Forum Dragon Ball Nao

» Kobieta czy mężczyzna - po czy poznasz płeć artysty?

Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Muzycy japońscy bardzo często bawią się w przebieranki, robią make up, przybierają pozy niezwiązane z ich oryginalną płcią. Jakie macie sposoby na rozróżnienie kto jest naprawdę kobietą a kto mężczyzną zgrywającym słodką lolitkę? Kogo uważacie za mistrza/nię w scenicznej "zmianie płci" i do kogo mieliście największe wątpliwości w określeniu jego płci? Jak w ogóle reagujecie na to zjawisko, bawi was, mierzi czy jest wam obojętne? Zapraszam do dyskusji.
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.341
Posty: 72
Zazwyczaj ich rozrózniam. CZasami mam problemy, jesli maja sukienki, ale jak przyjżę sie twarzy to wiem, czy jest to facet. Lubie ten styl. Jest to czasami dziwaczne, ale jest to taki no... artyzm? Lubie po prostu na to patrzec i nie smieszy mnie to. No ok. Fakt, jak zobaczyłam pierwszy raz na zywo to przez pare minut smiałam sie w duchu, ale po krótkim czasie jak poznałam sie na zachowaniu muzyków wyglad nie miał znaczenia tylko był fajnym, ciekawym dodatkiem

Misuzu
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Zazdroszczę "oka", bo ja czasem patrząc na twarz nie mam pewności.Ja zwracam uwagę na ręce, bo dłonie mężczyzny zazwyczaj różnią się od kobiecych, choć to nie reguła. Chyba najlepszy sposób to szukanie u danej osoby jabłka Adama, ale czasem jak muzycy ubiorą się po sama szyję nie jest to takie łatwe.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kobieta czy mężczyzna - po czy poznasz płeć artysty?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook