Forum Dragon Ball Nao

» Najlepsza walka ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
najbardziej widowiskowa walka to powiem, że wszechmogącego z yamchą publiczność byłą rozbawiona i nie brakowało zapartego tchu, bardzo podobała mi się walka goku z genialnym żółwiem w pierwszym turnieju na mistrzostwach. ona czegoś uczyła tak samo ta druga z ten schienem. reszta to krwawe rzeźnie Nudne były z buu wyglądał jak dziwoląg, z komórczakiem Jeszcze jakieś wrażenie robiły te z vegetą i freezą gdzie przemienił się w super wojownika. Choć trzeba powiedzieć, ze saga Z wzbudzała największe emocje aura tajemniczości ( wprowadzona przez trunksa z przyszłości), i to że zło potrafi zniszczyć dobro jak to było w przypadku bubu , wystarczyło zastrzelić jego pieska by ten zamienił się w psychopatę, zresztą on był wyjątkowo głupi ten mały kurdupel co próbował nim rządzić był naprawdę podłym charakterem. Wszystko kończy się pomyślnie i bubu znów wraca do swej prawdziwej postaci. W gt nie ma widowiskowych walk.
Demigod12
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.610
Posty: 5
Goku vs. Vegeta na początku Z i Goku SSJ2 vs. Majin Vegeta...jak dla mnie...

[ Dodano: 14.08.2011, 20:51 (po 1 minucie) ]
Kuba J. alias Gohan napisał(a):
Myślę, że ciekawa była też walka Goku z Majin Vegetą i wbrew temu, co się niekiedy twierdzi, skończyła się ona remisem...
Tak szczerze powiedziawszy...Goku ukrywał formę SSJ3 więc Vegetę by rozniósł tak czy inaczej...i szkoda że książę tak to rozegrał, uderzając w plecy...
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Trzy:
Goku kontra Kanzentai Cell na Cell Game, Goku konra Majin Vegeta i Gogeta robiący sobie jaja z Yi Shen Longa.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Szymon-kun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Szymon-kun
Wiek: 27
Dni na forum: 4.520
Plusy: 1
Posty: 22
Skąd: Kotlin/Jarocin
- Goku SSJ 2 vs. Majin Vegeta
- Piccolo vs. C17
- Gohan SSJ 2 vs. Perfect Cell
- Goku vs. Vegeta ( Saiyan Saga)

Mniej więcej w takiej kolejności od najbardziej widowiskowej, choć dwie ostatnie dałbym na równi

Pozdro, Szymon-kun
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
3 Najlepsze Walki
1.Songo vs Frezer
2.Songo vs Vegeta
3.Songo SSJ 2 vs Majin Vegeta SSJ 2
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
1 Super Nameczanski wojownik Pikolo vs C17
2.Goku ssj2 vs Majn Vegeta
3.gohan ssj2 vs 7Cell jr
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.363
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Jak się nad tymi walkami pomyśli, to wszystkie są takie same. Jeśli ktoś uważa, że w DBZ są walki techniczne to zwyczajnie nie ma pojęcia o czym mówi W DBZ są pospolite * ale nie w stylu lamusów albo dresów lub zwykłych koksów.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Hah. Powiedział, co wiedział. Uważaj, bo krytykiem zostaniesz.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Technicznie to było by jakby były "układy" technik wraz z blokami i dźwigniami. A w DBZ tego nie ma. Jednak ataki KI załatwiają sprawę. I tak uważam, że podstawowe techniki nożne ręczne są potężniejsze gdy są SILNE niż wymyślone układy.
Pushea Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Pushea
Wiek: 32
Dni na forum: 4.358
Posty: 54
Skąd: Zielona Góra
Walki Goku i Gohana w Cell Game
ktoś121212
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 26
Dni na forum: 3.150
Posty: 5
Gohan vs Cell najbardziej epicka walka
MasterSweet
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 1.981
Posty: 41
Witam Przeszukałem forum i o dziwo nie znalazłem takiego tematu(a może źle szukałem O_O). Tak jak w temacie. Jaki jest wasz ulubiony pojedynek w Dragon Ballu?
Mi się bardzo podobała Piccolo vs Frieza. Była świetna technicznie i respekt jaki bił od Piccolo... Ahh , to było piękne.

Takie 2 miejsce, ale takie bardziej 1 ex aequo(?) zasługuje Son Goku vs Majin Vegeta. Po prostu kwintesencja Dragon Balla. Świetna technicznie, brutalna i no po prostu genialna.

Jeżeli jest już taki temat, to można usunąć
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Forum DB Nao » » » Najlepsza walka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook