Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Janusz Korwin-Mikke

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Lubisz Korwina?

Lubisz Korwina?
Tak 55,56% 20 55,56%
Nie 25,00% 9 25,00%
I tak, i nie 19,44% 7 19,44%
Wszystkich głosów: 36
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Madao mi polecił założyć temat o Korwinie, to zakładam. Nie wiem po co mam pisać coś więcej, skoro już to wiem i Madao też. Wy coś napiszcie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Powiem szczerze: nie jestem za Korwinem i nigdy nie byłam. Nie podobają mi się w większości jego pomysły(z większością się totalnie nie zgodzę) a najbardziej mi się nie podoba: legalizacja narkotyków(jak ktoś ma ochotę się truć jego problem,ale niech nie robi innym krzywdy) to, że jego zdaniem kobieta powinna zostać w domu(wstrętny szowinizm. Nie lubię szowinistów i nie ma co się temu dziwić) ,czy zalegalizowanie eutanazji(czemu pisałam w temacie o eutanazji). Reszta jego poglądów mnie totalnie odstrasza.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jest politykiem innym od wszystkich polityków. Nie wyobrażam sobie Polski pod jego rządami. Sam pewnie chciałby być królem !. Jednak sądzę, że powinni dać mu szanse w polityce (kiedyś w niej był). Był dla innych widocznie niewygodnym posłem. Ale poglądy ma takie jak ja uważam za słuszne czyli "rób co chcesz, tylko nie działaj na szkodę innym, a jak narozrabiasz to się tobą zajmiemy". Ale nie jestem przekonany do jego poglądów gospodarczych. No bo zlikwidować ZUS a co z tymi co sobie nie radzą w życiu, lub emerytami. Może by była większa swoboda gospodarcza, ale jak nie ma kontroli nad tym, to inni by się rozbestwili. Myślę, że państwo powinno mieć wpływ na gospodarkę.
Tu powyżej być może się troszkę pomyliłem i to by było na tyle, zobaczymy co będzie jak KNP będzie robił będąc w sejmie jak zostaną wybrani.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Grenardo: 11.05.2012, 18:36
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Janusza Korwina- Mikke nie lubię przede wszystkim za to, jakim jest człowiekiem, nie zgadzam się także z jego poglądami, głównie właśnie jak koleżanka powyżej przez to, że chce zalegalizować narkotyki, co według mnie byłoby błędem, ponieważ wzrosłaby ilość osób uzależnionych, wzrosłaby przestępczość, a co za tym idzie niebezpieczeństwo na ulicach, idziemy dalej. Uważa się za liberalnego, liczy się dla niego wolność, równość i takie tam to dlaczego kilka lat temu była akcja z niepełnosprawnymi, a sam wygląda i się wysławia, jakby nie był do końca zdrowy.
Chodzi o to:
http://wiadomosci.wp.pl/title,Korwin-Mikke-d ... caid=1d6a3
Ma program, który trafia głównie do młodych i jak widać nie jest skuteczny, bo przekonuje do siebie tylko kilka procent wyborców i ponosi porażki w kolejnych wyborach.
Zapomniałem dodać, że jest osobą, która żyje w swoim wyimaginowanym świecie, ale póki ma te kilka procent to jest raczej nie groźny.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nawet nie potrafisz przeczytać i zrozumieć artykułu z Dziennika, to o czym tu z tobą rozmawiać. Ale to tak to jest, jak się retardom da internet na gwiazdkę, a te zaczną czytać tytuły.

Byczusiu, z tego co mi wiadomo, a wiadomo dobrze, to Korwin nie jest zwolennikiem eutanazji w wykonaniu rodziny i lekarza, a jedynie dobrowolnego samobójstwa pacjetna.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
jedynie dobrowolnego samobójstwa pacjetna
To nic nie zmienia. Zawsze można kogoś nakłonić, zwłaszcza niepełnosprawnych umysłowo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Shounen napisał(a):
To nic nie zmienia. Zawsze można kogoś nakłonić, zwłaszcza niepełnosprawnych umysłowo.
Zmienia, o ile się posłucha co on ma do powiedzenia w tej kwestii: nikt nie może pomagać, każdy jeden zabija się sam, wyjątkiem są osobniki, które ze względów fizycznych nie dałyby rady, ale mimo wszystko, zakładamy, że ludzie dorośli są odpowiedzialni i wiedzą co robią.

To ja nie lubię Tuska, bo mówił, że Polacy to są tępe dzidy, które trzeba robić w bambuko.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez picaZananasem: 20.11.2011, 18:09
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Cyceron napisał(a):
Zmienia, o ile się posłucha co ona ma do powiedzenia w tej kwestii: nikt nie może pomagać
Rozwiń to. Pacjent mówi "chcę umrzeć" i co? Lekarz mu na to "to się zabij, ale ja nie pomogę"? Bez sensu, bo tak to jest obecnie.
Czy może chodzi o pomaganie w nakłanianiu? Ale kto tego dopilnuje, Ty?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shounen napisał(a):
To nic nie zmienia. Zawsze można kogoś nakłonić, zwłaszcza niepełnosprawnych umysłowo.
Mówił o takich, co są w stanie sami podjąć decyzję. Ale jeżeli zachodzi w takim razie możliwość jakiegoś szwindla, to faktycznie lepiej z tego generalnie zrezygnować. Z mojej strony generalnie nie chcę takich kompetencji oddawać w stronę rodzin. Prywatnie to niech samobójstwa popełniają.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jak się na to patrzy co się dzieje w polityce polskiej to samo to nakłania do samobójstwa. Ja takowego powodu nie mam pomijając tą politykę (sytułacje). Mam już/czasami dość tego wszystkiego i powoli stwierdzam, że JKM ma rację (ostrożnie stwierdzam) to jest państwo faszystowskie, a JKM jest 100 % liberalnym z prawicy człowiekiem XD. Co tu dużo pisać, mój komentarz był umotywowany tym co dziś polski rząd zrobił polaką (zignorował) bo "ekonomiści" czy ktoś wiedział lepiej (sorki za odbiegnięcie od tematu). Podsumowując , chcę by JKM jak i 100% liberalni prawicowcy wszedli do sejmu, a jeśli gówno z tego będzie to przynajmniej będę miał możliwość popełnienia samobójstwa, bo nie chce mi się żyć wśród hipokryzji, obłudy, kłamstwa i niesprawiedliwości

[ Dodano: 11.05.2012, 19:33 (po 3 minutach) ]
Bo nawet jeśli miałbym kasę (nie biedował) żyło by mi się lepiej. Stwierdzam, że i tak był by człon XD Dlatego jestem z tym co opowiada się pan Korwin.
Ludzie są tacy jacy są, a chcącemu widocznie nie dzieje się krzywda niż temu co nie chce, a dziś chcący jeszcze mają życie utrudniane Dlatego powtórzę się raz jeszcze, chcę JKM i jemu podobnych ludzi w sejmie (przyszłej kadencji).
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Osiągnął taki poziom trollowania, że aż strollował własną partię.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nikogo nie strollował, wystarczy obejrzeć, jak wyglądał konwent. Ktokolwiek napisał to coś na FB, ma po prostu gula i tyle.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Konwent to z założenia sztywna impreza i nudne radzenie nad sprawami partii. A ktoś nie dość, że gadał cały czas o sobie, puszczał filmiki z YouTube o myśli liberalnej, o czym każdy na sali wiedział i każdy już je kiedyś oglądał. Zamiast poruszyć istotne sprawy, które w przyszłości mogłyby się przerodzić w poważne kłopoty, jeśliby urząd skarbowy czy coś takiego zechciało się zainteresować. Ale i tak ważniejsze było opowiadania o sobie. Korwin się *zirytował*, chociaż na tym filmiku akurat nie ma tego, jak przerywa spotkanie. No i potem gość rozżala się na facebookowym profilu partii. śledźcie sytuację uważnie, zamiast przyjmować z góry, że strollował.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Byczusia napisał(a):
Powiem szczerze: nie jestem za Korwinem i nigdy nie byłam. Nie podobają mi się w większości jego pomysły(z większością się totalnie nie zgodzę) a najbardziej mi się nie podoba: legalizacja narkotyków(jak ktoś ma ochotę się truć jego problem,ale niech nie robi innym krzywdy) to, że jego zdaniem kobieta powinna zostać w domu(wstrętny szowinizm. Nie lubię szowinistów i nie ma co się temu dziwić) ,czy zalegalizowanie eutanazji(czemu pisałam w temacie o eutanazji). Reszta jego poglądów mnie totalnie odstrasza.
1. Nie narkotyków tylko marichuany.. nie każdy uzywka to narkotyk. Inaczej kawa czy herbata też by nim była.
2. Jego zdanie o kobietach nie ma nic wspólnego z polityka.. stwierdza tylko fakt o równouprawnieniu (wiekszość kobiet nie rozumie tego pojecia.. tzn. kobiet a nie feministek)

Póki co KNP to najlepsza partia w Polsce a JKM najlepszy polityk w Polsce.. w popieram jego zdanie w 99% co jest dużo bo takiego palikota popieram -70%... w sumie osoby typu Palikot powinny być wykluczane z normalnego społeczeństwa.. proponowałym specjalne ulice dla takich osób robić by oddzielić od normalnych ludzi.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nie podniecaj się tą partią bo nie ma co, większości i tak nie będą mieć bo naród z pozoru to tępe baranki, ale liczyć umie XD Jeśli chcesz wykluczyć Palikota to nie wiem, twoja wola ;p Sam widzisz jak jest, ma poparcie dość duże, JKM nie chociaż dobrze gada. Jednak jakby się dostał to hohoho
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gonardino napisał(a):
JKM nie, chociaż dobrze gada
Szkopuł tkwi w tym, że nie potrafi (a może po prostu nie chce) się zareklamować, zamiast tego lubi rzucać durne/niejasne teksty o homo albo o niepełnosprawnych, które potem media chętnie wykorzystują.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No... i za to pewnie go opłacają XD W końcu publicysta z zawodu.
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
W normalnym kraju normalny czlowiek nie musiałby sie reklamować ani zbierać głosy bo nie było by demokracji..
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ale jest demokracja i powinien się dostosować do jej zasad. A jak nie - to będzie w dupie, a nie w sejmie. I jest.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Janusz Korwin-Mikke
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook