Forum Dragon Ball Nao

» [Świat] Muammar al-Kaddafi nie żyje

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak informują działacze opozycji libijskiej. Jakieś komentarze na ten temat? Ma to jakiś wpływ na resztę świata? Co waszym zdaniem wydarzy się teraz w Libii?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Zmienił się dyktator, ale cały system ludzki utrzymujący reżim pozostanie niezmieniony.
Może i utworzy się pseudodemokratyczny rząd, lecz nie sądzę, że dla tego kraju nastąpił przełomowy moment. Na to trzeba wielu lat, nowego pokolenia, nowych ludzi u steru.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Spokojnie, ludzie zachodu już dopilnują aby umieścić tam odpowiednią władzę

Grupa Mirai
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Yasiek, właśnie o tym mówię. Obsadzą głowę państwa, ministrów ( o ile utworzy się rząd demokratyczny), ale cały ogrom ludzi zajmujących niższe szczeble pozostanie niezmienny. I nie dadzą wydrzeć sobie z rąk władzy tak łatwo. Poza tym w kraju podzielonym na plemiona walczące o władzę, ta demokracja będzie tylko pięknym obrazkiem bez pokrycia.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
East_Kaioshin napisał(a):
Może i utworzy się pseudodemokratyczny rząd, lecz nie sądzę, że dla tego kraju nastąpił przełomowy moment. Na to trzeba wielu lat, nowego pokolenia, nowych ludzi u steru.
Nastąpił przełom, z miłości do panującego do nienawiści do panujących.

Nie pokazali ciała, nie wierzę. Pewnie przejęli całkowitą kontrolę nad libijskimi środkami masowego przekazu i puścili ściemę, to i broniący się, swoje rodziny, swój kraj i swojego władcę utracili wzór, tak, bankierzy zwyciężyli rękoma demokracji, lecz resztki patriotyzmu i zdrowego rozsądku będą walczyć.
Świat? Ropa. Kto będzie następnym celem?

Przy okazji: http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sn ... 5673_n.jpg

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Plugawo się robi, najpierw Osama, teraz Kadafi, giną w dziwnych okolicznościach bez odpowiedniego procesu.
Sama jego śmierć wiele chyba nie zmieni, bo i tak był już skończony.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
W świat został puszczony materiał, który ma przedstawiać śmierć Kaddafiego, można spokojnie założyć, że on naprawdę nie żyje i Libia straciła suwerenność, stała się kolejną ofiarą demokracji. Kto będzie następny? Być może ten artykuł jest odpowiedzią: http://www.rp.pl/artykul/11,750205-Raport-na ... ojone.html

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak dla mnie - USA myśli taktycznie, a zatrciła myślenie strategiczne. Ale to tylko opinia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pojawił się w internecie jakiś amatorski filmik z ostatnimi chwilami Kaddafiego. Znaleziono go w starej rurze ściekowej, osaczono jego i jego przybocznych. Ubito ich i wzięli Kaddafiego na podróż. Wieźli go rzekomo do Misratu. Na początku filmiku miał w być w dobrej formie, potem gorzej i gorzej. W końcu już był zakrwawiony i słaniał się ze zmęczenia i ran. Ktoś z tłumu krzyczał: zostawcie/dajcie go żywego. W końcu go ubili, z jakiejś wierzy rozeszły się dźwięki syren, bębnów etc. i okrzyki Allah akbar. Abstrahując od tego, jakim *gnojkiem* był Kaddafi, jest to prawdziwe oblicze demokracji.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Al Ed Upek napisał(a):
Pojawił się w internecie jakiś amatorski filmik z ostatnimi chwilami Kaddafiego.


dawaj go
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Właśnie ja o nim tylko czytałem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/potezny-ogie ... towy/b5k3r Taki mamy wizerunek tej demokracji. Tak dokładnie to anarchii demokratycznej z domieszką temperamentu arabskiego. To prawda, że bywają źli dyktatorzy, ale trzeba się właśnie zastanowić nad tym jak demokrację rozumieją Arabowie. Jeśli oni rozumieją ją tak, że będą ucinać głowy niewiernych, to niestety trzeba trzymać towarzystwo za mordę. Nie życzę sobie ani Kaddafiego, ani Husajna, ani Assada w Polsce i współczuję każdemu kto jest pod rządem porąbanych dyktatorów, ale co my tak naprawdę chcemy tam bronić doprowadzając te kraje do pogrążenia się w ciemności zupełne i anarchię? Zachód musi się odideologizować i oddemokratyzować, bo jest strasznie zaślepiony tą liberalną demokracją i myśli, że inni na świecie też są tacy postępowi - jak widać, nie są.

Jeśli zachód nie może wybrać mniejszego zła ze względu na twarde rządy dyktatorów, a woli takie coś jak mamy teraz, to znaczy, że jest pizdowato zaslepiony swoją ideologią i powinien przepaść w niebyt.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Świat] Muammar al-Kaddafi nie żyje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook