Forum Dragon Ball Nao

» Ostatni odcinek DBGT

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
xyz1986 napisał(a):
oglądał ktos Babylon 5? widzicie analogie z ostatniego odcinka DBGT i B5?
Nie oglądałem, ale może wyjaśnisz, co tam podobnego?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 4.994
Ostrzeżenia: 3
Posty: 140
Shounen napisał(a):
Nie oglądałem,
Trzeba było oglądać. Tego nie można wyjaśnić. Kto całą serie Babilon obejrzał ten wie ocb.
xyz1986 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.497
Posty: 2
Skąd: Sosnowiec
florion2 napisał(a):
Shounen napisał(a):
Nie oglądałem,
Trzeba było oglądać. Tego nie można wyjaśnić. Kto całą serie Babilon obejrzał ten wie ocb.
true, true
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
florion2 napisał(a):
Nie rozumiem co na celu ma ten temat? Po co go ktoś założył? Przecież DBGT nie jest kontynuacją mangi Akiry Toriyamy. Można zatem rzec, że w dziale Dragon Balla zakładacie wątek na temat jakiegoś innego anime. Niedorzeczne.
To, że nie jest nie oznacza, iż Akira nie miał wglądu w przebieg prac nad Dragon Ball GT. Z resztą zdajesz sobie z tego sprawę, że temat powstał ponad 7 lat temu, gdy fascynacja Dragon Ballem była, śmiałbym powiedzieć, w szczytowym punkcie i tym samym powstawały różne wątki na forum, które skłaniały forumowicza do myślenia, tworzenia jakieś wizji, snucia teorii. Myślenie nie boli, a wręcz pomaga. Masz odpowiedź, dlaczego powstał ten temat.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 4.994
Ostrzeżenia: 3
Posty: 140
Nie. To nie jest żadne usprawiedliwienie dla tego tematu. To tak jak ktoś by był super mega zafascynowany Narutem i nie mógł sie powstrzymać i założył temat w tym dziale o Naruto. Powtarzam niedorzeczne! A może drukowanymi mam to napisać?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ale co to ma do rzeczy? anime jest na licencji Toriyamy więc jak najbardziej pasuje, nawet jeżeliby reżyserował ją Nolan. Temat ma pobudzać wyobraźnie i prowadzić jakąś tam dyskusje, a jak cie się dalej nie podoba to nie zaglądaj tu i włącz sobie Pierwszą miłość i patrz jak Błażej z Grażyną.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Niedorzeczna jest Twoja wypowiedź i tok rozumowania... Podstawowe pytanie, dlaczego nazywa się to Dragon Ball GT? Skoro marka Dragon Ball należy do Akiry Toryiamy. Chyba, że w Twoim świecie jest inaczej, to tym samym musiał wyrazić zgodę na stworzenie kontynuacji przygód Goku i przyjaciół.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
lukasinski
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 4.454
Posty: 39
W ostatnim odcinku DB GT Goku stał się jednością ze smoczymi kulami , spowodował to Smok
który stwierdził że smocze kule narobiły tak naprawdę więcej zła niż dobra.
Dlatego schował je w ciele Goku aby kule nie wpadły w niepowołane ręce.
A Goku poszybował w zaświaty już na zawsze wraz ze smoczymi kulami.
I od tamtej pory nikt nie miał dostępu do smoczych kul.
I ludzie umierali bez możliwości powrotu do życia.
Chi-Chi była dumna z męża że poświęcił życie w obronie Ziemii.
Choć wiedział że wskrzeszenie jest niemożliwe.
julia Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.218
Posty: 2
Skąd: bieszczady
Hej jestem tu nowa...

Czytalam wasze odpowiedzi i postanowilam obejrzec bardzo uwarznie Dragon Ball Z i GT oraz Filmy nawiazujace do tego....Najbardziej zatrzymaam sie na ostatnim odcinku Gt i filmie...

A wienc jak dlamnie po pokononiu ostatniego ze smokòw...A wien oze zaczne od tego ze w originale seria Gt zaczyna sie wstempem.." Zaczyna sie fascynujaca legenda Goku ktòrej nikt nie widzial i o ktòrej nigd nigdy nie slyszal"

Po obejrzeniu wielokrotnie wszystkiego i wielu dniach rozmyslania doszlam do takiego oto wniozku...Goku gdy odlatuje z Shenlongiem i wchlaniajac siedem krysztalowych kul definitywie staje sie najpoterzniejsz we wszeswiecie i tym samym uzyskuje nie smiertelnosc ktòrom mozna wyjascnic tym ze kiedy go widzimy na walce swego potomka jest z krwi i kosci...a Pan z pewnoscia nie miala z widzen...a to ze nie podszedl do wnuczki mozna wijasnic w ten sposub ze Pan zaczela by zadawac pytania co jak i dlaczego....i z pewnoscia pròbowala by go zatrzymac...I mozna to tez wytlumaczic w sposub ze od tamtej chwili minelo 100 lat a Goku jest ciagle mlody i to ze nie ma aureoli a poza tym nie mògl by od tak powrucic sobie na ziemie...A wienc jedno jest pewne uzyskal nie smiertelnosc....Od pocztatku bylo wiadome ze on jest inny inny niz Vegeta oprócz [ ort! ] zdolnosc...w ogóle [ ort! ] nie umiem tego wytlumaczyc on byl inny....A wiec Goku nigdy nie umarl ponieważ [ ort! ] Nawet Goku jr. go widzial....i byl zywy wiec jest jedno mozliwe wyjscie....Goku stal sie opiekunem smoczych kòl w sensie ze on jest teraz "Shenlongiem" i stal sie "Bogiem" i zyje z pewnoscia na planecie Bpgòw lub w zaswiatach zeby byc ze swoja rodzina bo z pewnoscia Gohan, Goten Vegeta i inni zatrzymali swoje ciala i trenuja.

Jak dlamie specialnie tak sie zakonczylo autorzy i ten co przeja paleczke Akiry zostawili sobie otwartom furtke do kontynulacji....
Jak dla mnie to jest mozliwe wyjasnienie jestem otwarta na wszelkie krytyki.... jezeli jeszcze cos mi przyjdzie d glowy ogladajac Dragon Balla Gt i inne serie z pewnoscia napisze co moze dziac sie z Goku...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Czasem się zastanawiam, po co ludzie marnują swój cenny czas na bezużyteczny trolling? Bo w to, że osoba w tym wieku posługuje się tak marną składnią, interpunkcją i ortografią nie wierzę. Chyba, że Madao chce, żeby niektóre z jego subów miały jakieś posty, co by je uwiarygodnić.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
East_Kaioshin napisał(a):
Bo w to, że osoba w tym wieku posługuje się tak marną składnią, interpunkcją i ortografią nie wierzę.
Mało widziałaś. Zresztą są na forum aktywni użytkownicy, którzy też robią masę błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, a są znacznie starsi (chyba nie muszę wskazywać?).

To nie jest trolling, bo jest na temat, a się czepiasz jej małej znajomości języka polskiego. Trolling by był, gdyby to było forum polonistyczne czy coś.

Nie pisz nie na temat.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
julia Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.218
Posty: 2
Skąd: bieszczady
East_Kaioshin napisał(a):
Czasem się zastanawiam, po co ludzie marnują swój cenny czas na bezużyteczny trolling? Bo w to, że osoba w tym wieku posługuje się tak marną składnią, interpunkcją i ortografią nie wierzę. Chyba, że Madao chce, żeby niektóre z jego subów miały jakieś posty, co by je uwiarygodnić.

Przepraszam za bledy.... a jezeli moja opinia ci sie nie podoba trudno, napisalam to co uwarzalam a jezeli zakonczenie oznacza co innego z pewnoscia w końcu [ ort! ] sie dowiemy
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Ech wybacz, sądziłam, że celowo te błędy robisz. Może korzystaj z przeglądarki, która by je podkreślała?
No i znów nie na temat, najwyżej niech admin da osta i po sprawie. Proste.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
chala
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.174
Posty: 10
julia napisał(a):
Hej jestem tu nowa...

Czytalam wasze odpowiedzi i postanowilam obejrzec bardzo uwarznie Dragon Ball Z i GT oraz Filmy nawiazujace do tego....Najbardziej zatrzymaam sie na ostatnim odcinku Gt i filmie...

A wienc jak dlamnie po pokononiu ostatniego ze smokòw...A wien oze zaczne od tego ze w originale seria Gt zaczyna sie wstempem.." Zaczyna sie fascynujaca legenda Goku ktòrej nikt nie widzial i o ktòrej nigd nigdy nie slyszal"

Po obejrzeniu wielokrotnie wszystkiego i wielu dniach rozmyslania doszlam do takiego oto wniozku...Goku gdy odlatuje z Shenlongiem i wchlaniajac siedem krysztalowych kul definitywie staje sie najpoterzniejsz we wszeswiecie i tym samym uzyskuje nie smiertelnosc ktòrom mozna wyjascnic tym ze kiedy go widzimy na walce swego potomka jest z krwi i kosci...a Pan z pewnoscia nie miala z widzen...a to ze nie podszedl do wnuczki mozna wijasnic w ten sposub ze Pan zaczela by zadawac pytania co jak i dlaczego....i z pewnoscia pròbowala by go zatrzymac...I mozna to tez wytlumaczic w sposub ze od tamtej chwili minelo 100 lat a Goku jest ciagle mlody i to ze nie ma aureoli a poza tym nie mògl by od tak powrucic sobie na ziemie...A wienc jedno jest pewne uzyskal nie smiertelnosc....Od pocztatku bylo wiadome ze on jest inny inny niz Vegeta oprócz [ ort! ] zdolnosc...w ogóle [ ort! ] nie umiem tego wytlumaczyc on byl inny....A wiec Goku nigdy nie umarl ponieważ [ ort! ] Nawet Goku jr. go widzial....i byl zywy wiec jest jedno mozliwe wyjscie....Goku stal sie opiekunem smoczych kòl w sensie ze on jest teraz "Shenlongiem" i stal sie "Bogiem" i zyje z pewnoscia na planecie Bpgòw lub w zaswiatach zeby byc ze swoja rodzina bo z pewnoscia Gohan, Goten Vegeta i inni zatrzymali swoje ciala i trenuja.

Jak dlamie specialnie tak sie zakonczylo autorzy i ten co przeja paleczke Akiry zostawili sobie otwartom furtke do kontynulacji....
Jak dla mnie to jest mozliwe wyjasnienie jestem otwarta na wszelkie krytyki.... jezeli jeszcze cos mi przyjdzie d glowy ogladajac Dragon Balla Gt i inne serie z pewnoscia napisze co moze dziac sie z Goku...

Bardzo podobna mi się Twoja teza i w zasadzie nie widzę nigdzie błędnego rozumowania. Goku po prostu zyskał nieśmiertelność
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Przeciez Saiyanie się nie starzeją.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To nie znaczy, że są nieśmiertelni. Starzeją się, tylko wolniej. Nie wiadomo, jak to się ma do pół-Saiyan itd.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
chala
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.174
Posty: 10
Pewnie żyją dłużej niż człowiek, ale i tak szybciej starzeją się niż Saiyanie. Odleciał ze smokiem, wchłonął magiczne kule to nie mogło pozostać bez konsekwencji. Poza tym widzimy go w ostatnich urywkach jako dorosłego, czyli wrócił do normalnej formy i ani o dzień nie postarzonego.
Fuckaduck99 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 4.163
Posty: 6
Skąd: Ustowo, Zachodniopomorskie, Polska
Dragon Ball Online to kontynuacja DBGT.
Tam można wyraźnie przeczytać co działo się dalej. Jeśli was to interesuje - mogę opisać co działo się z Goku po zakończeniu GT. A więc Goku po wchłonięciu smoczych kul znika na 100 lat. 100 lat później Goku jr. gdy szuka smoczych kul spotyka swojego prapradziadka - Goku. 20 lat póżniej Vegeta i Goku wiedzą, że niedługo umrą więc poraz ostatni raz się pojedynkują. Niedługo później zapewne obaj umierają ze starości ( mają już prawie 200 lat! ). Następnie zaczynają dziać się złe rzeczy - Nameczanie się buntują - tworzy się ich sekta - propagują Piccolo Daimao. Zaczyna się konflikt ich i Ziemian. Tworzy się Armia Czerwonej Wstęgi po raz kolejny. Ponad 200 lat po wydarzeniach z ostatniego odcinka GT rozpoczyna się akcja DB Online. To co było pomiędzy nia a GT to prolog dla DBO. Według DBO przez kolejnych tysiąc lat trwają wojny. Wkrótce Miira ( główny antagonista DBO ) podbija Ziemię i zamierza cofnąć się w czasie by zdobyć DNA Goku. Ogólnie mówiąc to strasznie głupia fabuła. Moim zdaniem Dragon Ball kończy się na DBZ gdyż według oryginalnego dzieła tzn. mangi kończy się na 42 tomie czyli ucieczki Goku i Uuba z turnieju i rozpoczęcia wspólnych treningów. DBGT i DBO było robione totalnie na siłe i nie ma nic wspólnego z arcydziełem Akiry Toryiamy
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dragon Ball Online to kontynuacja DBGT.
Trochę słaba i średnio oficjalna. Gier z DB jest bardzo dużo, ale nikt nie uznaje ich treści za fabułę DB. Więc nawet jak powstanie anime kontynuujące DBGT, to nikt nie zwróci uwagi, że DBO to kontynuacja, bo to tylko gra, która do uniwersum tak naprawdę nic nie wnosi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pushea Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Pushea
Wiek: 32
Dni na forum: 4.358
Posty: 54
Skąd: Zielona Góra
Pamiętam, że pierwszy raz jak oglądałam ostatni odcinek GT to płakałam jak bóbr bo zastanawiałam się czemu on opuścił rodzinę i przyjaciół. Pewnie trenował dziesiątki lat albo zamieszkał na planecie bogów i został "POTĘŻNYM OBROŃCĄ SPRAWIEDLIWOŚCI"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Ostatni odcinek DBGT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook