Forum Dragon Ball Nao

» DBK.RPG_2 Gra onlinne.

Strony: 1, 2  
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
Witam, bardzo chcialem polecic ta gre
www.kufel.risp.pl
Jest to switna gra RPG w klimacie DB

Jesli ktos gra to niech napisze o swoich wrazeniach

Mi sie osobiscie bardzo podoba ale stanalem w miesjcu I moge tylko trenowac na G2.

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jak już pisałem, gram w tą gre bardzo chętnie. Ma klimat, tylko czasem troche nudzi "ulecz" "trenuj" "ulecz" "trenuj" "ulecz" "trenuj" ....

Nick mój to Szpaner, PL ponad 100 miliardów, gildia 7th Assault Battalion.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
jak bedziesz miał z 50 miliardów PL to ci sie znudzi chyba ze baaaardzo kochasz te gre

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja juz mam Pl: 195682621199, wszystkie itemy i pozabijałem wszystkie NPC i jakoś mi się nie nudzi NICK: Gohatten GUILD: Elects of Hell

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Pax: 20.01.2006, 10:50
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
bo lubisz mi sie na 50 miliardów znudzilo

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Giera średnia ale na razie [ ort! ] pykam, bo czekam az się uporają z bazą danych w DB online RPG, która jest 3x lepsza niz ten kufel

http://www.dbo.kreart.com.pl/#
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Niezbyt często w to gram, ale wczoraj mi się bardziej spodobała .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Brolli: 05.02.2011, 14:44
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
to jest spoko tyle ze trzeba miec czas, ech szkoda ze nie stworzą jakiegos prawdziwego RPG o DB (np taki jak Morrowind) ah jak ja uwielbiam RPG

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Nom zgodze się z Vassonem a co do gierki to wole dbo.kreart.com ale ta jest też nawet spoko.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
a kiedy przywroca tą waszą gre od użytku?? Bo tam pisze 2-3 tyg a ja nie wiem ile juz to trwa jak zacznie dzialac to na bank wejde zeby obczaic.... a czym się wyróznia ta gra, wczym jest lepsza od DBK_RPG ??

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
a kiedy przywroca tą waszą gre od użytku?? Bo tam pisze 2-3 tyg a ja nie wiem ile juz to trwa Very Happy jak zacznie dzialac to na bank wejde zeby obczaic.... a czym się wyróznia ta gra, wczym jest lepsza od DBK_RPG ??
Juz naprawiają jakieś półtora tygodnia. Ta gra jest lepsza bo ma więcej wszystkiego, fajnie się trenuje postać, uczy się nowych technik walk, mozesz trenować z kilkoma przeciwnikami naraz itd.itp.
atomek1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.644
Posty: 19
Skąd: podlasie grajewo
a jeśli chodzi o wrażenia to jest extra,a moja najlepsza rasa to demon bo zjada i dostaje Hp,mam juz max PL:29411

Czemu nie istnieje naprawde dragon ball???
(\_/)
(O.o)
(> <) <------ To jest kroliczek...wklej go do swojej sygnaturki aby pomoc mu zapanowac nad swiatem!!!!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Gierka bardzo dobra, jednakże troszkę mało tu NPC, przedmiotów i miejsc. I jeszcze coś, mogliby zrobić od czasu do czasu Tenkaichi Budokai dla gildii. Każda gildia by wystawił jednego i naparzanka Zwcyięksa gildia otrzymałaby status najlepszej ż do kolejnego turnieju. To by dodało grze uroku...
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
jak bedziesz miał z 50 miliardów PL to ci sie znudzi chyba ze baaaardzo kochasz te gre
No to ja chyba ją kocham mam już 40 bilionów PL.w ogóle [ ort! ] nie mogę się od niej oderwać, szybciej znudzilo mi sie te forum niz ta gra.

troszkę mało tu NPC, przedmiotów i miejsc
No co prawda to prawda więcej NPC ,by się przydało i w ogóle [ ort! ] wszystkiego,ale i tak jest fajna.

Ostatnio zacząłem grać w podobną grę http://www.dbrules.mysteria.info/ tylko niestety na razie [ ort! ] jest to wersja beta ma dużo bugów, ale zapowiada się fajnie
Songoku ssj4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Songoku ssj4
Wiek: 32
Dni na forum: 6.541
Posty: 31
Skąd: Planeta Vegeta
ta gra jest bardzo fajna kiedyś w nią grałem ale jakiś koleś bez powodu dał mi bana
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
głupia gra już mi sie nei podoba

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Vegeta_ssj2: 16.10.2006, 16:33
Goku Ssj3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku Ssj3
Dni na forum: 6.541
Posty: 23
Son Goku ja wiem czemu ci dał bana ten koleś bo ci dawali namiary na postacie ale super ta gra jest tylko szkoda że poziom jest tylko do ssj3 a chciałbym żeby był do ssj4
vegetassj4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 6.543
Posty: 2
Skąd: -------
ja bardzo lubie te gre i mi jeszcze sie nie znudziła uwazam ze ta gra jest super
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DBK.RPG_2 Gra onlinne.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook