Forum Dragon Ball Nao

» Voice of Naoland - nasze prywatne zawody karaoke

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Każdy kto choć trochę interesuję się programami muzycznymi, zna zeszłoroczną edycję Voice of Poland. We współpracy z użytkownikami DB Nao, postanowiłem zorganizować naszą edycję tego konkursu. Oto krótki opis przebiegu konkursu:

- potrzebujemy 4 osoby, które stworzą swoje drużyny. Drużyny będą się składać z minimum 3 osób + kapitan drużyny.

- każda osoba, która chcę wziąć udział w konkursie, powinna nagrać dowolnie wybraną piosenkę i przesłać mi link na PW/gg. Proszę by nazwa/autor/treść (w sensie przedstawianie się itp.) nie wskazywało na to kto śpiewa.

- po skompletowaniu zgłoszeń, będę udostępniał linki do nagrań i kapitanowie będą wybierać czy chcą daną osobę do siebie, czy nie. Jeżeli będzie więcej niż 2 chętnych na jedną osobę, to ona wybierze swego kapitana.

- każda osoba musi mieć przydzielonego kapitana. W przypadku nierównej liczby osób, dana osoba, która będzie nadprogramowa przechodzi automatycznie do następnej rundy.

- druga runda będzie bitwą między uczestnikami drużyn. Kapitan zadaję im jedną piosenkę, nagrywają ją i przesyłają. Kapitan oraz reszta kapitanów decyduję o tym, kto jest lepszy i kto przechodzi dalej.

- trzecia runda będzie polegać na wyłonieniu 4 najlepszych osób z osób, które zostały. Repertuar dowolny.

- finał to głosowanie na najlepszą osobę z całej 4.

Na poszczególne bitwy mogą głosować również forumowicze. Jeżeli ktoś ma ochotę się pobawić, zapraszam serdecznie do zgłaszania się poniżej

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Piszę się na to ;]

szczecin
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Piszę się na to, chociaż tego programu nie lubię ;D

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
I ja z chęcią się zapiszę

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ja też się piszę ale tylko polskie
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Voice of Naoland - nasze prywatne zawody karaoke
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook