0

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
niezly ten filmik... ale mam jedna uwage: szkoda dziecka
fajnie, ze cwiczy ciosy i kopniecia, ale to co ma z cialem to szok...

ps.sory za offtop, ale wstrzasnelo mnie to:D
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Zgadzam się z przedmówcą, ten mały jest jakiś...no...dziwny... Może to każeł, ma 22 lata i tylko udaje? Przypakowuje od 10 roku życia i ma biceps, hehe...

No jednak, Gohan może mógł mieć mięśnie, ale i tak przy tym kurduplu Stalone wymięka. No ja nie wiem jak można tak wyrzeźbić ciało w takim wieku, ale mniejsza z tym. Ja bym nie chciał być jak ta małpa i gonić po arenie ku uciesze widzów...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Hmm... mnie podobały się mięśnie Kuririna na Namek. Był niewysoki ale mięśnie miał fajne najmniej podobały mi się mięśnie Brolliego o nienaturalnej wielkości ponieważ jego głowa była mniejsza od jakiegokolwiek z nich ale Broli to jednak Legendarny Super Saiya-jin

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A pamiętacie mięśnie gohana Gdy ten pomagał Krillinowi wyłowić Perłę dla Marron?? Luudzie w wodzie to te mięśnie były super, wygląd szokował, no i jeszczete włosy jak sie rozmywały w wodzie to w ogóle.

Mięśnie Goku SSJ równierz były bardzo dobre, nie za duże, ale bardzo wyraźnie widoczne wszędzie.

Mułki Vegety Przy Cell'u jak już mówili inni równierz były bardzo dobrze wyżeźbione.

Za to Mięśnie Fat Buu pozostawiają wiele do życzenia

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Nic niema porównania z mulami Gohana podczas Cell game gdy się przemieniał w ssj2 jego bicepsy niebyły moze za duze ale !? wywazone i w ogóle [ ort! ] klate mniał max wypas. To było coś
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
musze przyznać że bardzo ciekawy ten temat.

Moje typy to:

Brolly ssj- Chudy ale za to bardzo świetnie umięśniony. Każda część ciała świetnie wyrzeźbiona, a w szczególności przypadła mi do gustu szyja, która była długa i świetnie podkreślona.

Goku- Chodzi mi dokładnie o 1 rysunek. Moment gdy Goku przyleciał na Namek, wyszedł z kabiny,i wyczuł Ki Ginyu forces. Właśnie wtedy narysowany był jeden z (według mnie)najlepszych rysunków w całej mandze. Goku stojący w świetnej postawie, włosy rozwichrzone, i ta mina... świetne.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
gohan podczas Cell Game miał fajne mieśnie. no i Goku podczas Walki z Majin Vegete też, chociaż u Goku mięsnie nigdy nie były za duże, no może jak mierzyl sięe z Vegetą Lecz mięsnie Brolieg USSJ mi się bardzo nie podobają.

Pozdro
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Vegeta w ogole mial super sylwetke, a jak jeszcze poziom ussj to myslalem ze zaraz wybuchnie!
Gohan jak Seru Game trwalo to jakos zaauwazylem ze mu miesni przybylo
i tak Gohan to moja uluybiona postac
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Najlepsza była sylwetka Goku gdy robił Kaioken x2 przy walce z Vegeta.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jak dla mnie- Mistic Gohan.
Nie bede zagłębiac się w szczegóły... ale uważam że wyglada bardzo dobrze
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
dlamnie majin vegeta jest dobrze zbudowany Tylko mazyc o takim umiesnieniu Laski By lecialy na to wiec zdecydowanie mi sie podoba majin vegety

pulkarecordzz.phorum.pl
Pacior Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pacior
Wiek: 35
Dni na forum: 6.627
Posty: 31
Fajnie umięśniony był Vegeta w serii GT, chyba najlepiej zbudowany ze wszystkich
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Jak dla mnie- Mistic Gohan.
Nie bede zagłębiac się w szczegóły... ale uważam że wyglada bardzo dobrze


Ja tam się z tym zgadzam, chudy dobrze wyrzeźbiony, spoko .

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
dla mnie najfajniej zbudowany był Broli, chociaż Mystic Gohan też, ale nie podobał mi sie Goten - wogle nie miał mięsni
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ale Goten w DBZ czy GT??? A zreszta caly czas prawie nie mial miesni i byl jakis taki chyrlawy

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Mięśnie ;)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook