Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
akane45 napisał(a):
A na allegro to raczej nie ma co liczyć..
Jest co liczyć. Są sprzedający, którzy mają w ofercie najnowsze płyty japońskich wykonawców. I nie robią problemu, żeby zamówić jakąś pozycję. Wystarczy, że wpiszesz w Allegro "j-rock" i już będzie sporo ofert Akurat Laruku cieszy się małą popularnością, ale tak jak mówię, można się ugadać z jakimś użytkownikiem, który załatwi sprowadzenie płyty.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
“BUTTERFLY”, L’Arc~en~Ciel’s upcoming album, we’ll be released in Europe.
Here the dates:

March 5th: UK
March 7th: France / Italy / Finland
March 9th: Germany / Austria / Switzerland / Belgium / Netherlands / Luxemburg / Scandinavia
March 17th: Spain / Poland

Tylko gdzie będzie można go nabyć?

Światowa trasa powiększa się doszły 2 kolejne koncerty:
April 28, 2012 - Singapore - Indoor Stadium
May 2, 2012 - Jakarta, Indionesia - Lapangan D Senayan

A na oficjalnej ciągle widnieje napis and more...

Piszcie
http://www.larc-en-ciel.com/wt2012/special/

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Po 4 latach i 3 miechach:

L'Arc~en~Ciel - BUTTERFLY
Link:
http://www.4shared.com/rar/zaDtTS26/LButterfly.html

Odnośnie albumu wypowiem się później, natomiast po "P'UNK IS NOT DEAD" zapraszam na NU : D

Aha i jeszcze jedno odnosne powyższego niusa wydaniu tego albumu w Polsce, to jest duże prawdopodobieństwo, że nasze kochane Laruku pomyliło nas z.... Portugalią 0_o -_-

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katz napisał(a):
Aha i jeszcze jedno odnosne powyższego niusa wydaniu tego albumu w Polsce, to jest duże prawdopodobieństwo, że nasze kochane Laruku pomyliło nas z.... Portugalią 0_o -_-
What a shame

Dzięki wielkie za linki

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
akane45 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
akane45
Wiek: 30
Dni na forum: 4.886
Posty: 8
Skąd: //Zielona Góra
Jak można nas pomylić z Portugalią ? O.o
A juz miałam takie nadzieje, że będzie można ten album kupić w PL T_T cóż szkoda...

A jeśli chodzi o linka, to u mnie nie działa
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
akane45 napisał(a):
Jak można nas pomylić z Portugalią ? O.o
Oficjalny wydawca tego albumu w Europie - GAN-SHIN napisał, że Portugalia http://www.gan-shin.com/84-1-larcenciel.html i jakby patrzeć na rozpiskę dat względem regionów, bardziej pasuje, ale na oficjalnych stronach (jap. i ang) i facebooku nadal jest - Poland, heh ciekawe czy w razie czego jakoś sprostują czy nie, raczej nie bo co napiszą jak rozbudzili nadzieje - ups sorry xD xD

akane45 napisał(a):
A jeśli chodzi o linka, to u mnie nie działa
Jak nie działa kopiujesz link w pasek adresu i nic?

Z racji tego, że pojutrze mam egzamin sesyjni to teraz napisze parę słów o albumie ^^

Na początek trzeba powiedzieć wprost, że nie zaskoczył. Hurtowo wydane 7 singli na 11 utworów ogółem sprawiło, że już po ogłoszeniu wszelakich informacji odnośnie owego krążka było wiadome w jakich klimatach on będzie. Na 12 albumie zespołu dominuje minimalnie pop, stwierdzić to można po dwóch początkowych utworach; szybkim i mocno nafaszerowanym elektronika "CHASE" i po eksperymentalnym połączeniu R&B i cięższego brzmienia w piosence "X X X"(tak o tym utworze pisał hyde w swojej najnowszej biografii), przy którym zmieniam zdanie i w kontekście całego albumu ten eksperyment nie wypalił, po prostu nie pasują im takie rytmy. Następnie mamy "GOOD LUCK MY WAY" w wersji albumowej(chociaż poza dopiskiem, nie wysłuchałem żadnej różnicy między tą a singlową) oraz "Bye Bye" czyli stylowo to co ostatnio w Laruku najlepsze, czyli rytmiczne i skoczne piosenki, w których dobrze wykorzystuje się bas i gitarę. Pierwsza wg mnie, to najlepszy ich singiel z 2011 roku druga zaś utwór z niezłej przeszłości który daje "+" albumowi. 5 kawałek to "BLESS", czyli jedyna jako taka albumowa ballada, która jakby kończy pierwsza cześć albumu, albowiem nastepne są już utwory z pazurem.
Pierwszy z nich a zarazem nowy utwór "shade of seasons" w całości napisany przez yukihiro, utwór znacznie ambitniejszy od pozostałych, ciekawy wstep luźno spiewany w zwrotkach, natomiast szybko i energicznie w refrenie. Kolejny to najbardziej rockowy "DRINK IT DOWN", wielokrotnie gdzieś tam opisywany, powiem, że Dante z Devil May Cry 4 nie mógł mieć lepszego utworu do openingu ; p. Drugą część BUTTERFLY kończy się wraz z z drugą, nową piosenką "wild flower", która bardzo polubiłem, zaczynającą się wolno, nieco lirycznie, nabierająca tempa z umiejętnym wykorzystaniem i ilością słów angielskich.
Na koniec trzy piosenki - "SHINE" najdłużej czekająca na swój albumowy debiut, bowiem napisana została w 2004 roku i chyba najbardziej najbardziej popowa i pasująca do tytułu albumu : D następnie "NEXUS 4" ostatni energiczny kawałek, mimo reklamówkowego charakteru jest to mój ulubiony utwór, ze świetną, choć króciótką solówką kena i i piękną linią basu tetsuyi na poczatku. Album zamyka 3 nowy utwór "Mirai Sekai", który niestety do mnie nie trafia, jest to luźna piosenka też jakby próba połączenia Country? z kołysanką i w dodatku znowu hyde śpiewający tym dziwnym sraczkowatym głosem.

To byłoby chyba na tyle, BUTTERFLY na pewno nie jest ich przełomowym albumem, ustępujący trochę poprzedniemu "KISS", aczkolwiek otwiera pewien rozdział ich bogatej 21 letniej działalności, który związany był głównie z rockiem, którego nadal nie zapominają, a że na każdym kroku podkreślają, że lubią eksperymentować to zapragnęli właśnie czegoś takiego, w końcu chcieli trafić do większości bo w końcu na wiosnę ruszają podbijać świat : > Mam nadzieje, że po tej nadchodzącej trasie, nie rozejdą się działać z solowymi projektami a pogodzą te obowiązki i może zabiorą się za tworzenie kolejnego materiału i niedługo choćby za rok znowu wydadzą coś fajnego, bo wiem, że są do tego zdolni ; p

Z albumu P'UNKOWEGO przesłuchałem kilka utworów, no cóż to zwykła kompilacja nie ma co się rozwodzić nad tym ; p ale muszę przyznać, że tak słuchać utwór po utworze, to nieźle *daje* w banie : D

Czekamy na kolejne single

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dołączam jeszcze zripowane DVD z program "Best Hit LEC" w którym ukazane jest TOP20 wydarzeń w latach 1991-2011, do których odnoszą się sami muzycy w trakcie wywiadu, są też zdjęcia (chociaż wydaje mi się że same znajome) i ogólnie 31 min rozrywki brakuje tylko tych głupich angielskich napisów do wywiadu, bo narrator - Katsuya Kobayashi mówi po angielsku:
http://uploaded.to/file/a3ouissh/070212-larc ... 12-dvd.rar

A dla tych co jeszcze nie kupili, oferta na allegro wersji koreańskiej http://allegro.pl/l-arc-en-ciel-butterfly-l- ... 90301.html która tak jak napisał wystawiający nie różni się niczym od japońskiej a jest tańsza, bowiem edycja limitowana kosztuje 149 zł czyli jak na 3 płyty cena ok. zwłaszcza jak z cdjapan przesyłka by kosztowała ponad 200 zł i jaksie ona ogólnie prezentuje w całym rynsztunku ; p

http://www.youtube.com/watch?v=Spe9kk3zQmw

Ale jest też wersja zwykła za 89 zł czyli zamawiać album na pewno wart

Chyba ja się skuszę

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
akane45 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
akane45
Wiek: 30
Dni na forum: 4.886
Posty: 8
Skąd: //Zielona Góra
No właśnie kopiuje linka i nic... takie coś mi się wyświetla: "Zażądane łącze do pliku jest nieprawidłowe. "

A co do albumu to fakt, szkoda że większość to single, ale ważne, że w końcu po tak długiej przerwie wydali album ^_^

Hah czyli na allegro jednak można coś znaleźć I ja chyba też się skuszę, ale na tą wersję limitowaną i w następnym miesiącu, bo w tym to już raczej nie dam rady
Zawsze mnie zastanawiało dlaczego w Japonii jest tak drogo O.o
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
To daje alternatywny link ; p bo faktycznie na latynoamerykańskim forum też dałem linka i też czasem coś nie gra ;p
http://www.mediafire.com/?b28pf5cb4ttb9cc - BUTTERFLY
http://www.mediafire.com/?ex12csv1ts9qi6z - P'UNK IS NOT DEAD


akane45 napisał(a):
Zawsze mnie zastanawiało dlaczego w Japonii jest tak drogo O.o
Nie tyle w Japonii jest drogo, tylko nasza gospodarka jest słaba względem jena, a druga sprawa, że L'Arce to przecież popularny zespół w japonii, więc wszelkie wydawnictwa przeznaczone na ten rynek muszą mieć swoją cenę ;p Europejska cena płyty będzie niższa, w Niemczech 16 € ; p czyli dla Niemca to śmieszna cena.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Przesłuchałam właśnie cały album od początku do końca. Oto moja opinia.

1. "CHASE" - kocham ten kawałek. Na początku trochę wystraszyła mnie elektronika i ten "zimny asfalt" (bo tak mi to brzmi ), ale muszę przyznać, że to jeden z mocniejszych elementów albumu.

2. "XXX" - refren całkiem w porządku, ale w tej zwrotce nic mi nie pasuje. Chyba te skoki tempa mnie tak rażą. Jak dla mnie chaotycznie.

3. "Bye Bye" - kawałek legenda xD Miał być wydany jako singiel, miał być z track liście "Kiss", a znalazł się dopiero tutaj Lekko i skocznie Podejrzewałabym o niego raczej Tetsuyę niż Hyde

4. "Good luck my way' - bardzo lubię ten kawałek. Gitara dobrze w nim brzmi, a smyczki nadają fajny klimat

5. "bless" - dawno nie słuchana przeze mnie ballada. Na plus.

6. "Shade of seson" - bardzo lubię! Wybijający się bas jest świetny Cały kawałek ma świetny klimat i na pewno będę go często słuchać.

7. "DID" - moja perełka i jeden z ulubionych kawałków Laruku w ogóle

8. "wild flower' - na początku świątecznie, a potem robi się coś w stylu pierwszych albumów Laruku. Spokojnie mogłabym to wrzucić np. na "Heavenly". I bardzo podoba mi się wokal Hyde.

9. "Shine" - zawsze lubiłam ten kawałek, mimo, że mocno popowy Siostra, która wysłuchiwała, jak jej śpiewałam pierwsze słowa (te po ang.), potwierdzi

10. "NEXUS 4" - typowo tetsowy wyczyn Sympatyczne.

11. "Mirai Sekai" - ten "świat przyszłości" coś mnie nie przekonał.
Katz napisał(a):
z kołysanką i w dodatku znowu hyde śpiewający tym dziwnym sraczkowatym głosem.
Nie wpadłabym na takie porównanie ale też to średnio u niego lubię Generalnie taki trochę zapychacz. Taka bardzo delikatna ballada. Ale pewnie na żywo będzie świetnie brzmieć (tak zwykle bywa).


Nie przeszkadza mi, że są tylko trzy zupełnie nowe utwory. Nie przeszkadza mi też, że jest dość popowo i nietypowo. Solenizant ma prawo do kaprysów i eksperymentów. Na 11 utworów nie bardzo przekonały mnie tylko 2, z którymi i tak się pewnie niedługo osłucham, więc we wrześniu chcę tę płytę na półce

[ Dodano: 13.02.2012, 2:54 (po 10 minutach) ]
A ta aukcja na Allegro to nie wydanie koreańskie, tylko z Hong Kongu Więc ja sobie odpuszczę. Gomen, ale chińszczyzna źle mi się kojarzy.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No z tego co widać, nie wszyscy fani jęczą, że "Butterfly" to zlepek singielków. Album w ciągu jednego tygodnia od wydania sprzedał się już w ilości 171 tysięcy kopii Panowie z Larc twardo okupują listę Oricon

Nie moge teraz go znaleźć, ale widziałam w necie genialny obrazek Cała czwórka z doklejonymi memami "fuck yeah" zamiast twarzy i napis po ang. który brzmi mniej więcej tak: Podaj kraje, w których będziesz grać na światowej trasie. Stresuj fanów z innych krajów napisem and more...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Właśnie słucham najnowszego albumu. Nareszcie znalazłam czas by go przesłuchać. Mimo z całą moją sympatią do tego zespołu i uwielbieniem go głosu wokalisty to muszę powiedzieć, że szału nie ma. Nie żeby album był zły, całkiem dobrze się go słucha ale nie zrobił na mnie zbyt dużego wrażenia.

Album P'UNKOWY przesłucham kiedyś indziej : )

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Wczoraj i dzisiaj w Yokohamie odbyły się pierwsze koncerty zespołu w tym roku, specjalnie dla fan clubu LE-CIEL; setlisty z nich:
http://www.setlist.fm/setlist/larcenciel/201 ... e831d.html
http://www.setlist.fm/setlist/larcenciel/201 ... e82f7.html

Jak widać, zagrali najnowsze utwory z BUTTERFLY, a także dołożyli do
tego całkiem fajny zestaw starszych piosenek, w końcu w tym miesiącu formalnie pykło im 21 lat ^^


Laru napisał(a):
No z tego co widać, nie wszyscy fani jęczą, że "Butterfly" to zlepek singielków. Album w ciągu jednego tygodnia od wydania sprzedał się już w ilości 171 tysięcy kopii Panowie z Larc twardo okupują listę Oricon
Co więcej ich ostatnie DVD 20th L'Anniversary LIVE jak sprawdzałem tydzień temu, nadal było w czołowej 10! czyli już 2-gi miesiąc.

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiejszym koncertem w Hong Kongu zainaugurowana została światowa trasa koncertowa "tęczy"

L'Arc~en~Ciel WORLD TOUR 2012 @ AsiaWorld-Arena set list:
01. Ibara no Namida
02. CHASE
03. GOOD LUCK MY WAY
04. HONEY
05. DRINK IT DOWN
06. Revelation
07. Hitomi no Jyuunin
08. X X X
09. forbidden lover
10. MY HEART DRAWS A DREAM
11. SEVENTH HEAVEN
12. Driver's High
13. STAY AWAY
14. READY STEADY GO

Encore
15. Anata
16. winter fall
17. the Fourth Avenue Cafe
18. Link
19. Niji

Heh mało zaprezentowali utworów z BUTTERFLY, mam nadzieje, że w następnych koncertach zaśpiewają po trochu więcej kawałków, bo w końcu album jest na rynku dopiero od miesiąca i zagraniczni fani na pewno chcieli by usłyszeć "Bye Bye" "MEXUS 4" czy "shade of season"... Setlisty będzie można znaleźć na setlist.fm bo nie będe wrzucał z wszystkich koncertów tutaj, bo zapewne wielu z was zainteresują bardziej koncerty europejskie i amerykański, przynajmniej mnie ; p

A teraz ciekawy new odnośnie goodsów, podczas trwającej trasy można będzie nabyć - nowy krążek! Nosi on nazwę "WORLD'S BEST SELECTION" i jest on kompilacją utworów, na które można było głosować w lutym na FB jakie chcielybyśmy uszłyszeć ; p a także "X X X" i "CHASE" w wersji angielskiej

Tracklista wg. chińskiego EMP store:
01. X X X -English version-
02. Hitomi No Juunin
03. MY HEART DRAWS A DREAM
04. Blurry Eyes
05. Niji (Album Version)
06. Jojoushi
07. Flower
08. the Fourth Avenue Café
09. STAY AWAY
10. HONEY
11. READY STEADY GO
12. Anata
13. Driver's High
14. GOOD LUCK MY WAY
15. New World
16. CHASE -English version-

okładka: http://i225.photobucket.com/albums/dd93/aale ... ection.jpg

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kolejnym przystankiem zespołu był Bangkok:

L'Arc~en~Ciel WORLD TOUR 2012 @ Impact Arena set list:
01. Ibara no Namida
02. CHASE
03. GOOD LUCK MY WAY
04. HONEY
05. DRINK IT DOWN
06. Revelation
07. Hitomi no Jyuunin
08. X X X
09. fate
10. forbidden lover
11. MY HEART DRAWS A DREAM
12. SEVENTH HEAVEN
13. Driver's High
14. STAY AWAY
15. READY STEADY GO

Encore
16. Anata
17. winter fall
18. Blurry Eyes
20. Niji

L'Arc~en~Ciel - WORLD'S BEST SELECTION
Link: http://depositfiles.com/files/ncucqz77f

Cóż "X X X" po angielsku daje radę, ale "CHASE" już nie bardzo ; p

pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Witam. Przyszłam wylać żale. Otóż: JA CHCĘ LARUKOWE VEVO!!!!! Serio, irytuje mnie to, że na całym you tube nie można znaleźć dosłownie nic! Żadnych klipów, nawet fanowskich filmików, gdzie w tle leci muzyka Larc. Jak mam zapoznawać znajomych z ich dzialalnością, jak nie mogę podesłać żadnych linków??


"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mają VEVO, ale na chwilę obecną oprócz promocyjnego 21 min. nic nie ma - http://www.youtube.com/larcencielvevo Jest też jakiś od Sony Music, ale dostępny tylko dla ludzi z Azji. Ogólnie to Sony Music jest strasznie cięte i natychmiast zgłasza naruszenie jak zobaczy jakąś PV'ke, mi tak już 2 konta skasowali ; p Dziwi mnie taka polityka, bo chyba dobrze jak ich będzie pełno na necie, przecież to dobra promocja jest, ale jak widać ich przełożeni usilnie chcą robić ze świata ciemnogród i najlepiej niech nic ogląda światła dziennego ; p

Profesjonalne widea z HK:
http://www.youtube.com/watch?v=pIdNfnyfmX8
http://www.youtube.com/watch?v=ax7rvRKvSoI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=BQxzuDdLMAA&feature=related

hyde dobrze wygląda w tych czarnych włosach do szyi, nie wiem czemu usilnie przyczepia sobie te frędzle do głowy...

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Mam pytanie: czy ktoś ma jakiś namiar na aktywne linki do DVD z koncertu ,Live in Paris 2008' ?

^___^
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Przekopałem neta i udało mi się znaleźć wersje mp4. proszę oto linki:
Dysk 1
http://www.mediafire.com/?mywwg4ztt3t
http://www.mediafire.com/?yoyojzwwrzm
http://www.mediafire.com/?4cmwgjg4jmm
http://www.mediafire.com/?tvzoyzge55u
http://www.mediafire.com/?omyz0ivjqte
http://www.mediafire.com/?euziebtyelj
http://www.mediafire.com/?ttmyyjmmmny
http://www.mediafire.com/?ttmyyjmmmny
http://www.mediafire.com/?eylrnmkzntw
Dysk 2
http://www.mediafire.com/?qdjjjtklyzw
http://www.mediafire.com/?hywaufznuz3
http://www.mediafire.com/?nn5q5gqmzn5

Sporo tego było nawet w jakości .iso ale wszystko było na MU lub FS a te jak wiadomo padły 2 miechy temu.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Katz, dzięki Ci wielkie

^___^
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook