Forum Dragon Ball Nao

» [Rock] Jelonek

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jelonek - Michał Jelonek, znany głównie z zespołu Hunter. Pan grający na skrzypcach.
Chciałem polecić wszystkim jego jedyną solową płytkę.

Michal Jelonek - BaRock
http://youtube.com/watch?v=aaCBXQ0JLSU

Mnie się bardzo podoba, powiedźcie co Wy o tym myślicie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 9 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 21.01.2013, 17:27
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Genialne i unikalne przedsięwzięcie. Naprawdę miło się słucha. Szczególnie początek płyty pokazuje wielki kunszt Jelonka O takich artystów należy dbać.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ach, to nazywa się być cfanym hytrym i spostrzegawczym, żeby zauważyć temat po niemalże tygodniu...Ech, starzeję się.

'Pan grający na skrzypcach' to zaiste mało powiedziane. To istny wirtuoz. Od jakiegoś czasu łaziło za mną coś, żeby posłuchać muzyki podchodzącej pod klasyczną czy też poważną. Pewnego pięknego dnia moje ciche i niemrawe obiecanki zostały spełnione, podsunięto mi link z projekcją możliwości pana Michała Jelonka. Przyznaję się, że trochę czasu zajęło mi zbieranie własnej szczęki z podłogi... Dalej wskazano mi miejsce skąd mogę nabyć sobie płytę. I tak to się zaczęło. Nie żałuję, warto było strzelić w ciemno. Klimat jest po prostu zajedwabisty. Połączenie rocka ze skrzypcami, muzyka instrumentalna, która lubię, ciekawe wstawki i przejścia... I to wszystko jest polskie^^
Co ja się tu będę produkować, sami posłuchajcie i oceńcie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Ja tak chcę umieć...

<współspacz zabiera mi obślinioną klawiaturę a moja reakcja jest zdecydowanie prawidłowym zachowaniem przy zetknięciu z talentem pana Jelonka.
Po prostu cudeńko. Naprawdę poprawia humor i zdecydowanie działa odchamiająco

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Słuchali drugiego albumu (Revenge)? Moim zdaniem płyta niewiele różni się od poprzedniej, ale widocznie ze skrzypiec nie da się nic lepszego wycisnąć. Poza tym brak jej jakichś wyrazistych kawałków. Dobra, ale tylko jako dodatek do albumu z 2007 roku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 21.01.2013, 17:26
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Dla mnie Jelonek nawet w gorszej formie jest lepszy od większości naszych "gwiazd", może drugą płytą nie wznosi się na wyżyny, ale trzyma poziom. Swoją drogą płyta i tak nie odda tego jak wspaniałe ten artysta potrafi budować atmosferę na koncercie, polecam wybrać się jak ktoś będzie miał możliwość- doskonała zabawa.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Niczym szczególnym się nie wyróżniają, na jedno kopyto to jest, ale dobrze się skacze.

Blonno Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 3.884
Posty: 4
Mistrz skrzypiec !
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Rock] Jelonek
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook