Forum Dragon Ball Nao

» Płatki

Strony: 1, 2, 3, 4  

Ulubione płatki:

Ulubione płatki:
Cini Minis 12,07% 7 12,07%
Cookie Crisps 8,62% 5 8,62%
Cherrios 5,17% 3 5,17%
Nesquick 20,69% 12 20,69%
Chocapick 22,41% 13 22,41%
Corn Flakes 15,52% 9 15,52%
Gold Flakes 5,17% 3 5,17%
Snow Flakes 1,72% 1 1,72%
Fitness 0,00% 0 0,00%
Mlekołaki 3,45% 2 3,45%
Choco Minis 1,72% 1 1,72%
zwykłe musli 3,45% 2 3,45%
Wszystkich głosów: 58
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Płatki... na ten temat można mówić godzinami Razz

Więc tak: ja osobiście nie przepadam za ciągłym jedzeniem tego na śniadanie. Tylko czasem, raz na miesiąc w niedziele. Jak już jem z mlekiem to Nesquick lub Chocapick. Mogę też je zjeść na "surovo". W taki spsób mogę zjeść także Cini-minis i kangusy (to drugie z mlekiem smakuje mi ochydnie). Aczkolwiek chciałbym powiedzieć że wole śniadanie typu kilka kromek z wędliną/serem/pomidorem niż taką bombę "witaminą, która wspomaga myślenie, ble ble ble". Nie ma jak zółty serek i kakałko

A jakie są wasze upodobania?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
jezu, szykujesz sie na technologa zywienia? : D : D
ja jem platki codziennie, najbardziej lubie corn flakes i chocapic : P
snow, gold i nesquiki tez sa okej. najgorsze kangusy, cini minis i czirios, tego po prostu 'nie ZNIESE'.
a i fitness moze byc.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja nie jadam płatków od dosyć dawna ze względu ze nie lubię mleka ,ale jak jadłem to najlepsze były Nesquik
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ja też nie przepadam za płatkami na śniadanko...

Ja wcinam je bez mleka ----> najczęściej przy TV lub kompie.

Powiem tak: z wymienionych na liście lubię wszystkie
Ale w ogóle [ ort! ] najczęściej, to:
Corn Flakes
Nesquick
Kangusy
Chocapick
(czekolada zalała pola pszenicy... i puf... Tak powstał Chocapick... )


PoZdRo DlA WsZyStKiCh PłAtKóW

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Ja jadam Snow Flakes, ale nigdy na śniadanie. Głównie na kolację, z zimnym mlekiem, bo gorące traci dużo wartości odżywczych.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Lol jaki temacik (gleba) brawo Szpaner musiałeś mieć wenę twórczą ulubione płateczki.... hmmm... nie no wszystkie po trochu ale przeważnie Corn Flakes. Na śniadanie ich raczej nie jadam, z prostej przyczyny... prawie nigdy nie jadam śniadania, no chyba, że weekend (tu robie wyjątki ). Ale jem płatki we wszystkich innych porach dnia, z mlekiem czy bez każde dobre... chrupu, chrupu i po sprawie.

p.o.z.d.r.o

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Songoku SSJ3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songoku SSJ3
Wiek: 34
Dni na forum: 6.691
Posty: 24
Skąd: Katowice
LOL ale temat podobnie jak Brolli nie lubie platkow ale jak juz mam jakies wybrac to najlepszym raczej bedzie Chocapick
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
chocapicy, ale ja to tak jem, ze ide do hipermarketu, kupuje mleko i platki i na raz wszystko wcinam nesquik nawet dobry, innych nie trawie;p
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
dla mnie Corn Flakes Rulez Innych nie jadam, bo po prostu płatki to dla mnie podstawowy sposób rozpoczęcia dnia, a nie lubie na wstępie pakować w siebie emulgatory i inne badziewia. Corn Flakes to chya najzdrowsze z nich wszystkich płatki, i mimo że nie posiadają w sobie smaku czekolady, miodu, czy gumy do żucia- mnei bardzo smakują.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
zadne z ankiety najlepsze sa kangusy a jesli mam wybierac z powyrzszych to Chocapick

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Może wstyd się przyznać, ale.... uwielbiam mleko! Mogę je pić litrami, toteż jej wszystko co zawiera w sobie mleko, wtym płatki, moje ulubione to Corn Flakes, może to dlatego, że tylko je miałem okazję jeść
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Może wstyd się przyznać, ale.... uwielbiam mleko!
Czego tu się wstydzić? Mleko jest bardzo zdrowe, i dlatego promowane w Polsce. Sam uwielbiam ten produkt, w różnej postaci(mleko, kakao, płatki z mlekiem..). Cieszy mnie fakt, iż powstało hasło "pij mleko- będziesz wielki", i że wreszcie ktoś zabrał się za promowanei zdrowej żywności wśród najmłodszych. Mam nadzieję, że nie będzie to ostatnia taka akcja, i że niedlugo dołączą do nich inne zdrowe produkty, które(mam nadzieję) zastąpią w Polskich domach jedzenie typu "zupki w 5 minut", gotowe zapiekanki, hot dogi, mc donaldy.
Oby Polska była Polską, i nie dała się zarazić chorobą jaką jest otyłość(tak jak w przypadku Ameryki).

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Chocominis są najlepsze, 2 style płatków pomieszane, naprawde wyśmienite.
Moge je jeść ciągle...

Polecam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Nie ma co Mlekołaki są [CENZURA: mozna by powiedzieć "fajne"].

buheheh . tak na poważnei to chyba Chocapic.

Pozdro
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Mam nadzieję, że nie będzie to ostatnia taka akcja, i że niedlugo dołączą do nich inne zdrowe produkty, które(mam nadzieję) zastąpią w Polskich domach jedzenie typu "zupki w 5 minut", gotowe zapiekanki, hot dogi, mc donaldy.
Oby Polska była Polską, i nie dała się zarazić chorobą jaką jest otyłość(tak jak w przypadku Ameryki).

ulalal. co chcesz do obiadow z kfc? sam lubie i hektolitry mleka wypic. ale, takze czesto chodze np. do kfc (bo w mc'u sa niedobre hamburgery;p) i jem duzo, az sie najem. jestem zdrowy, zyje dobrze (a nie jak wszyscy piepsza, ze te jedzenie jest niezdorwe). waze jedynie 45 kg, a wiec? nie sadze, aby kfc bylo zle...
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
eMate polecam Ci film pod tytułem "Super size me". Koniecznie obejrzyj, a potem wypowiedz się jeszcze raz, czy jedzenie w takim miejscach nie wpływa negatywnie na organizm

Sam czasami tam jadam- nie przeczę. Waga jednak tutaj nie ma nic do znaczenia- chodzi o to jak to wpływa na metabolizm, holesterol, ciśnienie krwi, ryzyko zawału, wątrobe.

Btw. 45 kilo?? Moja znajoma waży 53 kilo i ma figurę jak modelka! A facet i 45 kilo..? Chyba coś Ci się źle kliknęło? Dla porównania- ja ważę 70 i mam posturę przeciętną(0 nadwagi..szczupły ale umięśniony).
Nie mówić, że jeszcze breaka tańczysz... jak Ty to robisz? Gdzie masz mięśnie?

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
widziales bruce'a lee? byl niezwykle chudy,a miesnie mial wszedzie... ja nie mam moze wielkich, (procz bicepsow- jak na mnie:D) ale sa dobrze wyrzezbione (mozna powiedziec, ze mam posture, takze "przecietna"). mam 163 cm, a wiec nie chcialbym przy tym wzroscie wiecej wazyc... jestem szczuply, wprost w sam raz. ale nie mam anemi!! albo nic, nie mysl sobie..
moj brat ma 18 lat i tylko 65kg. moj ojciec tez byl szczuply, bo byl zapasnikiem. moze to rodzinne?

ps. Super size me <-- nie wiem czy ten film widzialem, ale ogladalem podobny, gdzie koles wcinal w mc'u przez miesiac, a pozniej pokazywali roznice itd.
a moja pedagog w szkole tez gada, ze to niezdrowe. a ile razy ja widzialem w kfc?
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Heh, heh, nie ma co, ciekawy temat Krystian wtedy zaserwował Trochę zwlekałem z postowaniem w nim, ale "co się odwlecze, to się upiecze" (czy jakoś tak...). Graj, muzyko!

Ja osobiście jadam płatki rzadko, raczej bez mleka... Preferuję klasyczne "korn flaki" (z "Children of the Corn" mi się kojarzą... kompletnie nie wiem dlaczego...). I to chyba tyle na ten temat z mojej strony... pora na odpowiedzi na posty innych

Krystian napisał(a):
Aczkolwiek chciałbym powiedzieć że wole śniadanie typu kilka kromek z wędliną/serem/pomidorem niż taką bombę "witaminą, która wspomaga myślenie, ble ble ble". Nie ma jak zółty serek i kakałko
Czytasz mi w myślach, Krystian Też preferuję taką dietę, a żółtego sera jestem smakoszem Ogólnie lubię nabiał... Ale wyraz 'kakao' przestałem zdrabniać i odmieniać, od kiedy moja polonistka stwierdziła, że gdy ktoś mówi 'kakałem', to jej się zaraz kojarzy...

Variu, w odpowiedzi na post Mateusza, napisał(a):
eMate polecam Ci film pod tytułem "Super size me". Koniecznie obejrzyj, a potem wypowiedz się jeszcze raz, czy jedzenie w takim miejscach nie wpływa negatywnie na organizm

Sam czasami tam jadam- nie przeczę. Waga jednak tutaj nie ma nic do znaczenia- chodzi o to jak to wpływa na metabolizm, holesterol, ciśnienie krwi, ryzyko zawału, wątrobe.
Cóż, ja tam preferuję domowe obiadki (i pewnie do końca życia mi tak zostanie), ale nie uważam, by jedzenie od czasu do czasu w takim 'przybytku' było czymś specjalnie okropnym. Faktycznie, taka żywność niezbyt dobrze działa na organizm, ale jaka jest różnica między człowiekiem żyjącym zdrowo a... mniej zdrowo?...

Człowiek 1.: je w fast foodach, pali, pije, wyleguje się przed telewizorem przez pół życia, nie uprawia sportu. Umrze bardzo chory.

Człowiek 2.: je tylko zdrową żywność, nie pali, nie pije, nie ogląda telewizji, jego jedyną rozrywką jest sport. Umrze zdrowy.

Ja tam wolę koncentrować się na dbaniu o swój duch, a nie ciało Oczywiście bycie ascetą niesie za sobą szereg korzyści pod tym względem, ale nie uważam, by przeciętny człowiek nie mógł czasem z przyjemnością zjeść trochę junk foodu Takie jest moje zdanie, choć oczywiście nikt nie musi się z nim zgadzać

Mateusz, ważący 45 kg, napisał(a):
mam 163 cm, a wiec nie chcialbym przy tym wzroscie wiecej wazyc... jestem szczuply, wprost w sam raz. ale nie mam anemi!! albo nic, nie mysl sobie..
Anoreksji też raczej nie, skoro lubisz jeść w KFC Syn mojej bliskiej znajomej, dwa lata od Ciebie starszy, waży 38 kg przy wzroście 168 cm (sic!)... bez komentarza... ja osobiście jestem stosunkowo wysoki, chociaż ogólnie dość wątły i fizycznie słaby Ciekawostka: Damian (pozdrowienia!), który je dwa razy więcej niż ja, jest ode mnie szczuplejszy... heh...

Pozdrawiam
A.

PS
El Cid napisał(a):
eMate, jesteś tu modem, a na takie topicy pozwalasz
Jackal, kapciejesz na starość

PPS W sumie to jest lekki offtop... ale niech żaden z modów nie próbuje go usuwać!... bo... bo... cholera... ponieważ!...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
atomek1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.644
Posty: 19
Skąd: podlasie grajewo
a ja najbardziej lubie cini mini ale na sucho, a z mlekiem chocapic

Czemu nie istnieje naprawde dragon ball???
(\_/)
(O.o)
(> <) <------ To jest kroliczek...wklej go do swojej sygnaturki aby pomoc mu zapanowac nad swiatem!!!!
Delta
Ziemianin
Ziemianin
Delta
Dni na forum: 6.619
Posty: 7
Ja jem płatki codziennie na śniadanie Najlepsze sa Uwielbiam to
Cookie Crisps
Nesquick
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Płatki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook