Forum Dragon Ball Nao

» Koniec anime?

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zastanawiam się nad jedną rzeczą. Na 265 odcinków anime, około 100 było fillerami. Liczba może niedokładna, ale nie chce mi się tracić czasu na wyszukiwanie każdego fillerowego odcinka. 266 był retrosem, czyli w sumie też fillerem. W 267 do walki mangowej wplata się na chama jakąś fillerową żenadę z Renjim i Chadem. Jak na dłoni widać, że Pierot zapiera się rękami i nogami, żeby nie dogonić mangi. Jednak oczywiste jest, że przy tempie prowadzenia akcji przez Kubo, anime dogoni manga za jakieś 20 odcinków. Do czego zmierzam. Kubo w wywiadzie powiedział, że obecna saga zakończy się w maju bądź czerwcu, pamięć mnie zawodzi w tej chwili. Nie wiadomo czy Aizen padnie, czy nie, nie jest to w sumie ważne, ważne jest natomiast to, że Kubo zamierza kontynuować Bleacha. I w tym miejscu przewiduję, że anime Bleach skończy się jakimś fillerowym zakończeniem, typu zabicie Aizena w jakiś dziwny sposób, w stylu podobnym do zakończenia znanego z anime D.Gray-Man, Gantz, czy Soul Eater. Dlaczego tak uważam? W przeciwnym wypadku czeka nas coś jak dwuletnia katorga Narutardów fillerami po 134 odcinku. A jak widać po poziomie zapychaczy, twórcom kończą się pomysły i szczerze wątpię, aby stać ich było na takie pociągnięcie anime.
Koniec anime?
Tak czy nie?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie. Wtedy Bleach by automatycznie stracił na popularności, a stacja na oglądalności. Już tak długo serię ciągną, tyle fillerów wsadzili, że mało sensowne byłoby jej nagłe zakończenie. Chyba że zamiast fillerów, zrobiliby sobie przerwę, a za rok znowu zaczęli kręcić odcinki, ale to też jest mało sensowne i raczej niespotykane, a na pewno nie w przypadku popularnych serii. Nawalą fillerów, a za 100 lat wydadzą okrojoną wersję.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chyba fillerów już nie będzie, toteż można założyć, że całkiem niedługo aktualne wydarzenia w anime dobiegną końca, więc naturalnie anime powinno się skończyć, nawet sensowne zakończenie by zrobili, ale na moje oko, to zamiast przerwać emisję, zaserwują nam 2 lata fillerów. Nie powinni przerwać serii, bo to z ich punktu widzenia byłoby nieopłacalne. Czyli tak jak napisałeś

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
A to ciekawe, skoro manga trwa... To już powinni byli skończyć po Aizenie, bałwany jedne...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
A co teraz dzieje się w anime, tak w ogóle? Fullbringery?
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Tak, fullbringery były. Koniec anime... Co prawda trudno mi napisać czy jestem zadowolona z tego,że anime się skończyło czy nie- wszakże dogoniłam je dopiero z miesiąc czy 2 temu, że dopiero jak się kończyło byłam na bieżąco
i wszystko skończyło się dobrze. W sumie jestem zadowolona,że mamy happy end i zakończenie nie było jakąśtam urywką.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
no ,wlasnie anime sie skonczylo ,ale Manga jest nadal !

Anime sie skonczylo ,bo w Japonii mialo bardzo małą ogladalnosc ;/
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Son-Goku napisał(a):
Anime sie skonczylo ,bo w Japonii mialo bardzo małą ogladalnosc ;/
Jakoś mnie to nie dziwi.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Son-Goku napisał(a):
Anime sie skonczylo ,bo w Japonii mialo bardzo małą ogladalnosc ;/
Dobrze, że się skończyło. Miało małą oglądalność, to fakt, ale to przede wszystkim przez gówniane fillery, których było chyba więcej niż normalnych odcinków. Niedługo na 100% ruszy coś w stylu "Bleach 2".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Manga chyba też nie jest zbyt popularna ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Koniec anime?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook