Forum Dragon Ball Nao

» Demotywatory, kwejk, komixxy i tym podobne

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak w temacie.
Ja np. przestałam lubić demoty, które zeszły na psy(obrazki ściągane z innych serwerów, naciągane historyjki, żebranie o główną,czy powtarzanie istniejących demotów,etc.) i wchodzę na nie bardzo rzadko, ale raczej by pooglądać te stare.
kwejk- od czasu do czasu sobie na niego wejdę. Raczej mam o nim pozytywne zdanie.
Komixxy- czasem mnie rozbawiają. W sumie od wielkiego dzwonu odwiedzam tę stronę.
A wy co o nich sądzicie?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nigdy nie przeglądałem tych stron ani żadnych innych tego rodzaju, przez co często nie wiem o różnych ciekawostkach.

Po prostu kompletnie nie kręci mnie wchodzenie na taką stronę i oglądanie obrazka za obrazkiem. Wiadomo, jak jż przypadkiem wejdę, to kilka przeglądnę, ale na tym kończę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Swego czasu przeglądałam tego typu strony namiętnie, zwłaszcza kwejka.
Od jakichś paru miesięcy przestałam, bo demotywatory zostały przejęte przez baby użalające się w co drugim democie nad istotą nieszczęśliwej miłości, a kwejk zrobił się nudny i powtarzalny.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.382
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Przeglądam codziennie i sumiennie Głównie kwejka, rzadziej demoty i mistrzów, a także galerie JoeMonstera. Komixów już nie tykam, bo mam dość niektórych mord. Chociaż jak już wspomnieliście, to już nie jest to samo co kiedyś. Początkowo witryny te prezentowały w miarę normalny poziom, obecnie widać wpływ gimnazjalnej błazenady. Jednakże raz na jakiś czas trafi się coś śmiesznego Ciekawsze obrazki dodaje sobie do zakładek, aby móc później je wykorzystać w niektórych rozmowach To co mnie również irytuje, to właśnie także ta powtarzalność, jak nie demoty rżną z kwejka to na odwrót, z jakimś kretyńskim podpisem do tego.

Grupa Mirai
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
chamsko.pl wygląda identycznie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
chala
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.175
Posty: 10
Dosyć młody serwis, ale nie ma tego zepsucia co demotywatory i kwejk, no i jest o zabarwieniu erotycznym, czyli coś nowego * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Demotywatory, kwejk, komixxy i tym podobne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook