Forum Dragon Ball Nao

» Niezniszczalni wrogowie

Strony: 1, 2  
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.658
Posty: 87
Zauważył może ktoś, że każdy następny wróg, <prócz wrogów przed frezerem(nie wliczając Piccolo)> był praktycznie nie zniszczalny. Frezera nawet, bo wybuchu namek poskładali, komórczak potrafił się odradzać z jednej najważniejszej komórki. Buu to już w ogóle z dymu się potrafił odrodzić. Baby też żeby zginąć to musieli go posłać do słońca. Meta Cooler to już w ogóle. I to mnie bardzo wkurzało. Bo sayianie praktycznie zawsze mieli przez to obniżone szanse na wygraną. A wy, co myślicie na ten temat????
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
w kazdym filmie, bajce, czy w czymkolwiek innym zawsze tak jest zawsze wrog musi byc ponad przecietna...
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.812
Posty: 91
Skąd: Lublin
eMate ma rację - z każdym wrogiem podwyższano poprzeczkę w dziedzinach: trudności z pokonaniem i umiejętnościami.

Bomba di luce!!
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.799
Posty: 109
Skąd: Tychy
Tak jeśli wrogowie byliby cały czas tacy jak Picollo lub Red Ribbon to stałoby się to strasznie nudne.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.679
Posty: 61
Te a posypane jest to ze taki frezer albo cell (moze nawet buu i ci pozostali) co by z Brolym wtrabili po kilku minutach mieli cale dlugie sagi a Broly dwa filmy (plus Bio-Broly) w ktorych wystapil moze 20 min., i ostatecznie po 20 min. zostal pokonany.

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.872
Posty: 407
Zauważył może ktoś, że każdy następny wróg, <prócz wrogów przed frezerem(nie wliczając Piccolo)> był praktycznie nie zniszczalny. Frezera nawet, bo wybuchu namek poskładali, komórczak potrafił się odradzać z jednej najważniejszej komórki. Buu to już w ogóle z dymu się potrafił odrodzić. Baby też żeby zginąć to musieli go posłać do słońca. Meta Cooler to już w ogóle. I to mnie bardzo wkurzało. Bo sayianie praktycznie zawsze mieli przez to obniżone szanse na wygraną. A wy, co myślicie na ten temat????
Przepraszam bardzo, ale nie każdy przeciwnik był silniejszy, i niezniszczalny. Było wielu wrogów przed Cellem(Banda Friezera, King cold, Cyborgi 19 i 20). Tak samo w przypadku Buu byli przeciwnicy którzy byli słabsi(Cała banda brioniaca wejścia do bazy). Jednak poniewż byli oni słabsi, mało kto zwrócił na nich większą uwagę.
Pomyśl logicznie- Co to za boss, którego można zabić jedną falą uderzeniową?

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Tak Variu, ale naszemu koledze chodzi pewnie o głównych Bossów Otóż to fakt, byli niezniszczalni, co dawało sporo smaczków. Pomyśl tylko. Jeśli niebyliby niezniszczalni to DB stałoby się nudne ponieważ Cell zginąłby z ręki Goku (Kamehameha) a Buu... nie apmiętam

Ponadto wtedy bohaterowie by się nie wkurzali i nie osiągali kolejnych poziomów SSJ...
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.679
Posty: 61
a Buu... nie apmiętam
Z reki, a wlasciwie trudno to reka nazwac, VEGETY.

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.662
Posty: 186
Skąd: West City
Zauważył może ktoś, że każdy następny wróg, <prócz wrogów przed frezerem(nie wliczając Piccolo)> był praktycznie nie zniszczalny. Frezera nawet, bo wybuchu namek poskładali, komórczak potrafił się odradzać z jednej najważniejszej komórki. Buu to już w ogóle z dymu się potrafił odrodzić. Baby też żeby zginąć to musieli go posłać do słońca. Meta Cooler to już w ogóle. I to mnie bardzo wkurzało. Bo sayianie praktycznie zawsze mieli przez to obniżone szanse na wygraną. A wy, co myślicie na ten temat????
gdyby ci wrogowie niebyli niesmiertelni to by nasze anime było by owiele krótsze i owiele nudniejsze

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.658
Posty: 87
A Broly czy Bojack <to oczywiście tylko nie, które przykłady> byli tacy jak saiyanie czy ludzie i jakoś przez to anime nie było nudniejsze. To samo frezer.
A taki Buu: dostał dwa razy i wyglądał jak lody w piekarniku <cały rozlany>.
To mi się właśnie nie podobało i o tym mówię
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.662
Posty: 186
Skąd: West City
Brollego nie rozwalili od razu (3 filmy kinowe) Bojack nie wiem nie oglądałem freezer wrócił na ziemie jako cyborg wiec raz ich rozwalili a po jakimś czasie wrócili a buu był guma taka jego struktura ciała

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.679
Posty: 61
Brollego nie rozwalili od razu (3 filmy kinowe) Bojack nie wiem nie oglądałem freezer wrócił na ziemie jako cyborg wiec raz ich rozwalili a po jakimś czasie wrócili a buu był guma taka jego struktura ciała
Błąd nie trzy filmy kinowe tylko dwa. W trzecim to byl klon, a wiec nie mozemy do konca mowic o "brollym". Ale nawet w dwoch filmach to oni w sumie moze godzine walczyli.

edit:
No tak, ale glupota bylo ze oni pozniej walczyli (Bio-Broly) z kupa g**na.

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.652
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Racja. Co to by była za frajda od razu [ ort! ] przeciwnika zeszmacić Wrogowie mieli pokazywać cala swą moc i destrukcje(np.sceny szmacenia Vegety). Nudno by było jakby po fali gineli. Z resztą bosowie co raz byli silniejsi. Nowy poziom SSJ i kończyli z wrogiem. A gdyby na Buu się powtórzylo to by było troche już nudne. W końcu Buu byl postrzachem całego Wszechświata. No i ładnie go wykończyli.

Pozdro
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Powrót wrogów rzekomo pokonanych dodawał smaczku oglądaczom oraz zaskakiwał, dlatego tak to nam się podobało i z chęcią oglądaliśmy dalsze losy drużyny(mówię tutaj o pierwsz planowych wrogach).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Hm... No ta... Każdy wróg był coraz lepszy Ale dzięki temu i wszyscy się wzmacniali... Ale jakby np Songo dysponował taką siłą jak podczas walki z Buu Frizera załatwiłby jedną ręką... Nie zastanawiało was to nigdy?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No więc wraz ze wzrostem siły musi iść tez postep wrogow np. takie formy Cell'a. Przeciez w pierwszej formie niedalby rady nikomu a przeciez musial ich zabic bo taki dostal rozkaz.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.611
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Larme napisał(a):
. Ale jakby np Songo dysponował taką siłą jak podczas walki z Buu Frizera załatwiłby jedną ręką... Nie zastanawiało was to nigdy?
Zastanawiało..... co by zrobił np taki Piccolo Daimao jakby pojawił sie w czasch Buu
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
zebral by 7 krysztalowych kul i prosilby by byc silniejszy od buu. a niesadzicie ze to dziwne ze sa stopniowi przeciwnicy frezer ->cell->buu itp no wlasnie co by bylo gdyby cell pojawil sie pierwszy niz freezer

pulkarecordzz.phorum.pl
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.611
Posty: 208
Skąd: Ziemia
to akurat nic dziwnego: Frezera wczesniej by nie spotkali bo nie byli by na tyle silni żeby poleciec na Namek albo stanac z nim do walki Cell był tworzony przeciez z ich własnych technik wiec jakby powstał wczesniej to tez by był słabszy, apoza tym przeniósł sie tam gdzie byli cyborgi a Buu nie mógł być wczesniej ożywiony bo nikt nie miałby takiej energii żeby wyciągnąć go z kuli
Pozdro
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Czytam sobie wasze posty i dochodzę do jednego wniosku. Zgadzam się z Wami. Każdy kolejny przeciwnik musi być ponad przeciętną, by podnieść "adrenalinkę" akcji. Musi być twardzielem, by walka trwała długo i była emocjonująca...

Co zaś do samej "niezniszczalności". W gruncie rzeczy każdy przeciwnik był do pokonania. Czy to Cell, czy sam Buu. Tyle ,że sama możliwość uniecystwienia takiego stwora z czasem malała (trudniej ją było osiągnąć). Jedynym przeciwnikiem absolutnie "niezniszczalnym" był i będzie Garlic Jr. ; Krótko i treściwie - gdyby nie smocze kuleczki byłby ,tak naprawdę nikim. Ale niestety miał szczęście, i wypowiedział życzenie.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Niezniszczalni wrogowie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook