Forum Dragon Ball Nao

» Jaki telefon wybrać?

Strony: 1, 2  
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja tam niedługo sprawię sobie SE Xperia Neo V ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Nie wiem jak ty Amcia ,ale chcesz miec klawiature qwuerty ?? bo ja na twoim miejscu bral bym Se xperia mini ,bo to jest bardzo dobry telefonik
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Z tych wszystkich to albo SE Xperia Neo V albo HTC Wildfire. Zależy do czego chciałabyś używać telefonu. Żaden z tych telefonów nie ma wysuwanej klawy QWERTY prócz Mini Pro. Z kolei pod względem funkcjonalności z nich wszystkich jest najlepsza Neo V. O Arc S nawet nie wspominam, bo to pewnie daleko poza Twoją kieszeń. Jeżeli mam polecić Ci coś dotykowego, to wybierz Neo V. Mam dużą styczność z nim i mogę śmiało powiedzieć, że jest bardzo użyteczny a w dodatku solidnie wykonany.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Nie mam pojęcia, który się opłaca, ale od kiedy kobiety wybierają telefony ze względu na funkcjonalność?
Bierze się ten najładniejszy, a przoduje SE mini pro ze względu na tą wysuwaną klawiaturę;p
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Katz napisał(a):
Ja tam niedługo sprawię sobie SE Xperia Neo V ; p
Polecam, nie zawodzi mnie zbytnio. Czasem tylko, ale to bardzo rzadko, lapie zamule.

Ciamcia, wez Arc S i mozemy sie wymienic.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
plus gsm to złodziejstwo podobnie jak orendz. Plej to naciągacze i oszuści (mam w pleju ;p) a teraz. Mix nie mix jeden grzyb. Na kij wam smartfony. Wam winno starczyć cudeńko Ojca Rydzyka w szczególności dla tej dewotki. Ameli, która pewnie jest wierną radiu słuchaczką. Na stos z herezją ;p
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Dziękuje wszytskim za pomoc, mam jeszcze jedno pytanie, ile w waszych samrtfonach trzyma bateria ?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zależy od modelu i ogniw baterii. Standardowo trzymają od 1 do 4-5 dni. Wszystko rozbija się o sposób użytkowania. HTC mają słabą baterie. SE Neo V potrafi trzymać do 4-5 dni. I tak nic nie przebiję mojej Nokii E52 - 10 dni xD

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
neo v 2 dni przy zajezdzaniu baterii

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Czuję się dyskryminowany, bo prawdopodobnie nie mam smartfona. Choć nie wiem co to jest.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
przydatna zabawka

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
No właśnie... zabawka. Jak ktoś nie ma pomysłu na co pieniądze wydawać, to czemu nie?

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
ta, z deczka bo ja pytałam o nie smartfony i jak mi facet pokazał modele to się przezegnałam, niedługo będa same smartfony wiec sie Fran załapiesz ...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dotarło do mnie, że nie ucieknę przed XXI wiekiem i muszę sobie kupić nowy telefon. Naturalnie z niskiej połki cenowej.
Póki co porównałem sobie 4 modele na takiej stronie, gdzie można porównywać telefony. Ale tam niektórych danych brakuje, a 80% tych co jest nic mi nie mówią i nie wiem czy mają znaczenie dla zwykłego użytkownika takiego jak ja, czy tylko dla jakichś geeków.

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/8253/7457/7951/8557/
Te 4 modele to Nokia Lumia 630, Archos Titanum 50, Motorola Moto E i Huawei Ascend Y530. Z tej strony wynika, że faworytem są na razie Archos i Huawei, a Motorola to jakiś totalny kaszan. Z drugiej strony nie wiem jednak, czy wyniku nie wypaczyły setki parametrów oznaczanych jakimiś skrótami literowymi, których nigdy nie widziałem, a które wcale a wcale nie będą miały potem znaczenia.

Interesuje mnie to, żebym mógł połączyć się z internetem za pomocą Wi-Fi, czyli tego czegoś dzięki czemu mogę się podłączyć do swojego domowego routera i mieć w telefonie internet za darmo. Ponadto chcę mieć w miarę dobrą rozdzielczość, żeby sobie obejrzeć jakiś filmik przed spaniem i widzieć głowę i ręce postaci a nie jakąś pikselozę. Skoro mam oglądać filmy to niech będzie miał trochę wbudowanej pamięci, żebym sobie mógł zmagazynować ze 3 filmy. Aparat i kamerę pewnie teraz ma każdy. W sumie to mnie to nie rajcuje, ale niech chociaż nie będzie tragiczny, bo w starym telefonie zrobiłem czasem zdjęcie tęczy albo helikoptera, więc niech będą jako tako dobre. Bardzo za to interesuje mnie to, żeby telefon przewidywał opcję zmiany serwera DNS na jakiś niegooglowski i nieamerykański, ponieważ nie mam ochoty mieć czegokolwiek wspólnego z naszymi odwiecznymi sojusznikami. Chciałbym też, abym mogł, tak jak mój kolega Maciek, zainstalować sobie jakieś orpogramowanie do filmików, dzięki ktoremu nie będę oglądał filmów z YT na YT tylko na jakimś zewnętrznym playerze. Nie wiem jak to się nazywalo. Dobrze by było, gdyby telefon miał opcję dołożenia mu jakiejś pamięci microsd czy jakiejś takiej, byle tylko była to w miarę tania technologia. Chciałbym też mieć taką możliwość, żeby sobie jakąś piosenkę ustawić na dzwonek dla danej osoby. Na moim starym telefonie tak nie wolno.

Naturalnie jeśli znacie jakiś inne modele, to możecie je pokazać.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Osobiście brałbym Nokię, ale mnie nie interesuje w telefonie nic poza aparatem i szybkością działania.

Z tego co napisałeś, najlepszy dla ciebie będzie Archos - dobra bateria, co jest ważne dla takiego menela jak ty, co zapomina ładować telefon. Duży wyświetlacz, no i z twojego opisu wymagań ukrywalności to oczywisty wybór, bo Android.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ojciec ma Xperię T3, ale z różnych przyczyn chce coś nowszego, przy czym też Sony. Jest tyle tych literek, że ciężko się połapać - orientuje się kto, który byłby najlepszy jako "następca"?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zależy od budżetu. Najbliżej gabarytowo jest XA2.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Endziku, dużo się u mnie pozmieniało. Archos sprawował się dobrze, ale rozbiłem mu szybkę i potem zaczął się wieszać. Pozostałem na niskiej półce cenowej, ale przeszedłem na Moto G5. Jestem zadowolony, chociaż są dni, że mi baterię tak żre, że ojej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Dobry wybór, ale osobiście wziąłbym G5 Plus.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Jaki telefon wybrać?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook