Forum Dragon Ball Nao

» Ema

Strony:   1, 2, 3, 4  
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wiadomo, że mną

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gonardino jak zwykle pieprzy.

Zgodzę się z Tobą, że społeczeństwo jest głupie, a może nie tyle głupie, co do tego dąży, a przynajmniej jej większość. Nie rozumiem tylko jak można nie lubić ludzi. Owszem duża część ludzkości to krwiopijcze samoluby, ale są także Ci, dla których warto żyć. Nie będę jednak w to wnikać bo to Twoja osobista sprawa.

Jakieś ulubione zespoły? Lubisz kino? Jak tak, to jakieś filmy? Jakie gatunki? Może masz mi coś ciekawego do polecenia?

I generalnie przychylam się do wypowiedzi Bartka(Focus'a), który doskonale wyraził to co ja powiedziałbym, gdy jeszcze pełniłem funkcję strażnika teksasu.

Życzę miłego pobytu na forum.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Można, czemu by nie.
Ja np. mam podobnie, tyle że w odniesieniu do Polaków. Kocham ich, ale ich nie lubię.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Witaj. O ile jesteś ładna, to jesteś fajna.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Joe nie *gadaj* ;p Ja np. Ciebie lubię, nie wiem co Ty o mnie sądzisz. Po to człowiek ma uczucia, by odczuwać sympatię i antypatię, a nie tylko te drugie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie powiedziałem, że nie lubię ciebie. Nawet jakbym ciebie nie lubił, to by to stanowiło odrębną sprawę. Np. gdybym cię nie lubił, to bym nie lubił z jakiegoś konkretnego powodu. Np. takiego, że nie lubisz rudych lasek, masz pieprzyk albo nie pijesz wódki.
Miałem na myśli to, że Polacy mają pewien narodowy charakter: zadziorny, trochę zawzięty itd. Jest jednak szereg negatywnych zachowań i wzorców, również wypracowywanych przez stulecia, które zwyczajcie *denerwują* i sprawiają, że mamy tak, jak mamy. Polacy np. mają za dobre serce i zbyt często angażują się w walkę o wolność naszą i waszą z naciskiem na waszą, mają tendencję do robienia sobie bałaganu i co najgorsze, strasznie lubią lansować się przy innych tym, jacy to są lepsi niż reszta poloczków, która zmywa naczynia po hindusach. A jak przyjdzie Niemiec, to już w ogóle trawa w ogródku na żel, a jak pochwali to orgazm. Dlatego mamy jak mamy i ciężko mi się do tych cech przekonać. Moim marzeniem jest to dziadostwo wykorzenić.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A ja nie lubię ludzi jako takich. Są zbyt podobni do mnie żeby mnie zainteresować, i zbyt różni żeby ich zrozumieć.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Cześć.

Jonga napisał(a):
Gardzę "dziećmi Japonii", które na każdym kroku krzyczą "kawaiiiiiiii" i wyglądają, jak idioci.
Długo nie zabawisz.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Ale przecież nie mówię, że wszystkich ostro nienawidzę, po prostu często *irytuje* mnie zachowanie większości ludzi, ignorancja, czy po prostu głupota i brak chęci na zmiany, trzymanie się swojej określonej opinii nie zauważając, że jest bezsensowna. A "polaczkowanie", jak już ktoś wyżej napisał, to w ogóle większy temat.
Każdy chyba ma kogoś z kim się trzyma i dla kogo żyje, bo inaczej egzystencja nie miałaby żadnego sensu.

Jakieś ulubione zespoły?
Wszelkie projekty Conora Obersta (Bright Eyes w szczególności), Brand New, Cursive, Caspian, Tides from Nebula, God is an Astronaut, Thursday, Thrice, Daitro, There Will Be Fireworks, Converge, Jesu, Envy, Te', Fugazi, Touche Amore, United Nations... W sumie sporo tego.

Lubisz kino? Jak tak, to jakieś filmy? Jakie gatunki? Może masz mi coś ciekawego do polecenia?
Przez jakiś czas interesowałam się alterkinem, ale ostatnio jakoś nie mam czasu, lubię dla odmóżdżenia kino Tarantino, na ogół mój gust filmowy nie wyróżnia się niczym wielkim, bo kocham takie filmy jak Mechaniczna pomarańcza, Dwunastu gniewnych ludzi, Siedem, Fight Club, Przekręt, ale strasznie lubię filmy utrzymane w klimacie filmu dokumentalnego, które niedokładnie nim są, mówiące bardziej o problemach, z ładnymi zdjęciami etc. jak Babel czy Syriana. Albo jakieś nieco *dziwne* jak 21 gram, Donnie Darko, Memento, Być jak John Malkovich.

Cyceron napisał(a):
Długo nie zabawisz.
Smuteczek bardzo. Czemu tak uważasz?

picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Dostaniesz bana, albo przegoni Ciebie elita weaboo. Chyba, że uwiedziesz administratora.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Za co dostanę bana?

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Olej go, po prostu lubi się popisywać przed nowymi koleżankami.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Jak żyję to jeszcze żadnego weaboo nie udało mi się tu zauważyć.

przypominasz mi troche Drakan z tym piepszeniem 'tępić idiotyzm' itp ale niech będzie
Zobaczyłabyś i posłuchała Grzesia ode mnie z grupy to też byś tępiła Dodam, że Wazon (ten pierwszy) oraz Gonar to przy nim ekstra filozofowie i szanowani mędrcy.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Posłuchałabyś niektórych ludzi na moim roku(taka fajna dwójka jest) to byś sobie w głowę strzeliła. Ewentualnie wylądowała w psychiatryku ^.^

Drakan napisał(a):
Jak żyję to jeszcze żadnego weaboo nie udało mi się tu zauważyć.
Mi się wydaje, że na roku mam taką jedną(ewentualnie ma nierówno pod sufitem). Jedyne to u niej normalne to brak visual kei'u ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jakbym wam przedstawił Trzybita, to byścię obsrali na miętowo, a Gonarowi z wrażenia królowa Elżbieta dałaby Order Podwiązki i honoris causa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Mi się wydaje, że Jonga jest buntownikiem Łibo (ich stylu) aczkolwiek świadomie/nieświadomie utożsamia się z nimi. Z drugiej strony nie rozumiem czemu oceniacie/wnioskujecie z jej postów ?! Nie ma sensu krytykować (nawet jeśli świadomie tego nie robicie) tylko zaakceptować jej podejście do tematu Łibo i ogólnie. Sami dojrzali.... na tym forum. I jak na ironie losu to jest forum szerzące Łibo.
Ps. Dzięki Al za oddanie zasłużonych honorów oraz Drakan. Chociaż myślę, że sobie kpiecie ;p Kończę ten post słowami piosenki Grupy Operacyjnej "Bądź sobą" http://www.youtube.com/watch?v=GRvW2urHsQ4
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Jakim cudem mogłabym się z nimi w jakikolwiek sposób utożsamiać? Średnio podążam za twoim tokiem rozumowania. Najpierw sam wysnuwasz teorie, a później mówisz, że nie powinno się mnie oceniać na podstawie moich postów. W internecie to raczej za pomocą czegoś innego niż postów nie wywnioskujesz za dużo na czyjś temat.
Chyba, że udajesz głupiego.

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jonga napisał(a):
Jakim cudem mogłabym się z nimi w jakikolwiek sposób utożsamiać? Średnio podążam za twoim tokiem rozumowania. Najpierw sam wysnuwasz teorie, a później mówisz, że nie powinno się mnie oceniać na podstawie moich postów. W internecie to raczej za pomocą czegoś innego niż postów nie wywnioskujesz za dużo na czyjś temat.
Chyba, że udajesz głupiego.
Po co twierdzisz "nie lubię ludzi którzy na wszystko (prawie) rzeczą kawaii" ?! Masz jakiś kompleks... Jeśli tego nie lubisz to uciekaj albo nie uczestnicz w życiu na forum które pasjonuje się takimi słowami jak Kawaii. Hmm inaczej może ci to powiem. Lubisz Libo anime i mangę ale jesteś złośnica bo masz takich ludzi za debili. To co. Wyznaczasz "prawidłowe" zachowania dla tych osób ?! Lubię anime (bajeczki jak rzecze mój Ojciec) więc nie muszę robić ze siebie sztywniaka. Takiego dojrzałego człowieka.
Ps. Myślę, że tego nie zrozumiesz, ale cóż... bądź sobą. Najlepiej to powiedz za co lubisz anime mangę i Libo ? Bo tu będąc oznacza, że to lubisz. Czyli osób mówiących Kawaii.
Ps. Mój poprzedni post jest/był napisany na zasadzie. Obrony twoich sposterzeń.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zapomnialem zapytac - Jak masz na imie i skad wzielas pomysl na nick?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
A czemu mam tak nie twierdzić? Nie lubię ludzi, którzy zbyt przesadnie biorą do siebie anime, żyją tym i piszczą o tym na każdym kroku. Mówią, że kochają Japonię nie znając historii tego kraju, ani nie wiedząc za dużo o kulturze.
Nie mam żadnego kompleksu, po prostu ich nie lubię.
To, że nie jestem dzieckiem Japonii to znaczy, że nie mogę przebywać na tym forum? Całkiem zabawnie.
Ja ci nie narzucam żadnych zachowań, rób co chcesz, jak chcesz, bądź sztywniakiem albo krzycz na każdym kroku, jakie to wszystko związane z Japonią jest kawaii, ale nie obraź się kiedy powiem to, co myślę na twój temat. Znam sporo ludzi ponad dwadzieścia pięć lat, którzy lubią anime i niekoniecznie są sztywni, ale wystarczająco dojrzali.

Ad PS - Ach, czyli będąc na forum emo muszę być emo? Zresztą już pisałam, że lubiłam anime, nie ma to dla mnie żadnej większej funkcji niż po prostu rozrywkowej.
Ad PS2 - Co?

[ Dodano: 29.02.2012, 20:44 (po 39 sekundach) ]
Karolina. Nick jest dłuższym przekształceniem nazwiska.

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Ema
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook