Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Czy można przejść z SSJ do SSJ4?

Strony: 1, 2  
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Według mnie chyba każdy sayanin który osiągnął ssj mógł by przejśc w ssj 4 bo już w tedy (jak by miał ogon) mógł by sie zamienic w Golden Oozaru. Jak wy myślicie? Czy na przykład brolli mógł by sie zamienic w Golden Oozaru a potem w ssj 4?
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
Z poziomu ssj na pewno [ ort! ] nikt ze sayan niedalby rady przejsc w golden oozaru. A nawet jesli to niebylby na tyle silny by opanowac sie i zmienic w ssj4. Przeciez Goku mial z tym problem a byl ssj3. Vegeta jak zwykle nie mogl sie opanowac zeby nie zabic Goku. A Brolli chyba nigdy nie zamienil sie w oozaru. Wiec sa nikle szanse aby tak sie stalo.

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Ale dlaczego?? Wystarczy że by sayanin osiągnoł ssj i mógł by sie przemienic. Na przykładzie brolliego gdyby zmienił sie w Golden Oozaru i zobaczył by goku mógł by dokonac przemiany! To wcale niejest pewne że by sie przemienił ale jest taka możliwosc że sayanin z osiągniętym ssj1 mógł by poprzez Golden Oozaru zmienic sie w ssj4

Dobra ja powiedziałem to co wiem i niebęde sie kłucił z tym co wy myślicie, ale napiszcie jak wy sądzicie Twisted Evil
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ok, po pierwsze, użyk edit a nie pisz nowego posta, ale to już pewnie wiesz.

Co do przemiany...Samo przejście w Golden Oozaru jest wielce prawdopodobne, lecz zmiana w SSJ4 już mniej. Fakt, trzeba by mieć albo ogromną zdolność samokontroli, lub fart... Lecz, zaraz zaraz... Goku przecież miał świra jako Oozaru go bo nie nauczono kontroli tego stanu... Więc na przykład Vegeta, mający tą zdolność, gdyby osiągnął w zwykły sposób Golden Oozaru i miał wystarczająco chęci, być może sam by się stał SSJ4?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
No ale brolli był legendarnym super sajnem i tak jak sie stawało z son goku podczas przemiany w zwykłego Oozaru to odrzywał w nim krutny sayanin a brolli według mnie chyba niemógł byc jeszcze bardziej okrutny No ale i at kistanieje szansa że z ssj1 mozna przejsc do ssj4 omijając poprzednie przemiany

Acha i sorka ze napisałem drugiego posta obok pierwszego
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
No faktycznie z tego można wywnioskować że można by przejść z ssj do ssj4. Jest tylko jedno "ale". To kolejny wymysł twórców DB AF i kolejna niedoróba

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Masz troche racje ale chciał bym zobaczyc jakąś kinówke z jakimś odtworzonym brollim co sie pzemienił poprzez Goldan Oozaru w ssj4
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hehehe, pomysł na kinówkę ciekawy, lez już nieco wytarty...
Co do tej przemiany, myślę że żaden Sayanin, który nigdy wcześniej nie był Golden Oozaru, nie wytrzymałby takiego skoku mocy i... hmmm... wybuch? , lub.... po prostu nie byłby na tyle silny żeby przejść wpierw w SSJ3, potem w Golden, a potem w SSJ4.

PS: Co do przejścia bezpośredniego, to przecież niemożliwe! Goku pod koniec GT, najpierw zamieniał się w SSJ, potem w SSJ2,3 a dopiero wtedy w Goldena....
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
PS: Co do przejścia bezpośredniego, to przecież niemożliwe! Goku pod koniec GT, najpierw zamieniał się w SSJ, potem w SSJ2,3 a dopiero wtedy w Goldena....
Moze tak było tylko dla upiękrzenia sprawy?? Według mnie raczej mozna przejsc ale byc moze tez masz racje
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Żeby sie zamienić tak jak zamienił sie wegeta, pomijając pare poziomów trzeba
mieć skoncętrowane fale bulcs <wiecie dbgt> i mieć dużo jednostek.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
buhehe .. Nie po co SSJ z Noramla od razu [ ort! ] na SSJ4. Ta albo z Ozaru na Golden Ozaru. Niezły lol. Ta aby sie trznsforamowac w SSJ2 z SSJ trzeba mieć wyższą siłe wiec przemiana bez pozostałych stadiów to niemozliwe. Chyba, że fale Bultz.

Pozdrawiam
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Jak dla mnie to niemożliwe Goku nie potrafił opanować Golden Oozaru a Vegeta nawet nie potrafil się zmienić w tą małpę więc wątpie czy jakikolwiek inny Saiya-jin mógłby to zrobić

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Gokinka22
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.644
Posty: 7
Nie wiem czy dobrze mówie ale chyba aby się przetransformować trzeba patrzeć na Ziemię z jakiejś innej planety. Gdy transformacja Goku dobiegała końca to w tym ocdcinku na tle była Ziemia z jakąś taką złotą poświatą czy czymś tam.

POZDRQ 4all

Ps. Jak źle mówie to mnie poprawcie .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gokinka22: 18.01.2006, 22:53
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Gokinka22 napisał(a):
Nie wiem czy dobrze mówie ale chyba aby się przetransformować trzeba patrzeć na Ziemię z jakiejś innej planety. Gdy transformacja Goku dobiegała końca to w tym ocdcinkó na tle była zięnia z jakąś taką złątą poświatą czy czymś tam.

POZDRQ 4all

Ps. Jak źle mówie to mnie poprawcie .
To cię poprawiam. Otóż żeby się w ssj4 zamienić to trzeba najpierw transformować się w Golden Oozaur. Żeby transformować się w Golden Oozaur'a to trzeba się najpierw zamienić w zwykłego oozaura. Żeby zamienić się w zwykłego Oozaura Goku potrzebował ogon i oczywiście księżyc bądź planetę go przypominając< a dokładnie to emitująca takie same fale bulcs> czyli w wypadku Goku Ziemie.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Znając, naszych kochanych stworzycieli GT oni by potrafili zmienić Goku normal do goku ssj4 (bez gold oozaru)

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Vasson napisał(a):
Znając, naszych kochanych stworzycieli GT oni by potrafili zmienić Goku normal do goku ssj4 (bez gold oozaru)
A co ty do nich masz. Twórcy, DBGT to byli najwięksi fani db na świecie, mi tam dbgt się podoba. Chociaż jak bym miał wymieniać w kolejności najlepszych to by moim zdanie było tak:
-Dragon Ball Z
-Dragon Ball
- Dragon Ball Gt
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
Nie sadze, zbyt duza roznorodnosc energi. Nikt by tego nie wytrzymal

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
bezpośrednio nie da rady to tak jak z gąsienicy od razy zrobił by się motyl

jak dla mnie to głupi temat mam nadzieję że w ten sposób nikogo nie obrażę

Pamiętajcie : BEZPOŚREDNIO NIE DA RADY !!!
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Wlasnie probowales kiedys robic z zboza od razu [ ort! ] chleb?? NIE da rady dlatego tez nie mozna z ssj od razu [ ort! ] wskoczyc na ssj4
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Fajny temat

Ja myśle że np:Super Sajanin 1 poziomu dałby radę przemienić się od razu [ ort! ] w SSJ4. A Broli dałby radę bo jak by się przyłożyłby do treningu i Paragas by go nie trzymał w uwięzi to stałby się Golden Ozaru a potem jak by zapanował nad energią byłby SSJ4. Może by się zmienił w dobrego Super Sajana poziomu 4
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Problem] Czy można przejść z SSJ do SSJ4?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook