Rok 2001 :: Początki istnienia strony "Dragon Ball Nao" (16 lat temu)

» Dragon Ball GT (ale szukam też DB i DBZ) Jap Dub+ Lektor PL z RTL 7

error8899
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.107
Witam, poszukuję wszystkich odcinków DB DBZ i DBGT właśnie w takiej wersji jak podaje w linku, oglądnijcie

http://www.przeklej.pl/plik/dbgt-039-unicest ... 4358964agh

Mam tego trochę więcej, od pierwszego złego smoka do ostatniego odcinka, ale poszukuję właśnie w takim formacie DB, DBZ i też DBGT, na kompie może nie wyglądać tak ładnie ale jak by się odpaliło na dvd to jest piękny.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.812
Plusy: 64
"Pliki większe niż 10MB możesz pobrać, jeżeli jesteś zalogowany".

To jest pewnie zwykły odcinek z RTL 7. Połowa odcinków DBGT miała właśnie japońską ścieżkę dźwiękowa i tylko one, więc nie znajdziesz innych.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
error8899
Ziemianin
Ziemianin

http://www.youtube.com/watch?v=qedGkmYdkP4

To właśnie jeden z odcinków których posiadam, a więc jedynie DBGT posiada Dubbing Japoński i Lektor Polski? Właśnie nie mogę sobie przypomnieć czy w dzieciństwie oglądałem na rtl 7 DBz'ta z JAP+Lektor PL... ciekawe...

Edit: własnie przeczytałem że w DBGT emitowaną w rtl7 od odcinka 37 dopiero wprowadzono wersję Japońską, a więc w dzieciństwie oglądałem jednak wersję Francuską ; D, tak? : D
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.812
Plusy: 64
Tak, jak mówisz, musiałeś oglądać francuski dubbing
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
error8899
Ziemianin
Ziemianin

No nic, dzięki za pomoc, a więc czas ściągać całą serię i przekazać kiedyś młodszym pokoleniom Dzięki wielkie !
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.673
Ostrzeżenia: 3
Heh co do tych młodszych pokoleń to nawet młot nie pomoże Tak stopione mózgi już mają szitem serwowanym w dzisiejszej tv że masakra;D
error8899
Ziemianin
Ziemianin

Tak, coś w tym jest, nie ma tego co kiedyś było...Bo teraz tego pokolenia nie da się uratować. ale chodziło mi o nasze dzieciaki w przyszłości My będziemy wiedzieć co dobre, więc naszym dzieciom też pokażemy

Forum DB Nao » Różne » Strefa downloadu » Dragon Ball GT (ale szukam też DB i DBZ) Jap Dub+ Lektor PL z RTL 7
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump