Forum Dragon Ball Nao

» Jak powstał Twój nick?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Mój nick powstał bardzo prosto bo najbardziej lubię Brolleigo i że nikt owego nie mial to sobie wziołem.
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
No ja też za dużo nie napiszę. Asia to jest moje pierwsze imię
Broly Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Broly
Wiek: 32
Dni na forum: 6.660
Posty: 11
za dużo nie napisze gdy obejrzałem 1 raz odcinek z Broly no to go bardzo polubilem mam koszulki plyty dvd.. Wczesiniej nie mialem pseuda mowili do mnie po imieniu i powiedzialem zeby mowili na mnie broly
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ciekawy temacik. Skąd Calibra? Jak wiecie jest taki samochodzik, dokładniej mówiąc Opel Calibra, strasznie mi się podoba zwłaszcza po tuningu, to tyle.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Mój nik sie wziol.No bo kogos(w prawdziwym zyciu) uratowalem.po prostu [ ort! ] kumple teraz mówią na mnie HERO.
Moze by Pan Hero skrobnoł cos w moim temaciku Czy miał ktoś sytuacje zagrożenia życia?? Jeśli by oczywiście by ci sie chciało.
Aha mój nick wził sie... nie wiadomo [ ort! ] z kąd Niepamiętam już z kąd to sie wzieło ale na DBNAO wpisałem swój nick - bucyk i dodałem ussj2 (tak żeby było bardziej po Dragon ballowemu) A teraz wszyscy (no oprócz rodzeństwa) mówią na mnie bucyk. Mam tak już od jakiś 6 lat... i jak ktoś zawoła na mnie Dawid to wiem że to jakaś fajna dziewczyna która nie zna albo mama lub tata
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Zmienił się nick, trza więc napisać o co w nim chodzi.

Jak wspominałam gdzieś na forum, bardzo lubię panią cyborg 18. W oryginale zapis jej imienia wygląda tak: 人造人間十18. Można to odczytać jako Jinzo Ningen 18, Jinzouningen 18 albo ewentualnie Juhachigō. Mi się najbardziej spodobała druga wersja, dlatego też poprosiłam Gotenksa o taką zmianę.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Kumple mnie tak zaczeli nazywać bo tak jest im wygodniej, a ja tesh nie nazekam bo mi tak pasuje
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
po prostu [ ort! ] przypadek, chodziłem po stronach www i znalazłem tam Shiro, spodobał mi się i już tak mam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja mam na imie Paweł i po prostu raz kolega źle wpisał do komórki i wyszło Paxel. Spodobało mi się, więc sobie przyjąłem . Kumple wołają na mnie jeszcze PAX, bo krócej .

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Gokinka22
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.644
Posty: 7
Ja tam mój nick wymyśliłam na potrzeby opowiadanka . Tylko teraz dodałam 22 bo bez tego był zajęty.

POZDRQ 4all
atomek1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.644
Posty: 19
Skąd: podlasie grajewo
Mój powstał od imienia Tomek(atomek).

Kiedyś sie bawilem z kumplami w db to byłem trunksem i potem na mnie mówili trunks. Wolałem trunks niż atomek(ci co ich ze szkoly nie lubie mówią do mnie, że jestem ich władcą czy coś takiego).


-----------------------------------

Ta 1 przy moim nicku jest dlatego, że mam z Polskiego jeden.

[Post Edytowany]
Najpierw sprawdź błędy, potem pisz, rozumiem, że masz 10 lat, to nie potrafisz budować rozwiązłych i poprawnie stylistycznie zdań, ale pisz przynajmniej bez błędów ortograficznych(chyba, że masz dysleksje, to sorry).
Pozdrawiam Moderator Shiro.

Czemu nie istnieje naprawde dragon ball???
(\_/)
(O.o)
(> <) <------ To jest kroliczek...wklej go do swojej sygnaturki aby pomoc mu zapanowac nad swiatem!!!!
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
a mój [ ort! ] bo muwio na mnie atomek a naprawde jestem tomek

a kiedyś sie bawilem z kumplami w db to byłem trunksem i potem na mnie muwili trunks wolałem trunks niż atomek(ci co ich ze szkoly nie lubie muwio do mnie że jestem ich władco czy coś ale to cioty)
Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi aż mnei ciarki przeszły! Zajrzyj sobie w regulamin tego forum. Następnym razem najpierw sprawdź pisownię potem sie wypowiadaj bo jakiś amerykanin to zobaczy i pomyśli, że stoimy na tym samym poziomie intelektualnym co oni

shiro: spoko, już rozwiązany problem.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
A moj nick wzią sie od tego...
No po prostu wujek mnie nazywał Gostek, a potem koledzy zaczeli mowic GOZDEK i tak zostało

_______________
Niech moc będzie z Wami

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
No. Nie maiłem nic na mysli jak się rejestrowałem więc palnołem pierwsze co mi przyszło na myśl .

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Delta
Ziemianin
Ziemianin
Delta
Dni na forum: 6.619
Posty: 7
Ja musialem wymyśleć jakś nick do c'sa Chyba nie dam sobie do nicku mojego imiena co nie A Delta bo to fajnie wyglada
prozshin Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
prozshin
Dni na forum: 6.622
Posty: 30
ja potrzebowałem nicka do świata THPS i padło na shin ;] tak do tej pory się trzymam
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
ja juz niepamietam sie wzielo tera mi przybili nick AWd - azi wsciekly demon. bo robie boruty na osiedlach i gnebie takich lamoskow

pulkarecordzz.phorum.pl
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.594
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
A ja powiedziałem do kolegi lol kiedyś (dla niewtajemniczonych lot of laught), a on mi na to że sam jesteś lolek. To ja to przekształciłem i... Tam powstał Chockapick! Eee... Coś pokręciłem? A dobra nara.

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg
Amidamaru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Amidamaru
Dni na forum: 6.619
Posty: 22
Skąd: Okolice Kielc
Mój nick wziął się z kreskówki Król Szamanów, był to duch o imieniu Amidamaru polubiłem go i stąd wziął sie mój nick.

Obraz

www.amidamarudb.mojeforum.pl Zapraszam
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No Kakarotto to prawdziwe imie Goku, a poniewaz bardzo go lubie przywdzialem sobie jego imie On i tak go nie uzywal wiec bylo wolne

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Jak powstał Twój nick?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook