Forum Dragon Ball Nao

» Legendarny SSJ

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy istnieje poziom LSSJ?

Czy istnieje poziom LSSJ?
Tak 73,03% 65 73,03%
Nie 26,97% 24 26,97%
Wszystkich głosów: 89
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Mam pytanie odnośnie Legendary SSJ. Czy ten poziom to w ogóle istniej czy to wymysł fanów? Mi się wydaje ze to wymysł fanów. Broly moim zdaniem zamienił
Się w USSJ. Jeśli ktoś ma jakiś dowód na istnienie tego poziomu to niech go tu sypnie.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
LSSJ jest to poziom który mógł osiągnoć tylko legendarny super sayjan(Brolly) dlatego miał taką zieloną aure

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Mmmm, ale coś mnie dziwi. Renomowana strona o db, dbz i dbgt nie wspomina nic na temat LSSJ. Według tej strony podział wygląda tak:
http://dragonballarena.gamesurf.it/english/p ... ivelli.php
A według tej strony też LSSJ nie istnieje
http://www.dragonball-paradijs.com/info/saiyan-vormen.php
W ogóle to wszystko jakieś dziwne jest. Na każdej stronie jest praktycznie inny podział. Teraz nasuwa się pytanie. Który jest dobry?? Niestety na oficialnej stronie nic na temat poziomów nie ma. Dbnao też ma inny podział
http://dbnao.net/?d=inf&p=tran_saiy
Jaki jest prawdziwy <poprawny>
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
więc jak nazwiesz zieloną poświate brollego? sama z siebie sie niewezmie a poza tym [ ort! ] gdy jest sie ussj ma sie chyba złote włosy a nie zielone prawda?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Jakoś nie widze tutaj zielonej aury:
Obraz
DBZMOVIE 10
A zauwyżyłem żeczywiście Brooly ma w sobie bardzo dużo zielonego, ale to wcale nie musi oznaczać jakiegoś nowego poziomu. Ja bym to nazwał jakąś techniką walki. Zerkne jeszcze raz do dbz movie 08 może tam ma zieloną aure. Sprawdzi się. Jeśli masz dowód na zieloną aure to wstaw screena tutaj.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
bo po prostu [ ort! ] nieprzeszed na poziom LSSJ teraz jest jak USSJ Obraz a tutaj jest fotka z movie 8 a jesli to technika to jak sie nazywa ja jej nie poznałem

PS: Jego Energia też jest zielona spójż na jego kule energi

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
LSSJ jest to poziom który mógł osiągnoć tylko legendarny super sayjan(Brolly) dlatego miał taką zieloną aure
Zgadzam sie. Jego miesnie sie powiekszaly jeszcze mocniej niż w USSJ i nie mial zrenic, tylko same bialka.
A co do Broly'iego. Niezle by bylo gdyby Broly przeszedl na SSJ4. Niesadze zeby ktos go pokonal

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
LSSJ nie istnieje. Nie ma takiego poziomu mocy. To po prostu zwykły SSJ o zwiększonej mocy, teteż aura bywa zielonkawa. Łatwo to stwierdzic porównując dwa przedstawione wyżej obrazki. Brolly ma na obu tych rzekomych poziomów takie same mięśnie, fryzurę itp. Skąd się bierze zielonkawy kolor aury? Pewnie z tej legendarności....
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
LSSJ nie istnieje. Nie ma takiego poziomu mocy. To po prostu zwykły SSJ o zwiększonej mocy, teteż aura bywa zielonkawa. Łatwo to stwierdzic porównując dwa przedstawione wyżej obrazki. Brolly ma na obu tych rzekomych poziomów takie same mięśnie, fryzurę itp. Skąd się bierze zielonkawy kolor aury? Pewnie z tej legendarności....
Zgadzam się w 100%, Brolly z zieleniał bo musiał się czymś ruznić jako LSSJ od pozostałych sayan
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Myśląc logicznie DBZ MOVIE 08 gdzie żekomo występuje poziom LSSJ nazywa się Legendary of Super Sayians, a z tego, co wiem to LSSJ pochodzi z nazwy filmu. To moim zdaniem zupełnie bez sensu Ten film kinowy nosi taką nazwę, ponieważ opowiada o legendarnym super wojowniku, a nie jak niektórzy twierdzą, że nazwa pochodzi od nazwy nowego poziomu mocy. Moim zdaniem oraz http://dragonballarena.gamesurf.it/english/p ... ivelli.php to wszystko jakieś wymysły nadgorliwych fanów.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Dokładnie ssj4dawid. Jak słusznie wspomniałeś o tytule owej kinówki. W tłumaczeniu na polski : "Legendarny z Super Sayan". To tłumaczenie mówi samo za siebie, Super Sayanie istnieli od zawsze, od zawsze istnieli również LEGENDARNI Super Sayanie, czyli SSJ wybijający się z tłumu wrodzonym talentem oraz siłą....
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Zastanawia mnie jeszcze jedno. Dlaczego na takiej fajnej stronce jak DBNao jest taki błąd.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ssj4dawid - to nie jest blad...

cofam moje slowa poprzednie... chyba jednak jest to inny poziom od pozostalych. mimo wielkiego wzrostu muskulatury (zamiana w 2 forme USSJ), Brolly nie stracil na szybkosci, a wrecz mial ja nawet WYZSZA, wiec? jego moc caly czas wzrastala. (obrone mial nie do zatrzymania nawet najwieksze kamehameha goku nie potrafily go zatrzymac). popatrzczie...

dajmy na to, ze brolly to USSJ (2 forma) < goku ssj.
vegeta ussj (2 forma) > cell perfect form = goku ssj.

brolly jednak byl duzo silniejszy, niz normalna postac USSJ
skoro vegeta ussj nie mogl sobie nawet poradzic z cellem (nie mowiac o goku) a tymczasem brolly niszczyl goku jak chcial.

tak wiec widzicie jak ussj2 bylo slabe. tak wiec jak brolly dzierzac tylko poziom ussj2 mogl jechac z goku jak mu sie zywnie podobalo?

ps. film dbz 08 nie nazywa sie: legendary OF ssj. tylko "Broly - The Legendary Super Saiyan" a wiec jest pewna zmiana. i jest to nazwa na potrzeby DVD.

ps2. org. nazwa to: "Burn Up!! A Close, Intense, Super-Fierce Battle" <-- czy tutaj jest gdzies slowo o LSSJ?

ps3. sama nazwa poziomu "legendary ssj" jest beznadzeiejna. kto by tak nazwal poziom? moim zdaniem jest to cos kolo USSJ3. lssj jest to mocarz, ktory ma duzo wieksza moc od pozostalych z rodu sayan (przynajmniej w przypuszczeniu). a ta moca jest ten wlasnie nowy poziom, czyli cos wyzszego do normalnego ussj

ps4. alez siem rozpisal:D
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Cytat z Filmu Kinowego Movie 8 Brolly: Moja Moc Rosnie(w tedy brolly wyglodał jak by sie zmachał) ok 47-50 min filmu wiec jego mąc rosła ;]

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Obejrzałem dokładnie i wydaje mi się że jednak ten poziom istnieje. Paragas powiedział że Broly stał się Legendarnym Super Sayianinem tuż potym jak Broly
nabrał mięśni. A tu pozwole sobe zacytować "Teraz, gdy Broly uwonił się spod mojej władzy i stał się Legendarnym super sayianiem...." A co do zieloności to twierdze że to jego natura. Paragas też żucał zielonymi kulkami.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
niewidziałem zeby paragas wogle atakował w którym filmie ?? obejzalbym se ale troche jest dziwne ze w movie 8 był na zielono a w nastepnym wogle niebył (może niemiał takiej potrzeby? )

PS: zauważył ktoś że gdy brolly szedł wydawał taki sam odgłos jak cell? (55 min filmu goku atakuje kamehameha)

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Paragas atakował w DBZ MOVIE 08, przedchwilą go usunąłem to nie powiem ci, w której minucie to było. A co do tego, że tylko w DBZ MOVIE 08 Broly miał zieloną aurę to nie wiem, dlaczego. Może to, że walczyli w nocy, chociaż to odpada, bo Goku miał prawie białe włosy. Nie wiem może ktoś inny ma propozycję
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
dawid szukałem (nie do kładnie) zobaczyłem tylko jak Paragas go tylko uspokajał moze oto ci chodzi ?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Nie! Chodzi mo o ten moment co wzywa asteroid, przychodzi jakis jego podwładny i on potem zuca kulke. Co prawda nie widać jak żuca kule energi ki ale widać zielony wybuch.

Ps, ja zauważyłem. Pewnie to buty
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
tak wiec widzicie jak ussj2 bylo slabe. tak wiec jak brolly dzierzac tylko poziom ussj2 mogl jechac z goku jak mu sie zywnie podobalo?
eee jakie USSJ2?? Takiego poziomu przecież nie ma Brolly osiągnoł tylko poziom SSJ oraz USSJ, na którym robił się misiak i posiadał moc SSJ3 Goku.

wedługm nie poziom LSSJ nie istnieje. Były to zweykłe poziomy SSj i USSJ a wyróżniały je tylko ogromna siła iszybkośc, które były zasługa krwi która płynęła w żyłach tego wojownika.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Legendarny SSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook