Forum Dragon Ball Nao

» Ostatnio obejrzany film

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Kurcze, znowu świetny film, który wyszedł w poprzednim roku i chyba faworyt do Oscara. Mam na myśli Artystę. Film niemy, ale jakże piękny i wymowny. Znakomita fabuła. Postać głównego bohatera jest pokazana od samego początku filmu aż do końca wręcz idealnie. Wielka gwiazda, która miała wszystko nagle schodzi na drugi plan, ma problemy w życiu, ale mimo tego nie zapomina o swojej dumie i nadal wierzy w swój talent oraz w to, że jej produkcje są lepsze od nowych mimo tego, że brakuje w nich dźwięku. Fajną postacią jest także Peppy Miller, która mimo wielkiego sukcesu nadal szuka prawdziwej miłości i jest nieszczęśliwa, dodatkowo bardzo lojalna wobec Valentina. Film niezwykle oryginalny, nie spodziewałem się czegoś takiego w tych czasach. Polecam!

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Najnowszy Sherlock Holmes. Według mnie był lepszy niż poprzednia odsłona przygód najsłynniejszego detektywa.
Dla mnie gorsza Ale też fajna.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja obejrzałem komedię Yellowbeard, która opowiada o angielskim piracie, który po 20 latach pobytu w więzieniu wyrusza znów na Karaiby, by odnaleźć swój skarb. Komedia angielska, powstała ze scenariusza Grahama Chapmana z Monty Pythona. Mi się całkiem podobała, nie była powalająca, ale parę dobrych scen było, jak choćby krokodyl z guzikami. xD

A wcześniej obejrzałem, czyli z pół roku temu, Eryka Wikinga z Timem Robbinsem w roli głównej i Johnem Cleese w roli złego Halfdana Czarnego. Ten film opowiada o podróży do krainy Brasil w poszukiwaniu rogu, który ma zakończyć Ragnarok. Ten moim zdaniem lepszy, a moim idolem jest Sven ojciec-prawdziwy berskerker, czyli ojciec Svena syna, berserkera niemrawego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Chłopiec na rowerze- 11 latek mieszkający od niedawna w domu dziecka, próbujący odnaleźć ojca, jednak ten chce sobie poukładać życie i nie chce mieć z synem nic wspólnego.Film (wg. mnie) był dosyć ciekawy, zachowanie Cyryla i zaprzyjaźnienie się z dilerem, który go namawiał do kradzieży,etc. Mam jedynie wąty do zakończenia
Co to do cholery miało być? Stracił przytomność spadając z drzewa, potem jak ją odzyskał wstał i pojechał na rowerze. Lol

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
dzien swira:D
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Po wielu latach ponownie obejrzałam miniserial Larsa Von Triera "Królestwo" (duń. Riget). Dwie części po 4 odcinki (1994 i 1997) - ręczna kamera, świetny klimat i nastrój grozy oraz absurdalny humor, wyrażający się głównie w relacjach między bohaterami i w samych bohaterach, to najlepsze, co Von Trier ma do zaoferowania. Akcja serialu skupia się wokół uniwersyteckiego szpitala w Kopenhadze (Rigshospitalet) nazywanego Królestwem, konkretnie zaś na oddziale neurochirurgii, gdzie zaczynają dziać się dziwne i straszne rzeczy. Wszystko to wplątane w codzienne perypetie lekarzy, całokształtu personelu oraz pacjentów.

Pani Drusse to urocza starsza pani, symulantka i spirytystka, która usłyszawszy w windzie płacz dziewczynki postanawia ocalić zagubioną dziewczynkę. Jej syn, Bulder, pracuje jako salowy, za największą pasję uważa piwo i jest całkowicie od matki uzależniony.

Docent Stig Helmer to Szwed, który dopiero co przeniósł się do (znienawidzonej) Danii, a już zdążył spieprzyć jeden zabieg, doprowadzając do trwałego kalectwa dziewczynkę, za co grozi mu proces sądowy. Helmer uznaje tylko jedną zwierzchność, a mianowicie swoją, resztę ludzi traktując jak robactwo bądź pionki w grze. Na oddziale nie jest lubiany ani trochę, mimo poparcia, jakie okazuje mu ordynator, profesor Einar Moesgaard.

Sam Moesgard jest zupełnie zakręcona postacią i nic dziwnego, że koniec końców ląduje u psychiatry xD Patrzy na świat przez różowe okulary, uśmiecha się do wszystkich i dba o ogólną poprawność oddziału, inicjując wręcz działania, które mają zbliżyć personel do pacjentów i wice wersa. Jego syn, Mogge, to student medycyny, cwaniaczek, który zupełnie się obija i podrywa pielęgniarki na oddziale tatusia.

Doktor Joergen Kroegshoey to utalentowany lekarz, który ma z Helmerem na pieńku. Czuły mężczyzna, zakochany w koleżance, mieszka w piwnicy szpitala i prowadzi własne interesy na boku. To on pragnie za wszelką cenę udupić Helmera.

Mamy jeszcze psychiatrę z piwnicy (mój ulubieniec xD), dyrektora szpitala z sekretarzem, ministra zdrowia, studentów, zauroczoną Helmerem panią anestezjolog, obłąkanego na punkcie nowotworów profesora patologii oraz lożę masońską. A oprócz tego: upośledzonych pomywaczy, którzy robią tutaj za chór z greckiej tragedii i komentują wydarzenia, duchy takie, śmakie i owakie, demony, kult Szatana, zagadki z przeszłości, dzieci-potwory, zombie i voodoo - i wykręconą do granic absurdu rzeczywistość szpitalnego oddziału z jego mocnymi i słabymi stronami.

Nie jest to serial, który spodoba się każdemu - trzeba lubić groteskę i absurd, żeby mieć z "Królestwa" przyjemność. Jak dla mnie jest to jedno z najlepszych dzieł kinematografii, z jakimi się zetknęłam. Gra aktorów jest niesamowita, scenariusz ciekawy, a humor powala. Polecam!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
KI polskie dobry jest ten film na rozkminke
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Właśnie leciał w telewizji Film o pszczołach, to se obejrzałem. Animowany z 2007 roku. Podobało mi się, chociaż fabuła nic specjalnego, ale teksty dobre.

Krowa: Komar jest prawnikiem?!
Komar: Od zawsze byłem krwiopijcą i pasożytem. Wystarczyło dokupić teczkę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Elita Zabójców, film oparty na faktach. Nie jest jakiś fascynujący. Moim zdaniem jest to typowy film akcji, gdzie pojawia się dużo strzelaniny, intryg, zdrad, trupów etc. Niemniej jednak przyjemnie mi się go oglądało.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Shiro napisał(a):
Elita Zabójców, film oparty na faktach. Nie jest jakiś fascynujący. Moim zdaniem jest to typowy film akcji, gdzie pojawia się dużo strzelaniny, intryg, zdrad, trupów etc. Niemniej jednak przyjemnie mi się go oglądało.
Jedna z najgorszych strzelanek jakie widziałam.

Histerię, która była całkiem zabawna, ale nic nadmiernie fajnego. Wysyp żywych trupów, który nie okazał się horrorem klasy B, ale naszpikowaną czarnym humorem, angielskim humorem, całkiem przyzwoitą parodią. No i Striptizerki Zombie, horror klasy chyba nawet C, dużo piersi, niezły humor, przerysowane postacie i sporo głupich akcji, polecam do piwa, jeśli ktoś lubi takie rozrywki.

franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Shiro napisał(a):
Elita Zabójców, film oparty na faktach. Nie jest jakiś fascynujący. Moim zdaniem jest to typowy film akcji, gdzie pojawia się dużo strzelaniny, intryg, zdrad, trupów etc. Niemniej jednak przyjemnie mi się go oglądało.
Film oparty na książce Lee Childa, a nie na faktach. Wiem, bo mój ojciec, brat i dziadek się w tym zaczytują. Z faktami ten film ma tyle samo wspólnego co wypowiedzi Ewy Kopacz.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Owszem, nie wiele ma wspólnego. Nie zmienia to jednak rzeczy, że interwencja w Omanie to fakt.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Bracia Klitschko
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Ostatnia część Harrego Pottera i Transformers 3. Jestem wrogiem serii o HP, ale zawsze oglądam lub z grubsza czytam książki by nie krytykować czegoś co na oczy nie widziałam. Niestety rozczarowałam się po raz kolejny i utwierdziłam w swoich poglądach-a film nie dość, że nudny i mało emocjonujący to jeszcze do tego długi, gdybym nie chciała zobaczyć ostatecznej rozgrywki wyłączyłabym to zaraz na początku i w sumie dobrze bym na tym wyszła, bo walka HP z Lordem V. nie powala,a wręcz nuży.
Transformers 3 zaskoczyło mnie pozytywnie, bo nawet wciągnęłam się w całą akcje i gdyby nie irytująca Rosie oraz pewne głupotki (np. startowanie do wielgachnych przybyszy z kosmosu z małymi pukawkami, jakby w USA brakowało większej broni...dobrze, że nie strzelali z procy), uznałabym film za całkiem udany.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Killer Clowns from Outer Space, klasyk horrorów klasy B.

Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Volver -genialny film, wzruszający, ciekawy i opowiadający niebanalną historię.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Last 14 words z Dannym DeVito i Jackiem Nicholsonem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Czy ktoś z Was oglądał kiedykolwiek "Psa andaluzyjskiego"?
Właśnie jestem po seansie. Film narobił mi jeszcze większego bałaganu w głowie, niż mam na co dzień.
Ponoć dzieło jest odzwierciedleniem snu Bunuela, więc nie powinno się mu nadawać sensu i znaczenia, jednak ja takowy dostrzegłam. Chętnie na temat interpretacji podyskutuję.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Kids - film o tym jak młodzież bawiła się w latach 90., oglądałam go po raz drugi (po wielu latach) i odbieram go zupełnie inaczej. Film bez umoralniającego tonu, ale zmuszający do zastanowienia, czy dobra zabawa i nieliczenie się z konsekwencjami jest naprawdę takie fajne jak się wydaje.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
"Krzyż" (Solidarni 2010)
Polecam, daje wiele do myślenia.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  

Forum DB Nao » » » » Ostatnio obejrzany film
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook