Forum Dragon Ball Nao

» Studniówka

Strony:   1, 2, 3  
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.144
Posty: 406
Ja miałam na moją iść, ale w końcu nie idę, bo jest tego samego dnia, co DNP (impreza z jrockiem i kpopem), wolę iść na to drugie, bo będę bawić się przy mojej ulubionej muzyce, ze znajomymi, których lubię, a w szkole tak naprawdę z nikim nie mam głębszego kontaktu, tylko taki powierzchowny ;P
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Dawne czasy : A wiec tak na studniówce niesety nie byłam ...
a dlaczego niestety ?? żaławołam przez pewnien okres tego jak cholera , po prostu wmówiłam sobie od początku początków iż nie pójde , no i nie poszłam a dlaczego sobie wmówiłam ?? dlatego gdyż wydawało mi sie że to sztywna impreza ... okazało sie jednak z opowieści innych że było zajebiście ^^ , aczkolwiek sama nigdy juz nie dojde do tego czy podobałoby mi się czy też nie do końca na ów imprazie , każdy jest inny każdemu podoba sie co innego a jak juz wspomniałam charaktem mojej niedoszłej studniówki znam tylko z opowieści ...


no a co aktualnie o tym sądze ?? na dzeiń dzisiejszy doszłam do wniosku, że mimo iż studniówka byłaa udana , nie straciłam niczego wielkiego, gdyż przed nią oraz po niej chodziłam z moją kochaną klasą na inne luźniejsze imprazy, które osobiście uwielbiam

no to by było tak po krótce ...
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Studniówka,studniówka... Ile ja się nasłuchałem wyrzutów,gdy zbliżała się moja własna... Ze wszystkich stron praktycznie - rodzice,wychowawczyni,kumple... Każdy miał coś przeciwko temu,że nie miałem ochoty iść. Po pierwsze nigdy na takiej imprezie nie byłem,wódki też wtedy nie piłem,więc pewnie zaraz jakieś brechty by ze mnie odchodziły. Klasy nie lubiłem,poza trzema osobami. Ponadto kasę wolałem przeznaczyć na coś bardziej praktycznego - kupiłem sobie wreszcie telefon z kolorowym wyświetlaczem Moja dziewczyna podobnie się nie rwała,wydatki na taką imprezę też miałaby co najmniej takie jak koszt całej studniówki. I w ten sposób tego wieczoru siedziałem sobie przed komputerem,a później jeszcze przez kilka dni słuchałem "jak to było wspaniale" i "ale zamuliłeś".

W tym roku jednak na swoją studniówkę wyciągnęła mnie dziewczyna. Starałem się już od początku roku szkolnego Jej to wybić z głowy,ale uparciucha sobie nie dała No i szczerze powiem,że nie żałuję,bo bawiłem się naprawdę świetnie! Muzyka,chociaż weselna,doskonale nadawała się do tańca (tak tak,pierwszy raz od balu w gimnazjum tańczyłem na jakiejś imprezie). Nawet wódki się napiłem Poszła Finlandia czerwona 0,5l co prawda,ale 40% miała. Aż się zdziwiłem,że nic mi nie było,bo myślałem,że padnę po kilku kieliszkach. Ale zaraz wyszedłem na salę,tam poskakałem i wszystkie procenty uleciały.
Co najważniejsze chyba na takiej imprezie - towarzystwo,w którym obraca się moja dziewczyna,to porządni ludzie, więc nawet miło było posiedzieć i pogadać. Uwierzycie,że piłem z policjantem?

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Studniówka, hehe.
Właśnie wczoraj miałam to święto. Byłam na niej do 1 z minutami. I nie żałuję.
Bardzo lubię dyskoteki, więc potańczenie- w to mi graj. Z 3 chłopakami tam tańczyłam i w ogóle. A zabawa była na całego, pomijając drobne niesmaki(kilka osób w tym m.in. ja nie było w stanie wejść do toalety, gdyż sporo osób jarało).

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A sama byłaś czy z osoba towarzyszącą?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Poszła sama, bo dwóch musiałoby dostać kosza.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Poszłam sama na studniówkę,a Ci z którymi tańczyłam poszli z kimś.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie bałaś się, że przez to, że tańczyłaś z tymi chłopakami to oni rzucą swoje partnerki dla Ciebie? Może te dziewczyny były w porządku i sobie tego nie życzyły?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Marimo napisał(a):
Nie bałaś się, że przez to, że tańczyłaś z tymi chłopakami to oni rzucą swoje partnerki dla Ciebie? Może te dziewczyny były w porządku i sobie tego nie życzyły?
co Ty *mówisz*? wiń za to facetów to nie Bycza z dziewczynami szła tylko faceci i oni odpowiadaja za siebie i musza panować
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
lol

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
suka nie da pies nie wezmie

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zniszczyłaś 3 przyszłe małżeństwa, jak się z tym czujesz?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
No zasadniczo ma trzech chłopa, którzy rzucili swoje laski dla Byczej. Podsumowując wszyscy to dobre dzieci, oj dobre : )

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Prawdziwy Gangbang
guleczek Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 4.440
Posty: 7
Skąd: Piasek/Tychy/Katowice
Byczusia ale się Ciebie uczepili no.
A co to grzech jakiś tańczyć z kimś innym? Dziewczyny które zabraniają tego swoim facetom mają chyba nie równo pod kopułą... No ale to już chyba kwestia zaufania do drugiej połówki i jakiejś chorobliwej zazdrości...
Ja swoją studniówkę wspominam jako jedną z najfajniejszych imprez w życiu. Byłam tam z moim ówczesnym chłopakiem, a na sali spędziłam 12 godzin, od 18 do 6 rano. W 25 cm obcasach xD byłam jedną z organizatorek więc trochę czasu mi tam zeszło.
Ale było mega, kochana klasa, picie wszem i wobec bez stresu przed nauczycielami, taniec i świetna zabawa.
Do samochodu z sali mój ukochany już mnie niósł, do domu tak samo--> na drugi dzień nie byłam w stanie chodzić xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
guleczek napisał(a):
Byczusia ale się Ciebie uczepili no.
Chamstwo w Panstwie, i to coraz wieksze!

Jezeli idzie o mnie, nie poszedlem na swoja studniowke, gdyz nie bylem zbytnio zintegrowany z klasa i moja obenosc tam nie byla potrzebna.


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Poszedłem, żeby klasa i wychowawczyni dali mi spokój, zapowiedziałem, że będę bardzo krótko, a byłem *kurde* niesłychanie długo, wszystko przez wódkę. Zmyłem się tak, że nikt nie wiedział kiedy. No poszedłem sam, najeść się, skoro i tak nie płaciłem. W sumie nawet dobre żarcie.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
W zeszłym roku kolega miał o tyle nieprzyjemną sytuację, że na tydzień przed studniówką zerwała z nim dziewczyna. Nie chcąc, żeby zapłacone już miejsce się zmarnowało, spytał, czy nie zechciałabym mu towarzyszyć. Jako, że ja uczynna dziewczyna jestem, to poszłam. Bez żadnych fryzjerów, kosmetyczek ani zakupów. Wzięłam sukienkę matki w której ona była z dziesięć lat temu na zabawie sylwestrowej, torebkę i buty odgrzebałam z dna szafy. Wbrew pozorom wyglądałam całkiem nieźle. Zabawa była średnia, ze względu na to, że poza moim kolegą nie znałam nikogo więcej z tej imprezy. No, ale trochę popiłam, potańczyłam, pojadłam i ogólnie bardzo przyjemnie wspominam ten wieczór.

W tym roku nadszedł czas na moją studniówkę. No i tu już było szaleństwo. Nie jestem w żaden sposób związana emocjonalnie z moją klasą, ale jestem bardzo związana z moim chłopakiem i bardzo chciałam żeby zobaczył mnie w pięknej sukience, ze świetną fryzurą. A zresztą, uważałam, że to bardzo romantyczne i takie tam. Sama impreza jednak była wielką porażką z powodu kiepskiej organizacji, więc zwinęliśmy się około 1:30, dłużej nie dało rady wysiedzieć. No, ale wyglądałam pięknie, tylko o to mi chodziło, więc jestem zadowolona.

Uważam, że na studniówkę wypada iść, żeby samemu wyrobić sobie zdanie co do takiej zabawy. Jest to jedyna taka sytuacja w życiu. Jedyna, bo pójście jako osoba towarzysząca na czyjąś studniówkę to zupełnie co innego. Swoje sto dni przed maturą ma się tylko raz, w razie ponownego pisania matury studniówki w końcu już nie ma ;p.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Uh kiedy to było... Osobiście lubię takie imprezy, miła odmiana od zwykłych klubów, do których można iść na co dzień. Pomijając fakt, że nie miałam za bardzo z kim iść jednak nawet przez myśl mi nie przeszło by zrezygnować. Co prawda, omal studniówka się nie odbyła bo zaczęło się kombinowanie jak z półmetkiem (który w końcu się nie odbył), chcieli jak najwięcej zaoszczędzić co potem odegrało się to na nas. Oczywiście inna klasa w połowie się wyłamała i koszty wzrosły ale jakimś cudem wszystko się ułożyło. Ogólnie było średnio ale nie tak, abym żałowała wydanych pieniędzy. Makijażystka naładowała mi tyle tony tapety, że potem z godzinę musiałam ją zmywać. Co do imprezy to wzięłam na nią kolegę, który wiedziałam, że nie schleje się jak świnia i nie zrobi mi obciachu. Koleżance się chyba spodobał bo co chwila chciała z nim tańczyć. Jedzenie było takie sobie. Jakiś średnio ciepły rosół z uszkami i coś tam jeszcze ale na dzień dzisiejszy nie pamiętam. Chcieliśmy DJa ale nauczyciele się nie zgodzili. Sala miała być po taniości przez co nie było mowy o poprawinach na drugi dzień. Gościu, który kręcił *zepsuł* całkowicie płytę. Pomijając fakt, że jest tylko jedna i większość jakieś zabawy czy przemówienia zajmują, kręcił tylko i te same osoby a nawet zniknął na jakiś czas i pojechał na inną imprezę. Płytę dostałam na zakończenie roku, bez żadnej okładki, gdyby nie to, że niektórzy widzieli ją wcześniej, "początek" a raczej u mnie zakończenie, było dodane od tak sobie, w pierwszej wersji nie byłoby w ogóle przerobione, pomijając fakt, że koniec było z dupy było.. Trzeba było jednak więcej zapłacić a otrzymać potem wszystko w porządku. Przynajmniej tyle, że alkohol można było postawić na stoliku i nie bać się, że ktoś go weźmie. A było tak, jak poszłam jako osoba towarzysząca - alkohol trzeba było przemycić bo przy wejściu sprawdzali wszystko a potem chodzili i kontrolowali stoliki. Nie podobało mi się też to, że zrobiono rezerwacje na stoliki według widzimisię "organizatorów" z klasy przy czym one zajęły sobie stolik znacznie lepszy a resztę nawet nie zapytano się, kto chce z kimś usiąść. No i oczywiście przychodzisz i masz podpisane miejsce karteczką Oo

Zabawy były spoko, akurat klasowi błaźni spisali się na medal. I śmiesznie było widzieć pijanego wychowawce pląsującego na parkiecie xD
Nie powiem, że żałuję bo mimo wszytko było spoko ale odbiło się na nas cięcie po kosztach. Najbardziej nie mogę przeboleć filmu ze studniówki, który tak jest *nieciekawy*, że aż szkoda go oglądać.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
W tym roku po raz trzeci w swoim życiu wybrałam się na studniówkę, tym razem była to zabawa mojego chłopaka. Muszę przyznać, że była to najlepsza studniówka ze wszystkich. Świetna organizacja, przepyszne jedzenie, bardzo fajni ludzie i naprawdę dobre nastawienie nauczycieli, którzy zachowywali się bardzo swobodne i na luzie siedzieli z klasami przy stolikach śmiejąc się z tego, jak niektórzy są pijani i podając różne propozycje drinków.

Przez trzy lata z rzędu chodziłam na studniówki, w sumie będzie mi teraz tego brakować. Nie za bardo rozumiem, jak można nie chcieć pójść na taką zabawę chociaż raz, dla wyrobienia sobie opinii.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Studniówka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook