Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Dragon Ball: Episode of Bardock

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Szkoda, że taki krótki ;p Mogliby zrobić jakiś 40 minutowy, no i niepotrzebna przemiana Bardocka w Super Saiyanina wg mnie.

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Wszystko byłoby super, ale dubbing Bardocka mnie do szału doprowadzał. Dupny głos.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mateusz napisał(a):
niepotrzebna przemiana Bardocka w Super Saiyanina wg mnie
Gdyby nie było przemiany, to by nie było tego odcinka, bo to o nią tutaj głównie chodzi.

East_Kaioshin napisał(a):
Wszystko byłoby super, ale dubbing Bardocka mnie do szału doprowadzał. Dupny głos.
lol. To jest seiyu całej rodziny Goku. Nigdy nie oglądałaś żadnego odcinka po japońsku?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 12.03.2012, 21:46
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nieprawda. Odcinek o Bardocku po prostu, po co tutaj na siłę wciskać przemianę. Mnie akurat to zniesmaczyło.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No nie czaisz. Ta przemiana miała zapoczątkować legendę o SSJ i dalej strach Freezy przed tym. Gdyby miało nie być przemiany, to Bardock nie przeniósłby się w czasie, bo bez SSJ i tak nie dałby rady pokonać przeciwnika, więc fabuła musiałaby być kompletnie inna - jakaś zwyczajna.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Oglądałam wersję japońską, amerykańską i francuską, ale podkładanie pod głos Goku baby zawsze uważałam za fail.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
lol, czaję, ale mi to nie odpowiada.

Rzecz w tym, że ten niby Freezer był słaby i Bardock mógłby sobie z nim poradzić ze zwykłą mocą, przecież to tylko bachor. A oni na siłę wbili Bardocka na wyższy poziom.

Obraz
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Dlaczego na siłę? Przecież jakoś chcieli pokazać narodzenie się legendy o Super Sayianinie. Lord Chilled (prawdopodobny przodek Freezy) musiał być słabszy, musiał tę walkę przegrać, by mógł nastraszyć rodzinę by uważali na rasę Sayian.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Bardock, który od tak przegrał z Freezerem, który nie musiał ulegac nawet transformacji, nagle zyskuje super siłę i jest SS.

Dlatego na siłę.

Obraz
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Wiesz on tak naprawdę nie miał okazji by na dobrze zawalczyć z Freezą. Od razu Freeza przeszedł do mega ataku i zniszczenia planaty. A Lord Chilled po prostu był dużo słabszy niż Freeza.
ACHIxGOKU
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.385
Posty: 1
Moje zdanie.
No nie czaisz. Ta przemiana miała zapoczątkować legendę o SSJ i dalej strach Freezy przed tym. Gdyby miało nie być przemiany, to Bardock nie przeniósłby się w czasie, bo bez SSJ i tak nie dałby rady pokonać przeciwnika, więc fabuła musiałaby być kompletnie inna - jakaś zwyczajna.

Dla mnie to jest prawda.. Przez to Freezer dowiedział się o SSJ i bał się go.. na końcu filmiku widać jak Lord Chilled mówi żeby na Sayanów uważać bo mogą się transformowac .

Inna wersja mi nie wchodzi:D
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
ACHIxGOKU napisał(a):
Dla mnie to jest prawda.. Przez to Freezer dowiedział się o SSJ i bał się go.. na końcu filmiku widać jak Lord Chilled mówi żeby na Sayanów uważać bo mogą się transformowac .
Takie właśnie było założenie autorów scenariusza.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dakkar Fezboul
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.235
Posty: 11
Proste pytanie: Czy Francuzi zdubbingowali ten odcinek?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No nie, przecież ten odcinek miał premierę tylko w Japonii.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Dragon Ball: Episode of Bardock
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook