Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Legendarny SSJ

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy istnieje poziom LSSJ?

Czy istnieje poziom LSSJ?
Tak 73,03% 65 73,03%
Nie 26,97% 24 26,97%
Wszystkich głosów: 89
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.678
Posty: 87
Hmmmmmmmmmm. Już się pogóbiłem. Powiem tak. Przydało by się trochę wiecej dowodów i faktów.


Legendary Super Saiyan (Non-Canon)
Broly, the Legendary Super Saiyan
Enlarge
Broly, the Legendary Super Saiyan

In Dragon Ball Z movie 8, the audience is introduced to Broly, the Legendary Super Saiyan. Broly's transformations are similar, but unique to the other saiyans of DBZ which put him in a class of his own.
"I will teach you the meaning of pain!" - Broly, the Legendary Super Saiyan
Enlarge
"I will teach you the meaning of pain!" - Broly, the Legendary Super Saiyan

In Movie 8, the Giji Super Saiyan-like form that Broly takes during his first fight against Goku is actually his Super Saiyan form. The bluish hair in daylight is caused by the device his father attached to him on his forehead in order to control, calm and tame Broly to a certain extent. When activated, it automatically restricts Broly from surpassing this form. In this form his muscles swell slightly from his previously unspectacular body. However, when Broly and Goku come face to face for the second time in the movie, Broly's anger becomes too strong for the device on his forehead to control him, and shatters, allowing Broly to ascend to Legendary Super Saiyan.

Beyond his initial transformation, he has a final form which is very similar to an Ultra Super Saiyan, but with several notable differences. His size, muscle mass, and strength are far beyond that of Ultra Super Saiyan, to the point of being ridiculous. He speaks more in this form, rather than being quiet like in his base form. In Movie 8 his hair is gold, but with a strong lime-green tinge. In Movie 10, however, the strong lime-green tinge in his hair is gone. His aura is lime-green, while his ki is neon green. Additionally, he has no irises or pupils in his eyes. This maniacal form is what was known to the Saiyans as Legendary Super Saiyan. In this form Broly's muscle mass increases greatly, but he does not suffer any loss of speed. This form is actually closer to Super Saiyan 2, but it is not that either, because of the muscles. His seemingly invincibleness stems from his power, not his muscles. His transformation to this form involves unleashing his power in an explosive bubble-shaped blast of energy.

Since he is not canon, his power is never stated. Some fans believe he is a super powered mutant Super Saiyan equal to Super Saiyan 3, in strength and power only. To FUNimation it seems he is the Super Saiyan among Super Saiyans, making his transfomation superior to them all. If nothing else, it is at least superior to Super Saiyan, and both of the Ultimate Super Saiyan forms.

Achieved By:

* Broly

I nieposiadał mocy SSJ3. Bez przesady.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
eee jakie USSJ2?? Takiego poziomu przecież nie ma - widac, ze nie znasz dokladnie poziomow... sa 4 stadia zwyklego SSJ. i sa 2 stadoa USSJ

http://img37.imageshack.us/img37/2516/ussjha ... son6xj.jpg - to sa dwa stadia USSJ. widac roznice? jasne, ze tak. to teraz porownajcie sobie te muly z brollym... brolly ma 2 razy wieksze od USSJ2. tak, wiec chyba jednak USSJ3 istnieje...
pitut
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.742
Posty: 3
Kiedy fani nauczą się wreszcie że wszystko co nie jest podpisane przez Akire Toriamę ( a i tu są wyjądki patrz. dbgt ) jest lipą wymysloną przez fanów. Nie łudźcie się, DBAF nie będzie ! A nawet jak wyjdzie to nie będzie miało nic wspulnego z klimatem prawdziwego DB.

A co do aury. Aura to jest KI, tłumiona i wyżucona nagle z oragnizmu objawia się jako poświata wokół wojownika. Aż mnie skręca jak widze takie info "biała aura używana przez wszystkich do szybszego latania" - biała aura to ki uwolniona przez wojownika prze locie.
Ziolona aura nie oznacza nowego poziomu tylko rodzaj Ki uwalnianej przez Broliego.
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.678
Posty: 87
NO. To wszystko wyjaśnia. Wracam do teori że Broly zamienił się w USSJ.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
dobra dobra cwaniaku. to dlaczego np. podczas zamiany vegety w ssj, on nie ma niebieskiej aury jaka ma na normalu? bo ssj maja wlasne aury... ssj jest zolta, full power ssj jest blado zolta. ssj2 ciemno zolta z wyladowaniami. za to byc moze poziom brolly'ego ma zielona aure. proste.
zreszta nie ma roznicy jaka jest aura, ale trzeba spojrzec na roznice sil... u brollego cos te zwykle ussj jest za silne...

ssj4dawid - w ogole nie wierzysz w to co piszesz, trzeba trzymac zdania
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.678
Posty: 87
Po pierwsze to ty sam też zmieniłeś zdanie Także się nieczepiaj. Hhhhhhhmmmmmmm, już sam nie wiem co myśleć. Ale pragne zauważyć że Broly ma zmienną aurę. Wygląda tak samo tylko że zamiast zielonej w DBZM8
to ma żułtą w DBZM10.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.682
Posty: 186
Skąd: West City
chyba nigdy niedojdziemy parwdy inni wieza ze jest inni ze nie a z tym movie10 mysle ze brolly niemusial przemieniac sie na gotena i trunksa i gohana w LSSJ osobiscie wieze ze w istnieje LSSJ

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.892
Posty: 407
Wiecie- takie "czepianie" się koloru aury Broliiego nei ma sensu. Według mnie było to u niego normalne, gdyż jego siła po prostu była "inna", i przez to kolor aury szalał. Autorów kinówki chyba ponosiła czasami wyobraźnia, lub po prostu miało to ukazać, że gdy jest na prawde zły- kolor aury się zmienia...
Przecież jeżeli już tak się mamy czepiać tych kolorów, to co to za legendarny Saiyan z fioletowymi włosami, które też czasai robiły się czarne ??

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
bo mi sie cos popieprzylo i napisalem cos czego pozniej sam nie zrozumialem:D o aure nie ma sie co czepiac. faktycznie w dbz movie 10 brolly ma zwykla aure ssj. ale czy to robi roznice w sile? raczej nie... ciagle zamiata przeciwnikiami...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 25.04.2008, 23:32
budyń Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
budyń
Wiek: 33
Dni na forum: 6.677
Posty: 7
Skąd: Demon
Broli od początku był legendarny poieważ posiadał niewyobrażalną siłe a zmiany na ssj i ussj tylko ją potęgowały
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.737
Posty: 43
Skąd: Poznań
Zgodnie z tym co pan Toriyama napisal w swojej encyklopedii to Brolli osiągnąl poziem Ultimate Super Saiyan Stage 3 nie 2. po prostu [ ort! ] pozimy USSJ nie zaczynają sie od 1 tylko od 2.

Obraz
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.678
Posty: 87
Skąd masz "encyklopedie akiry" Dał byś linka. Może być na pw.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ulala. jest zwykly poziom SSJ, nastepnie jest SSJ (2 forma), czyli USSJ, a nastepnie SSJ (3 forma), czyli USSJ2. a po tym full power ssj. ale brolly te wszystkie poziomy przewyzszal. akira tutaj nie ma nic do gadania, bo to nie on tworzyl kinowki
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.737
Posty: 43
Skąd: Poznań
ssj4dawid encyklopedię sprowadzilem z Francjii. A co do poziomów to s: SSJ1 - USSJ2 - USSJ3 - SSJ2 - SSJ3 - SSJ4
eMate zgadza sięAkira ich nie tworzyl ale przecież towarzyszyl przy ich powstawaniu - zresztąskoro tak napisal to ja nie podważam jego slów w końcu to mistrz chyba wie co pisze

Obraz
Aulerius Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.651
Posty: 7
Ussj 2 to wytwor wyobrazni Fanow
a co do Brollyego to to Lssj w filmie kinowym jak Vegita Goku i Gohan byli na Planecie Vegita Brolly sie wlascie zmienil
a vegita na kolanach Rozpaczal ze Brolly to Legendarny ssj
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.672
Posty: 227
Skąd: Z piekła
eMate napisał(a):
ulala. jest zwykly poziom SSJ, nastepnie jest SSJ (2 forma), czyli USSJ, a nastepnie SSJ (3 forma), czyli USSJ2. a po tym full power ssj. ale brolly te wszystkie poziomy przewyzszal. akira tutaj nie ma nic do gadania, bo to nie on tworzyl kinowki
Lol ten tekst rządzi. Odpowiedz mi kto dal podstawe do kinowek. Kogo uważa się za twórce DB? Kto byl obecny przy produkcji filmow? No i jakby niewiedziałeś to na pewno [ ort! ] Akira musiął dać zgode, żeby powstaly filmy kinowe? Co do Broliego to byl USSJ3 mi się wydaje, nie przewyższał go bardzo. Może to był gniew? Raczej tak uważam. na pewno [ ort! ] zara mnie ktoś zbeszta za moje zdanie.

Pozdro
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.678
Posty: 87
Aulerius napisał(a):
a vegita na kolanach Rozpaczal ze Brolly to Legendarny ssj
Mówi to w sensie tym, że Broly to ten, co rodzi się raz na 1000 lat
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Lol ten tekst rządzi. Odpowiedz mi kto dal podstawe do kinowek. Kogo uważa się za twórce DB? Kto byl obecny przy produkcji filmow? No i jakby niewiedziałeś to na pewno [ ort! ] Akira musiął dać zgode, żeby powstaly filmy kinowe? Co do Broliego to byl USSJ3 mi się wydaje, nie przewyższał go bardzo. Może to był gniew? Raczej tak uważam. na pewno [ ort! ] zara mnie ktoś zbeszta za moje zdanie.

to nie on tworzyl kinowki lolu ;] w zadnym scenariuszu do kinowki akira nie mial nic do gadania ziomus.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.672
Posty: 227
Skąd: Z piekła
eMate napisał(a):
Lol ten tekst rządzi. Odpowiedz mi kto dal podstawe do kinowek. Kogo uważa się za twórce DB? Kto byl obecny przy produkcji filmow? No i jakby niewiedziałeś to na pewno [ ort! ] Akira musiął dać zgode, żeby powstaly filmy kinowe? Co do Broliego to byl USSJ3 mi się wydaje, nie przewyższał go bardzo. Może to był gniew? Raczej tak uważam. na pewno [ ort! ] zara mnie ktoś zbeszta za moje zdanie.

to nie on tworzyl kinowki lolu ;] w zadnym scenariuszu do kinowki akira nie mial nic do gadania ziomus.
Wiem, że nie on lolu!!! Myślisz, że bez zgody Akiry wypuścili by film?? JA raczej nie, bo powstały by szame kaszoloty. Wg. Serii DB(nie licząc kinówek i DBGT) to Goku legendarny SSJ bo pan Akira tak wymyślił i nie mół przepowiedzieć przyszłości, żę powstanie Broli
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
on tylko podpisal jakies papierki i na tym sie skonczylo w sprawie kinowek... i my gadamy tutaj o tym, czy brolly osiagnal POZIOM LLS, a czy NIM jest. czytaj ze zrozumieniem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Legendarny SSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook