Forum Dragon Ball Nao

» Zjazd - Ankieta

Ile ma trwać zjazd?

Ile ma trwać zjazd?
1 dzień 15,38% 2 15,38%
2-3 dni 84,62% 11 84,62%
Wszystkich głosów: 13
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dobra dosyć pitolenia, jeżeli chcemy się spotkać w tym roku, to trzeba zebrać rzetelne informacje, by móc wybrać jakąś ofertę. Ankieta prosta - wolicie się spotkać na jeden dzień bez noclegu, coś porobić konstruktywnego, wypić piwko i się rozjechać, czy też uważacie, że będzie lepsza opcja 2-3 dni w jednym miejscu. Proszę o odpowiedź oraz krótkie uzasadnienie postem poniżej. Dzięki.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Głosuję na 2-3 dni ze wskazaniem na dwa pełne dni i dwa noclegi. Na jeden dzień zwyczajnie nie chce mi się dupy ruszać. Poza tym jak so człowiek popije odpowiednio, to ciężko jeszcze wracać do pociągu, a jechać gdzieś, i nawet so nie popić, nie pogadać, to tylko niepotrzebne zawracanie dupy, i męczenie się.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Faktycznie na jeden dzień jest lipa w szczególności jak jest daleko. Dlatego dwa lub trzy dni będą w sam raz, oczywiście nikt nie musi zostać bitych dni, to wybór indywidualny. Ja osobiście to nockę mogę zarwać lecz nie dwie bo i tak nic ciekawego org. nie wymyśli (rozrywek). Wiadomo, że będą woleli się upajać alko i jakiś grill czy coś, a tak można porozmawiać na luzie bez stresu (chociaż pewnie będzie) pośmiać się pobawić/zabawić w coś... i jest wilk syty i owca cała
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
A czym Ty się tak Gonar stresujesz? Że w końcu w łeb oberwiesz za te swoje głupoty, które wypisujesz?:>
Też mi się średnio chce jechać pół Polski, żeby spotkać się na parę godzin, więc raczej jestem za tą opcją dwu czy trzydniową.
Proponuję uwzględniać w ankiecie głosy tylko tych, którzy wypowiadają się w temacie, by uniknąć sytuacji, w której głosują ludzie, którzy i tak nie mają zamiaru na zjeździe się pojawić.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ja się stresuje bo się boje, że mi będą cisnąć Prócz tego boję się ewentualnego molestowania
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
To nie jedź, w czym problem
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
I tak wszystko zależy od funduszy. Na bilet bym miał ale tak to nie wiem no chyba, że org stawia ;p
Ps. Isi dobrze powiedziane ale nie musisz być taki "prosty"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
2-3 dni.
Choć jak mam tylko 10% pewności, że się pojawię (zależy gdzie i kiedy) to nie wiem czy jest sens by to liczyć.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
ja i tak nie moge, zaczyna sie powoli nawał obowiazkow : p mnie by bardziej poczatek wakacji odpowiadal, poczatek lipca, czy cos, inaczej po prostu nie mam za co.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ja się stresuje bo się boje, że mi będą cisnąć Prócz tego boję się ewentualnego molestowania
Lol, to przeładujesz jednego, drugiego i nikt Ci więcej nie pociśnie.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cyceron napisał(a):
Lol, to przeładujesz jednego, drugiego i nikt Ci więcej nie pociśnie
Można jaśniej, bo nie rozumiem ;p
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
To chyba jest logiczne, że zjazd musiałby trwać przynajmniej 2 dni, bo przecież nie ma sensu jechać z końca polski do celu jadąc cały dzień tymi naszymi Shinkanzenami. Po drugie ludzie i tak się wykruszą bo:
a) będą się bać
b) będą się bać zostać pociśniętym jako osoba jaką są, zwłaszcza jak się będzie mieć z kimś na pieńku.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Katz napisał(a):
To chyba jest logiczne, że zjazd musiałby trwać przynajmniej 2 dni, bo przecież nie ma sensu jechać z końca polski do celu jadąc cały dzień tymi naszymi Shinkanzenami. Po drugie ludzie i tak się wykruszą bo:
a) będą się bać
b) będą się bać zostać pociśniętym jako osoba jaką są, zwłaszcza jak się będzie mieć z kimś na pieńku.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
E tam, jakbym tak chciał to analizować to cisnąłem każdą osobę na forum prawie. Co było to było, trzeba być otwartym na nowe horyzonty i po prostu chcieć z ludźmi spędzić czas. Mimo, że się ciśniemy, to poniekąd przez te kilka lat stworzyliśmy naprawdę zwartą grupę. Warto zatem poznać się bliżej.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Godan napisał(a):
Cyceron napisał(a):
Lol, to przeładujesz jednego, drugiego i nikt Ci więcej nie pociśnie
Można jaśniej, bo nie rozumiem ;p
Zlejesz ich. Koksu jesteś, dasz rade.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zjazd jednodniowy nie ma sensu ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
a Wy myślicie ze tu są same lebiegi i dadza sobie cisnąć ? ...
a odwrotnie myślicie ze tu są same fajtery, że chce im sie komuś pocisnąć zamiast zaciekawić sie dana osoba i normalnie porozmawiać, widzac ja być może raz w życiu ?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Zjazd - Ankieta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook